Skoči na vsebino

zadn lonc


323f

Priporočeno sporočilo

se opravi?ujem za novo temo

ampak me zanima kam po lonc

kontakteru sm tega Dr.Izpuh in mi je reku

"Zdravo,za to mazdo 323F 1,5 16v 66kw,se da dobit vec razlicnih oblik,vendar niso homologirane"

 

zdej mi ni cist jasn kva to tocno pomen

a to pomen da sploh ne bom mogu homoligerat tega?

 

a se bl splaca nabavt en univerzaln lonc al da ti ga nardijo

meu bi pa tko nekak na postran

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dans sm pihu. :) pa je se gledu zadi lonc pa ni blo nc. :danzoman:

 

men, ga tut ni gledu 1., pa 2., tatretji? se je pa u vse upiknu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moji se tut ornk derejo, sam kaj ko jih niti v sanjah nemorem homologirat... pa ?e ene seksy znakce od hyundaia majo na loncih... Ploki, Deeyan, pa ?e kateri, a mate kake homologacije za avspuhe?

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moji se tut ornk derejo, sam kaj ko jih niti v sanjah nemorem homologirat... pa ?e ene seksy znakce od hyundaia majo na loncih... Ploki, Deeyan, pa ?e kateri, a mate kake homologacije za avspuhe?

 

le zakaj sm ?e 1 mesec brez tablc? :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: jaz grem v kratkem po tega na levi strani tako bo pol na avtu vse homologirano samo da mazdica pride nazaj iz lepotniga salona kjer zdaj kitamo spojlere na novo,pa licarija bo po celem avtu na novo razen strehe in in roba strehe nad vrati,ker avto je kar v slabem stanju ampak ko bo spet na cesti komaj cakam zoom,zoom audi pa bo kar v garazi parkiran

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: jaz grem v kratkem po tega na levi strani tako bo pol na avtu vse homologirano samo da mazdica pride nazaj iz lepotniga salona kjer zdaj kitamo spojlere na novo,pa licarija bo po celem avtu na novo razen strehe in in roba strehe nad vrati,ker avto je kar v slabem stanju ampak ko bo spet na cesti komaj cakam zoom,zoom audi pa bo kar v garazi parkiran

 

js sm se tut mislu odlo?it za tega, ampak se bom najverjetneje kr za Magnaflow-a odlo?u :)

 

Ti pa le fajn porihtaj svojo ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moji se tut ornk derejo, sam kaj ko jih niti v sanjah nemorem homologirat... pa ?e ene seksy znakce od hyundaia majo na loncih... Ploki, Deeyan, pa ?e kateri, a mate kake homologacije za avspuhe?

 

ne nimam. poro?am kak bo na tehni?nem. sicer jaz mam srednji lonec in zadnji lonec po naro?ilu direkt, ampak mam ?e original nastavke gor tako da nisem preve? sumljiv.. :ne vem:

 

je pa res da je moj avto kr tih. oziroma do ene 4000 obratov je cist tih

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.