Skoči na vsebino

Privat Serviser


Priporočeno sporočilo

To bi tud mene zanimalo, ?e kdo pozna kak?nega dobrega mehanika za mazde na ?tejerskem koncu!!! :bravo:

 

ne vem.... tole je sumljivo. Na ?tajerskem bi pa ja moral biti vsaj en mehanik, ki ima doma delavnico (za Mazde).

 

Jaz svoje Mazde ve? ne peljem k ?erbineku, ker imam preve? slabe izku?nje.

Eno malo vdrtinico (skoraj prasko) so mi popravljali 3x, ker sem jim zavra?al popravilo.

Za servis pa tako ali tako nategujejo (70? samo menjava olja)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem.... tole je sumljivo. Na ?tajerskem bi pa ja moral biti vsaj en mehanik, ki ima doma delavnico (za Mazde).

 

Jaz svoje Mazde ve? ne peljem k ?erbineku, ker imam preve? slabe izku?nje.

Eno malo vdrtinico (skoraj prasko) so mi popravljali 3x, ker sem jim zavra?al popravilo.

Za servis pa tako ali tako nategujejo (70? samo menjava olja)

 

 

 

O?itno so vsi ostali zadovolni s ?erbineku :vskalo: ..al pa no?ejo izdat komu vozijo svoje mazde ?raufat <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

delavnica je ?e v porodnih kr?ih :P

 

bo pa po?asi sedaj se selimo komaj v stanovanjski del, gara?a ?e pa ?aka na opremo, trenutno pa si sposojam gara?o.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

va?no je znanje, ne pa lepa delavnica :P

 

VE?inoma na ?alost ni tko, tisti k mamo pa stare avte, (izven garancije/dolgo izven garancije) pa mamo radi avte pa raj vidmo da se avto ?raufa v podrtiji pa se ga lot en k zna kt pa da je vse svetle?e pa dela en k sam misl na to kko bo zaslu?u.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno so vsi ostali zadovolni s ?erbineku :vskalo: ..al pa no?ejo izdat komu vozijo svoje mazde ?raufat <_<

 

V vednost!

 

jaz mojo mazdo 6 vozim v Avstrijo na servis!

mehani?na ura je res za cca. 20% dra?ja kot pri nas, pa DEFINITIVNO PRI?PARA? PRI DELIH!!!ORIGINALNIH!!

Zate tam na MB strani bo zagotovo najbli?ji servis v AUT mazda HUGO (mislim da sem prav napisal)pa prej?nji lastnik moje mazde jo je vseskozi tja vozil tk da.... v razmislek na?im MAZDA servisom!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A lohk ka?ne cene delov napi?e? al pa kak ra?un da? gor, da lahko mal primerjamo z na?imi cenami. Me res firbec matra kolk so cenej?i avstrijci.

 

evo naprimer:

 

640 ? komplet z delom opravljen veliki servis!!(zobati jermen, napenjalci.....olje filtri vsi...)pa? vse kar spada pod veliki servis!!

 

pri nas npr. pri Mazda Skorn?ek je bil predra?un okroglih 1200?!!!!!!!!!!!

pri ?erbineku pa mi je nara?unal pribli?no 1100 ?!!!!!!!!!!!

 

Zej si pa pol lahk prera?una? :ne vem:

Kaj je pri nas potem vredno te cene 1200????????????

 

Aja pa isto ima? potem.MES garancijo ?e servisira? gor

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mo... sj skoraj ni za verjet. Pa je na nivoju servis, mislim tako, sej vidi? ?loveka ?e se dela mojstra ali je res tapravi stru?ko..?

 

EJ ja so stru?koni!

se sam malo spoznam na ?raufarijo pa sem zmeraj zravn ko so mi kaj delali in se kar strokovno obna?ajo!

 

pa? niti pod razno ne trdim,da so na?i Mazda serviserji slabi al pa karkoli, pa? cenovno je tak?na razlika, da sploh ni za razmi?ljat komu in kaj!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo glih kar sem fotra pelu po avto k enem lokalnem serviserju ki ma servis!

 

Pa sem ga vprasu ce se da nardit pr nemu tavelik servis za mazdo 6 letnik 2004 disel je reku da ni problema! :bravo:

 

Pol sem ga pa vprasu za ceno kaka bi bila je reku del je 100? materijal pa tam nekje 250? ?zmeden? in to z vodno pumpo sem ga se posebi vprasu ce jo tut mena! Jaz ne morm verjet kake cene glede na uradni servis! :blink:

 

 

Potem takem ce bi bili deli tut tam 300? bi bil servis 400? :bravo:

 

Vec bom pa lahka povedu kasnej k bom dal k njemu naredit servis! To bo kar u kratkem ker ze mal zamujam glede na kilometre! :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ka?nen serviser na Ljubljanskem koncu, ki bi mi doma po?raufal mazdo?

 

Za?eljeno bi bilo da se na mazde spozna, da jo lahko priklju?i na ra?unalnik (ne da moja mazda kaj zajebava :) ), ter da potrdi digitalno servisno knjigo.

 

?erbinek pravi da prvi servis za mazdo 3 sport 1.6 bencin, pride 170? (pa ?e to ne vem a z davkom, ali brez).

Selmar (CE) pa pravi 200?.

 

Bolane cene za menjavo olja ter oljnega filtra.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ka?nen serviser na Ljubljanskem koncu, ki bi mi doma po?raufal mazdo?

 

Za?eljeno bi bilo da se na mazde spozna, da jo lahko priklju?i na ra?unalnik (ne da moja mazda kaj zajebava :) ), ter da potrdi digitalno servisno knjigo.

 

?erbinek pravi da prvi servis za mazdo 3 sport 1.6 bencin, pride 170? (pa ?e to ne vem a z davkom, ali brez).

Selmar (CE) pa pravi 200?.

 

Bolane cene za menjavo olja ter oljnega filtra.

 

Privat serviser ti nebo potrjeval digitalne knji?ice, ker to ni knjiga ki bi jo zjutraj nesel v slu?bo in pod pultom po?templjal.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

evo naprimer:

 

640 ? komplet z delom opravljen veliki servis!!(zobati jermen, napenjalci.....olje filtri vsi...)pa? vse kar spada pod veliki servis!!

 

pri nas npr. pri Mazda Skorn?ek je bil predra?un okroglih 1200?!!!!!!!!!!!

pri ?erbineku pa mi je nara?unal pribli?no 1100 ?!!!!!!!!!!!

 

Zej si pa pol lahk prera?una? :ne vem:

Kaj je pri nas potem vredno te cene 1200????????????

 

Aja pa isto ima? potem.MES garancijo ?e servisira? gor

 

Kam si to peljal, v Avstrijo?Sem iz Mb in tudi rabim nekoga za M6-?raufat!Ta servis v avstiji je zelo zanim za velik servis, nebi pa se ?elel vsaki 20tkm v avstrijo vozit!

 

Pozdravljeni vsi skupaj.

 

Ali mogo?e kdo ve za kak?nega serviserja Mazd, v Mariboru, ali okolici, ki je zaposlen na mazdi, hrati pa ?raufa tudi na ?rno.

 

LP

 

Mene tudi! Rabim mojstra za M6 iz Mb.

 

jaz moje ?raufam sam :punk:

 

kje pa?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam si to peljal, v Avstrijo?Sem iz Mb in tudi rabim nekoga za M6-?raufat!Ta servis v avstiji je zelo zanim za velik servis, nebi pa se ?elel vsaki 20tkm v avstrijo vozit!

Mene tudi! Rabim mojstra za M6 iz Mb.

kje pa?

 

AVTO NANDI-AVTOMEHANIKA FERDINAND ROJKO S.P.

 

Ga?nik 83 B, Ga?nik 2211 Pesnica pri Mariboru

 

Ni uradni Mazdin serviser je pa eden izmed redkih ki je zamenjal poklic profesorja na strojnem faxu za ?raufanje avtov!

100% obvladata delo sin in ata. Priporo?am!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.