Skoči na vsebino

mazda 6 te?ko v?iga


Priporočeno sporočilo

evo, akumulator zamenjan. Zdej pa kresne... :bravo: Vzel sem pa Fiaam 100Ah. Vem da ni bogvekaj ampak druzga ni blo za dobit razn Moll, ki pa je kar nekaj dra?ji. Ni bilo potrebno sukat volana, ker se ni pri?gala nobena lu?ka, samo ?ipo je bilo treba nau?iti.

 

Kaj pa radio? :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo, akumulator zamenjan. Zdej pa kresne... :bravo: Vzel sem pa Fiaam 100Ah. Vem da ni bogvekaj ampak druzga ni blo za dobit razn Moll, ki pa je kar nekaj dra?ji. Ni bilo potrebno sukat volana, ker se ni pri?gala nobena lu?ka, samo ?ipo je bilo treba nau?iti.

 

kok pa si dal za akumulator?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

110?

 

JAZ SEM MENJAL akumulator pa ni blo treba kaj sukat volana pa sipe gor in dol?????prvi? sli?im!

zakaj je to dobro??

pa radio popolnoma brez problemov pa sem mel akumulator odklopljen celo nedeljo da sem ga v ponedeljek pol novega noter dal!

Ps. pri -20 pa tudi novi akumulator te?ko bolj za?ene!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JAZ SEM MENJAL akumulator pa ni blo treba kaj sukat volana pa sipe gor in dol?????prvi? sli?im!

zakaj je to dobro??

pa radio popolnoma brez problemov pa sem mel akumulator odklopljen celo nedeljo da sem ga v ponedeljek pol novega noter dal!

Ps. pri -20 pa tudi novi akumulator te?ko bolj za?ene!

 

?e je starej?a od 2005 letnika, pol tega ni, :danzoman: , ?e pa je mlaj?a pol pa to je. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri mazdi 6 vidim pametno re?itev, ki omogo?a vstavljanje akumulatorjev razli?nih velikosti. Pri mojem Francozu z 2,2 HDI motorjem pa to ni mo?no zaradi omejenosti prostora za akumulator. Najve? kar spravim noter je 77Ah in deluje. Pri prej?njem 2.5 TD s klasi?no ma?ino (bosch ?rpalko) pa je zadostoval akumulator 75 Ah, pa je bila ma?ina, da je bilo kaj za videt. Tako, da pri 2.0 dizlih bi moralo zadostovati nekaj nad 70Ah. Pomembno pa je, da ima ?im vi?ji zagonski tok.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Evo ,po 3 letih in pol zgleda, da je oddelal svoje akomulator in sicer znamke Banner, 100Ah. :(

Izgleda, da je eno sranje od akomulatorja, ker prvi original je zdr?al skoraj 5 let.Bom probal sedaj nabavit

od Boscha S4 model.baje, da so med najbolj?imi.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.