Skoči na vsebino

za Juresa


Marko_mx-3

Priporočeno sporočilo

O ja videl ?e nekaj ?asa nazaj not bad - samo barva bi bila pa roza bolj?a :ne vem:

 

Ker ti bolj sede? :harhar:

post-2637-1305618393_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

te feltne so zakon, dizajnersko meni ene najlepsih vseh casov

 

Sej poleg đabe dobi? ?e aquaplanning. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej poleg đabe dobi? ?e aquaplanning. :hudicek:

 

Pa to sploh ?e ni vse......

 

te feltne so zakon, dizajnersko meni ene najlepsih vseh casov

 

?e govori? o mojih, hvala....sem jih zato iskal po celi nem?iji...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Še nekaj,kar mogoče o SE ediciji ne veš.Poleg 3-Letne garancije,dobiš tudi 3 Leta Full Servis stroja do vrednosti 99€. Je sicer namenjeno bolj obrtnikom ipd. ki ne morejo ostati brez stroja,a vseeno...pregled,čiščenje,mazanje zamenjava npr stikala,motorja,elektronike ipd...skratka servis stroja do 99€ vključeno....fino😊😉   Vidiš na prilogi,kako je,ko registriraš-je razlika,ker vsi Metabo stroji imajo 3 Leta garancije,SE pa dodatno še Full Service...kar je z rdečo še velja,sivo pa je poteklo. Tam,kjer si dobil še baterijo pa kaže tisti rdeči kuponček z %.   Pa naj ti lepo služi😃
    • Glede na to, da je avto bolj težak glej gume z XL oznako, ker imajo ojačane bočnice, ker se manj zvijajo in ti ne bo robove pobiralo😉
    • Seveda. Samo če 4 ali več let ne bo naslednje Metabo mašine, mi je to overkill. Za to kaj bom kake mehanske storitve delal na avtu in felne menjava, bo 1 baterija dovolj. Ne želim hrčkat za vojne čase 🙂
    • Pazi-polnilec je pri Povšetu najceneje,a pozor-Metabo baterije so drage...še posebaj pri nas. Absolutno nora cena za komplet dveh baterij+polnilec je to. METABO SET 2 X LIHD 4.0 AH + ASC55 (685191000) SE - Vsegrad WWW.VSEGRAD.SI 2 x LiHD baterijski paket 18 V/4,0 Ah Hitri polnilec ASC Ultra Dobavljeno v kartonu To so vrhunske baterije glede na kapaciteto,moč in težo...ko boš šel gledati ceno posamezne baterije ...ne glede ali pri nas,ali zunaj,boš videl,kaka lepa cena je to (v bistvu je to Black Edition SET)....pri Povšetu malce dražji...preračunaj.   Če pa boš kasneje rabil še močnejše baterije....po moči,ne po kapaciteti...za npr. fleksarico,štemarico ipd....jih ni čez te v kompletu z hitrim (8A) polnilcem. METABO SET 2 X LIHD 5.5 AH + ASC 145 (685190000) SE - Vsegrad WWW.VSEGRAD.SI 2 x LiHD baterijski paket 18 V/5,5 Ah Hitri polnilnik ASC 145 DOBAVLJENO V KARTONU   To so nenormalno močne baterije,a za to kljub dvem vsticam celic nimajo dvojno kapaciteto...pač za ekstremne moči. Cena je nooora,kar vidiš po identičnem setu,kateri pa ni SE (Special Edition).   METABO OSNOVNI SET 2 X LIHD 5,5 AH (685122000) - Vsegrad WWW.VSEGRAD.SI 2 x LiHD baterijski paket 18 V/5,5 Ah Hitri polnilec ASC 145   IDENTIČEN!!!,samo k ni SE.   Kaj mislim povedati-mogoče se ti izplača vzeti set z polnilcem in dvema baterijma,ker so pač seti cenejši...pretehtaj.                        
    • Mislil sem na vrtalne/vijačnike. Pa glede na navor, bom vzel LTX, ko bo Bosch crknil. Če vzamem LT-ja, je to isti nivo Bosch-a in imam 2 podobni mašini. Seveda je bolj kvalitetna roba. Samo če bo Bosch še delal 4 leta, pa pol nekaj na nivoju LTX-a ali Milwaukee-ja,....   Hvala za izčrpen info.   Tak kot si rekel, Povše 230€ s kufrom in 55€ za polnilec. Baterijo pa dajo gratis.... 🙂
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.