Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

pozdravljeni, jaz imam mazdo mx5, letnik 91 in sedaj se mi skoraj vsak dan pojavljajo naslednje te?ave -

zjutraj v?ge kot nova, ko pa kon?am slu?bo mi sicer v?ge ampak kot da bi laufala na dva ali tri cilindre. Ko prevozim cca. do 10 km mi za?ne sama po sebi delati normalno. Tudi ?e jo ponovno v?gem dela normalno. Nobena lu?ka se mi ne pri?ge, sve?ke, kabli novi. Ali ima kdo take te?ave, aja, ?e obrati se mi nikoli ne zni?ajo pod 800.?! lp, primorska :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pozdravljeni, jaz imam mazdo mx5, letnik 91 in sedaj se mi skoraj vsak dan pojavljajo naslednje te?ave -

zjutraj v?ge kot nova, ko pa kon?am slu?bo mi sicer v?ge ampak kot da bi laufala na dva ali tri cilindre. Ko prevozim cca. do 10 km mi za?ne sama po sebi delati normalno. Tudi ?e jo ponovno v?gem dela normalno. Nobena lu?ka se mi ne pri?ge, sve?ke, kabli novi. Ali ima kdo take te?ave, aja, ?e obrati se mi nikoli ne zni?ajo pod 800.?! lp, primorska :ne vem:

 

 

Prvo, da te malo razo?aram, ?e je avto letnik 91, je skoraj nemogo?e da bi bil 1.8, ker so prve fabr?ke najke dobile ta moped s faceliftom leta 94. (Je sicer mo?no da ga je kdo montiral, v kar pa zelo zelo dvomim, ker je kr en zajeten kup dela.) Ali pa mogo?e ni 91...

 

Zdej pa k problemu;

Najprej ti svetujem da ga stestira? in sicer v motornem zalivu ima? eno ?katlico ki pi?e gor DIAGNOSIS ali nekaj v tem stilu, v tej ?katlici pa je en kup konektorjev. Vzame? eno sponko za papir, jo razmontira? in prebrika? konektorja TEN in GND. Se vsede? v avto, da? kontak in ?teje? kolikokrat utripne engine check lu?ka. ?e prej si sprinta? tole Diagnostika in tako morda izlo?i? nekatere probleme.

 

Druga?e pa mogo?e v?igalne tuljave, tesnilo glave, napa?ne sve?e. Kej drugega mi pa trenutno ne pade na pamet.

 

Lahko,da je razdelilna kapa ?e preke konc,?e prav?, da so kabli in sve?ke nove dry.gif

Je ta avto nima...
s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta bi ?e morala imeti obd konektor, kje se gor priklopi?, ampak bi verjetno gorela engine check lu?ka

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne komplicirat, pu??a gumi cev med senzorjem pretoka zraka in loputo za gas ali pa kak je kak cevka preperela i n vle?e zrak kjer ga nebi smelo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.