Skoči na vsebino

Mazda 6 flip klju?


Priporočeno sporočilo

Zdravo. O?e si je pred kratkim nabavo Mazdo 6 karavana, poleg katere sta bila samo 2 navadna klju?a. Na servisu so nam rekli, da so bili za ta avto v?asih 3 klju?i in da ima vgrajeno daljinsko zaklepanje. Zato sem malo pobrsko po netu in eBayu in na?o enga ponudnika iz Anglije, ki prodaja flip klju?e z daljincem in novim neizrezanim klju?em.

 

Problem je slede?, nikjer ne najdem informacije kak?en mehanizen/elektroniko ima na?a Mazda. Na netu sem na?o par podatkov (mitsubishi electric, visteon,...), zaj moram sam dolo?it kaj dejansko je v na?em not. Sem bil pri ?erbineku v MBju, pa tam ?e manj vedo kot jaz.

 

Prosil bi nekoga, ki se na to spozna, da bi mi mal pomago. Avto je 2003 letnik, karavan, 2.0 CD136, ?e ?e je potrebna kak?na informacija mi prosim povejte.

 

Hvala za pomo?.

 

LP Alen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za ta letnik je bilo daljinsko samo za dopla?ilo, tako da imam o?utek da te malo ho?ejo nafarbat.

Zlo?ljive klju?e pa ima ?ele od 2005 naprej, tako da malo razmisli.

Daljinci - elektronika zaklepanja pa je vsa od Visteon.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne, daljinsko ni blo za doplacilo.

jaz mam dva daljinca, dva crna kljuca in en siv kljuc.

 

Fotr ima 2 klju?a in NOBENEGA daljinca pa je nabavu od prvega lastnika.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fotr ima 2 klju?a in NOBENEGA daljinca pa je nabavu od prvega lastnika.

 

mutna posla :D

 

drugaca pa vsaka mazda 6 je imela daljinca (se pravi kljuc posebej in daljinc z dvemi gumbi posebej) do facelifta, ko jim je uspel vse to zdruzit v eno

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mutna posla :D

 

drugaca pa vsaka mazda 6 je imela daljinca (se pravi kljuc posebej in daljinc z dvemi gumbi posebej) do facelifta, ko jim je uspel vse to zdruzit v eno

 

Res je.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest sem pri svoji 6ki, letnik 05, dobil tud dva klju?a in dva daljinca...kupil sem rabljeno in se nisem obremenjeval s tretjim.

 

ko sem malo posrfou po ebay-u pa sem zasledil flip klju? (ki ima prostor za elektroniko iz obstoje?ega mojega daljinca)...neizrezan, sme?no poce...seveda made in china, prav tako so mi ga tud od tam poslal.

 

ko sem ga dobu sem ga sestavu in ?el do klju?arja, da mi ga izre?e...nakar me opozori da rabm ?e ?ip kupt.

no tuki se pa pol stro?ki za?nejo...valda sem ga ekstra kupu,kr pri njem in mi ga je ?e sprogramiru. mislm da sem za vse skupi dal 40?(flip klju?+izrezava+?ip+programiranje).

 

tko da zdej zadeva funkcijonira, je pa res da je kvaliteta bl u rit ker je kitajsk.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, sej ni ravno potrebno da je flip (je pa lep dodatek :P ). Tud ?e mi kdo pove kateri je tapravi daljinc (sem na?o en VISTEON 41804, je to tapravi?), bo tud cool. Mi lahk kateri pove kak?na je razlika med Mitsubishi Electric SKE 126-01 in VISTEON 41787, VISTEON 41784? Pa kateri je sploh pravi flip klju? za to mazdo, trije gumbeki al ?tirje. ?e 1x hvala za odgovore.

 

P.S.: Ali deluje tisti postopek za programiranje daljinca (odprta vrata, 3x obrat klju?a, 3x, odpri/zapri vrata,...), ?e ima? samo 1 nesprogramiran daljinc, al je nujno potrebno imet ?e en sprogramiran daljinc?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fotr ima 2 klju?a in NOBENEGA daljinca pa je nabavu od prvega lastnika.

 

 

Jaz sem imel tudi dva kljuca in dva daljinca ... pri prejsnji ... letnik 2003 ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobo daljinca "3 button" iz Anglije Visteon 41804 (isti kot ma LabiGT za mx5), naredil postopek odprta vrata, 3 obrat klju?a, 3x vrata,... in DELA iz prve :danzoman::vesel::party0035::punk:

 

Zaj ker foter bi pa vseeno rad mel flip klju?, me zanima, ?e je kak?en uporabnik Mazde 6 2002-2005 (torej pred FL) z flip klju?em in ?e lahk pove ker Visteon model ima not, pa po mo?nosti, da zalima kak?no fotko gor.

 

LP Alen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobo daljinca "3 button" iz Anglije Visteon 41804 (isti kot ma LabiGT za mx5), naredil postopek odprta vrata, 3 obrat klju?a, 3x vrata,... in DELA iz prve :danzoman::vesel::party0035::punk:

 

Zaj ker foter bi pa vseeno rad mel flip klju?, me zanima, ?e je kak?en uporabnik Mazde 6 2002-2005 (torej pred FL) z flip klju?em in ?e lahk pove ker Visteon model ima not, pa po mo?nosti, da zalima kak?no fotko gor.

 

LP Alen.

 

Moj je bil navaden, z daljincem in sem ga kasneje vgradil v FLIP (seveda CE -China Export)..

?e kaj pomaga:

 

Visteon Model 41803 PCB 4183-501-42g

 

Vozim :party0035: pa 2005 diesel pred FL.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Misko kaj si vezje od 41803 preneso v tak?en klju? mogo?e? KLIKNI ME NE?NO

 

LP :P

 

Itaq, to je prava stvar, prestavi? elektroniko in gumbe, samo je pa potem kot bi imel en cegu za zakurblat, ker zadeva postane velika.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobo daljinca "3 button" iz Anglije Visteon 41804 (isti kot ma LabiGT za mx5), naredil postopek odprta vrata, 3 obrat klju?a, 3x vrata,... in DELA iz prve :danzoman::vesel::party0035::punk:

 

Zaj ker foter bi pa vseeno rad mel flip klju?, me zanima, ?e je kak?en uporabnik Mazde 6 2002-2005 (torej pred FL) z flip klju?em in ?e lahk pove ker Visteon model ima not, pa po mo?nosti, da zalima kak?no fotko gor.

 

LP Alen.

 

 

pozdravljen!

 

a lahko da? en link do strani daljinca?

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.