Skoči na vsebino

nakup mazde 6


Žirinofski

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!!

 

Kupujem mazdo 6 sport CD136 letnik 2003 zanima me vzdr?ljivost teh vozil in na sploh vse o tem modelu mazde ?e so kje kak?ne napake naj si bo to serijske ali pa take da jih lastnik lahko prikrije saj bi rad kupil brezhibno vozilo in ne ma?ka v ?aklju. :bravo:

 

Za vse nasvete se lepo zahvaljujem in upam da bom z va?o pomo?jo postal novi lastnik MAZDE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni!!

 

Kupujem mazdo 6 sport CD136 letnik 2003 zanima me vzdr?ljivost teh vozil in na sploh vse o tem modelu mazde ?e so kje kak?ne napake naj si bo to serijske ali pa take da jih lastnik lahko prikrije saj bi rad kupil brezhibno vozilo in ne ma?ka v ?aklju. :bravo:

 

Za vse nasvete se lepo zahvaljujem in upam da bom z va?o pomo?jo postal novi lastnik MAZDE

 

Malo pobrskaj po forumu, vsake tolko se najde to?no isto vpra?anje.

Na?eloma nekih norih te?av ni, odvisno kak?en avto naleti?. ?e so realni km, potem kul, ?e jih ima pa nazaj prevrtene, bo pa crkovalo lahko da vse po vrsti. Rak rana npr je ?isto banalno cedilo, ki zajema v karterju olje. ?e ni na 100.000 km enkrt pre?i??eno, je velika mo?nost da bo motor "zaribal". Vzdr?evanje tudi ni na najni?ji ravni, servis jermenov te ko?ta okol 1.200 do 1.500 na poobla??enih servisih in pol manj pri fu?arjih. Nekateri so imeli probleme z rjo, mislem da ravno okol letnika 2003.

 

Bo pa ?e kdo kaj dodal. Sre?no pri nakupu in dobrodo?el med mazda?i.

 

LP

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e nekaj me zanima ?e it utrga zobati jermen ali se ventili in bati "sre?ajo" ali se razide?

 

Razide se samo denarnica :( , vse ostalo se nabije in zabije, da je veselje. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja sam res - kup raj renaulta al pa peugeota, ker Mazde so en ?it :whatever:

 

Pri mazdi ima? stro?ke v intervalih, pri francozih so manj?a nihanja-bolj konstantni stro?ki. :blush:

 

?vaba pa je itaq zakon. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri mazdi ima? stro?ke v intervalih, pri francozih so manj?a nihanja-bolj konstantni stro?ki. :blush:

 

?vaba pa je itaq zakon. :hudicek:

 

Jaz osebno francoza nikoli ve?,pa tudi ?vabi niso ve? tisto,kar so bili. ;)

Zadnji? sem bil pri?a pogovoru dveh bemwejistov.To,kar mi smatramo za okvare,oni lepo poimenujejo

potro?ni materijal.In seveda posledi?no se njihovi bwlji ne kvarijo skoraj ni?. :hudicek:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri mazdi ima? stro?ke v intervalih, pri francozih so manj?a nihanja-bolj konstantni stro?ki. :blush:

 

?vaba pa je itaq zakon. :hudicek:

 

Ma kukr narajma?, jaz moram re?i za Seate TOK TOK, 10 avtov, niti 1? izrednega stro?ka razen nekaj ?arnic, to je neuni?ljivo, enako pravi hazard za njihove v familiji.

 

In tukaj pomislim spet na moj sistem finan?ni lizing na 3-5 let novega vozila kolikor je garancija - moj sistem. se spla?a, ob koncu ga proda? in vzame? razliko, ima? garancijo in novo vozilo...

 

suma sumarum izgubi? veliko manj kot rabljen, ker ko ga proda? po lizingu dobi? 1/3 nazaj.

 

Seveda velja to da ne kupuje? kake premium znamke ki ti ?e ob registraciji zgubi 30.000e :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, sam meni se zdi, da vsi, ki smo kupili nove Mazde nismo imeli nekih izrednih stro?kov (?ele kasneje pri par 100kkm), vsaj kolikor se spomnim. ?e je bilo kaj narobe je blo po?timano v garanciji.

 

Kar se pa ti?e stro?kov pri avtomobilih iz druge roke pa je vedno stvar sre?e in ve?no vpra?anje realnosti podatkov oziroma kako je bil avto vo?en pri prej?njem lastniku. Nih?e ne ve al je bil avto teran mrzel, pregret uga?an, mogo?e je kdaj zakuhal, itd itd. Ampak to se ne ve pri nobeni znamki tako, da je nakup rabljenega vedno neka svojevrstna loterija. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jo evo kupu sn mazdo 6 zdej sode? po nekaterih komentarjih avto ki veliko stane zdej ?e dobro pogledamo sej vsak avto nekaj stane nekateri ve? drugi manj pa? loterija pa naj si bo nov ali rabljen ?e vozilu da? tisto kar rabi in da ga redno vzdr?uje? potem mislim da si lahko brez skrbi je pa res da me ta moment ?aka nekaj stro?kov preventivno bom naredil glavni servis saj ne zaupam prej?nemu lastniku pa ?e tudi ima vozilo servisno knji?ico danes ti jo lahko potrdi vsak mehanik za enega six peka :P

Upam da mi bo stvarca delala ?e ne pa prodat!! :bravo::bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo mazdico dobu nazaj servis me je stal 800 evrov z delom vred zamenjal sem vse filtre,napenjalce,oba jermena vred z garnituro,olje-servo in v motorju,hladilno teko?ino,desni le?aj in obe roki.je pa res da so deli zelo zelo dragi ampak mi ni ?al denarja sedaj vsaj vem da je vse ok in upam da bo stvarca ?pilala tako kot mora. :bravo::bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo mazdico dobu nazaj servis me je stal 800 evrov z delom vred zamenjal sem vse filtre,napenjalce,oba jermena vred z garnituro,olje-servo in v motorju,hladilno teko?ino,desni le?aj in obe roki.je pa res da so deli zelo zelo dragi ampak mi ni ?al denarja sedaj vsaj vem da je vse ok in upam da bo stvarca ?pilala tako kot mora. :bravo::bravo:

 

Obvezno zamenjaj ?e bakrene podlo?ke, ?e ima ?e original.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.