Skoči na vsebino

mx5 na avto.net


323f

Priporočeno sporočilo

tole mazdico sm neki gledu in se mi zdi full lepo ohranjena

sam problem je da cena fulll hitr pada (kar je mikavno :) ) sam tud sumljivo <_<

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4739394&show=1

 

a mogoce kdo ve kaj je narobe s tem avtom k glede na ceno bi ga kr nabavu :P

ceprou mi barva ni lih u?e? ampak ma pa 130 ps :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upaj, da je cena zato taka ker bi jo rad prodal ne prodajal. :P A si jo ?e ?el gledat? :bravo: ?e ne pa samo dobro preglej in, ?e je kolikor toliko OK, samo kupi. Je le 1,8 s ?pero. Pa konec koncev je redka barva.

Kar mi je sumljivo je letnik. :blush: Po malo googlanja naj bi bil tole letnik 1991. British racing green miata ampak v originalu so imele be? notranjost ne ?rno. Razen, ?e je Marina Green Mica. Klik. Vseeno bi jo jaz imel ne glede na sumljivo zgodovino.

 

?e ti ful ne bo v?e? ?e vedno lahko kupi? mojega Clia pa jo bom jaz vzel. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V enem tednu je spustil pod 2.000 - mislim da je za?el okoli 2400

 

O?itno bi rad da gre takoj - ?e je avto ok, pol je dobra prilo?nost, bodi pa pazljiv zakaj se je ho?e znebit

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da je tole kar za kupit, cena je res HUDO ugodna, mal potestiraj, preveri vodotesnost in stanje strehe, ter ?e ni prehude rje, samo ?e odpelje? - motorji pa teli itak delajo! :bravo::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala :) Ko porihtamo par malenkosti, jo predstavim tudi na forumu. Stanje avta je bolj slabo, tko da bo kar nekaj dela. Je pa ?e zdej u?itek vozit, pravi mali gokart :D

 

No saj zato sem pa rekel, da se spla?a kupiti vsako 1,8, ki se prodaja. :bravo: ?estitke in le predstavi jo, magar ?e zdaj. Bo? pa sproti updejtal stanje.

Naj ti nudi obilo vozni?kih u?itkov in upam, da se kdaj vidimo. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala :) Ko porihtamo par malenkosti, jo predstavim tudi na forumu. Stanje avta je bolj slabo, tko da bo kar nekaj dela. Je pa ?e zdej u?itek vozit, pravi mali gokart :D

 

?estitke, a je res 1,8?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ubistvu ti je vseeno kater model so tele OZjke - ker ?e ?eli? homologirat se itak v karton?ek vpi?e samo dimenzijo gum, nikjer pa ne bo pisal al ma? plati??a Momo, BBS al OZ al kej ?ist X, skratka podatek na ni? ne vpliva! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ubistvu ti je vseeno kater model so tele OZjke - ker ?e ?eli? homologirat se itak v karton?ek vpi?e samo dimenzijo gum, nikjer pa ne bo pisal al ma? plati??a Momo, BBS al OZ al kej ?ist X, skratka podatek na ni? ne vpliva! :bravo:

 

ni res - će ni Mazda je neoriginal.....treba homologo - po vseh pravilih seveda

 

Zgleda zunaj ?isto lepa, kaj pa je za po?timat? Odli?en nakup - ne pozabi da se poizku?amo organizirat za MX-5 trip tukaj :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni res - će ni Mazda je neoriginal.....treba homologo - po vseh pravilih seveda

 

Zgleda zunaj ?isto lepa, kaj pa je za po?timat? Odli?en nakup - ne pozabi da se poizku?amo organizirat za MX-5 trip tukaj :)

 

Zgleda si zelo povr?no pre?ital kar sem napisu, napisu sm da ko homologira?, igra vlogo samo dimenzija gum, ne pa znamka in model plati??a! :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda si zelo povr?no pre?ital kar sem napisu, napisu sm da ko homologira?, igra vlogo samo dimenzija gum, ne pa znamka in model plati??a! :harhar:

 

Sem kar dobro prebral - na xedoski ko sem dal 17 je kar lepo pisalo ENZO H....

 

Samo dobiti mora? OZ T?V za tvojo dimenzijo felten in gum in je to to. Sicer pa pomoje bi temu avtu bolj pasale kak?ne 15ke ?eprav tele 16ke sploh ne izgledajo ogromne. :blush:

 

To pa ja - TUV originalnih felten - vendar v njemu mora pisati Mazda MX5...(kar ni noben problem) - tako kot sem jaz Slivki pripopal TUV za Hondo Jazz

 

Sem delal v Kranju pa je blo treba tako - so veliko bolj ?love?ki :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ubistvu ti je vseeno kater model so tele OZjke - ker ?e ?eli? homologirat se itak v karton?ek vpi?e samo dimenzijo gum, nikjer pa ne bo pisal al ma? plati??a Momo, BBS al OZ al kej ?ist X, skratka podatek na ni? ne vpliva! :bravo:

 

Ja, sam na TUVu mora pisat model plati??, ?irina in ET, da ti pr nas zadevo lahko vpi?ejo. Sej tele 16ke zgledajo res lepo, tk da ?e se bo dalo homologirat, bi jih obdr?al. Drga? bi pa raje kake JDM 15x8 dal gor, pa naklone po?timal :D

 

Na kateri konec SLo pa je ?la zdaj iz MB.

 

A je spustil ?e ceno za kak evro

 

?e bo vse po sre?i, bodo v kratkem GO tablice gor. Upam, da majo na tehni?nih na zalogi tud ameri?ke dimenzije za zadnjo tablico, ker drga? bo treba ?akat (pa lih prazniki so drug teden). :(

 

Je spustu ceno ?e malo, pa zrihtal tehni?ni, prepis in preizku?njo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

GOrica tablice (upam da z vrtnico v grbu?), carsko! :bravo:

 

Da se dobit tak?no dimenzijo, saj jo imajo tudi Hro??i in pa Katrilaki in morda ?e kdo! :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo dobiti mora? OZ T?V za tvojo dimenzijo felten in gum in je to to. Sicer pa pomoje bi temu avtu bolj pasale kak?ne 15ke ?eprav tele 16ke sploh ne izgledajo ogromne. :blush:

 

 

Se prav, da za moja Kosei plati??a nebi ?ou skoz TUV od Borbet plati?? (ET, in J ter dimenzije gum so realne)?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.