Skoči na vsebino

?kripanje v sprednjem levem delu


Priporočeno sporočilo

Kak?ne 3 dni nazaj sm ?el mal sprobat ovinke ?ez Marijo Reko, ko sm se pelu nazaj mi je kr naenkrat za?el nekje spredi levo ?kripat, to ?kripanje se pa po 3 dneh li?i ?edalje bolj, pa ko grem na AC mi avto vle?e v desno, volan pa stoji bolj na levo. Kaj bi lohk to blo :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko pa tudi nekaj na roki ali osi ali mogoce amortizer ??? Ker ti vlece z vopanom vred bi rekel daje kaj natem....al skripa skoz ali ko se avto ziba??

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima? dovolj zategnjene feltne in ?e je ustrezen tlak v gumah. ?kripanje je lahko vzrok izrabljenih plo??ic (imajo nanos ali pa ?elezek, ki drgne po disku).

 

dvomim, da je kej na bremzah, ker ?kripa tut takrat ko ne dr?im na bremzo

 

Lahko pa tudi nekaj na roki ali osi ali mogoce amortizer ??? Ker ti vlece z vopanom vred bi rekel daje kaj natem....al skripa skoz ali ko se avto ziba??

 

 

?kripanje se sli?i samo pri majhni hitrosti, pri ve?jih se ga ne sli?i. Nekak sumim kon?nik sam nism ziher.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej ?e poglej, ?e je feder lepo v le?i??u amortizerja in zgoraj v ?alci. Zna se naredit, da ko si ga "probaval" ti je na ovinku sko?il feder vn in s tem se je vi?ina avta spremenila in posledi?no tudi optika nakar ti stoji volan postrani in avto vle?e v eno stran. Ni nujno da ti ga ful vr?e vn, dost je sam da pade iz le?i??a (zgoraj so ponavadi plasti?ni k se znucajo)... hkrati preveri ?e kak feder ni odlomlen. Ponavadi ?kripajo, cvilijo fedri, pri mazdi6 pa zna tudi prva kriva roka.

 

Kolkor vem kon?niki in stabilizator ?tangice ne ?kripajo ampak tou?ejo, ropotajo. ?e informacija ni na mestu, se opravi?ujem.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej ?e poglej, ?e je feder lepo v le?i??u amortizerja in zgoraj v ?alci. Zna se naredit, da ko si ga "probaval" ti je na ovinku sko?il feder vn in s tem se je vi?ina avta spremenila in posledi?no tudi optika nakar ti stoji volan postrani in avto vle?e v eno stran. Ni nujno da ti ga ful vr?e vn, dost je sam da pade iz le?i??a (zgoraj so ponavadi plasti?ni k se znucajo)... hkrati preveri ?e kak feder ni odlomlen. Ponavadi ?kripajo, cvilijo fedri, pri mazdi6 pa zna tudi prva kriva roka.

 

Kolkor vem kon?niki in stabilizator ?tangice ne ?kripajo ampak tou?ejo, ropotajo. ?e informacija ni na mestu, se opravi?ujem.

 

Lp

 

mislim, da ma? prov, ker sam mal pomigam kolo in kr fajn ?kriple pri fedri.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

evo nesposobne?i na izrednem mi niso ugotovil, da mi je ?la kugla rakom ?vi?gat, medtem, ko so mi to na na?ih tehni?nih dons takoj ugotovil. Tak da Ploki, prov si mel ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:mi pijemoo:

 

sam ?e zdej mi ni jasn, ?ravf je bil ?ist losan, ko sm ga zategnu, se ni ?ist n? ve? majal, ?kripal pa full, ko sm ?ou na tehni?nga je blo pa spet vse ok :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo, dokon?na ugotovitev, ni ?la kugla ampak le?aj, ki je v pesti, za po ravnem je zgleda ?e bil, ovinki ?ez Marijo Reko so ga pa takrat o?itno dokon?no uni?l :D

 

stro?ek: 32? :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej to je zanemarljiva cena,glede na to,kaj bi blo poj vse narobe,k bi ti le?aj ribnu :P men so pr popravilu ?e ugotovil,da je tut tist zati?,k vse skup dr?i ?e bolj kot ne hin :bravo:

 

dons sm ugotovu, da je ?e ta del hin :glare: k sre?i mam ?e eno podvozje doma :D

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ...6WNxe0g&t=1

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.