Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

EJ MADONCA, PA ?E ?IST RES JE !!!!! IN KAJ SEDAJ ?????????

 

Zadeva:

 

Ameri?ki novinar je v New York Times o Sloveniji zapisal:

 

> Obstaja dr?ava v Evropi pod Alpami, ki meji na Balkan in je omejena sama s seboj.

 

> Tam ?ivijo najlep?e ?enske, vendar nataliteta upada. Tam nezaposleni najve? delajo.

 

> Tam ?ivijo ljudje na najbolj plodni zemlji, ki pa je neobdelana. Ker se obdelovanje plodne zemlje kmetom ne izpla?a.

 

> Tam ve?inoma prazni vlaki ?e vedno vozijo najpo?asneje v Evropi, brez upo?tevanja voznega reda, po avtocestah pa se vozijo noro hitro - s pla?evanjem cestnine, ki je med najdra?jimi v Evropi.

 

> V tej dr?avi vsi igrajo ko?arko, smu?arji dosegajo svetovne ?portne dose?ke. Rekreacija jim je prioriteta, delo pa rekreacija. Vsi hitijo v slu?bo, a vsi zamujajo. Osemurni delavnik traja deset ali ve? ur. In nih?e se ne upira fevdalnemu izkori??anju.

 

> Zdravstvo je tam brezpla?no, zdravljenje pa morajo vsi pla?evati.

 

> Tam so svobodni novinarji, ki svobodno pi?ejo, poro?ajo pa po ukazih svojih ?efov, katerim objave narekujejo skorumpirani politiki in zakulisni veljaki, odvisno od njihovih potreb.

 

> Tam je svetovna kriza dobila dr?avljanstvo.

 

> Tam so javna naro?ila skrivnost, dr?avne skrivnosti pa javne.

 

> Tam ?e niso znani kon?ni zmagovalci 2. svetovne vojne.

 

> Tam pi?ejo zgodovino nepismeni, najbogatej?i so pa tisti, ki nikoli niso delali.

 

> Tam je Slovenija.

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemu, da je res... ampak smo si krivi pa ?ist sami ?e posebi zato, ker padamo na lepore?enje in zvitost politike. ?e bi mal s svojo glavo mislili in ve?krat podvomili v karkoli bi lahko politikom zastavljali sila neprijetna vpra?anja ne pa da jih nekateri celo idolizirajo. Pol pa lohk serje vsak po nas brez, da bi to zanj imelo resne posledice mi pa pridni k ov?ke samo gledamo ali je pastir ?e tu in bohnedej, da bi kam ?el.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemu, da je res... ampak smo si krivi pa ?ist sami ?e posebi zato, ker padamo na lepore?enje in zvitost politike. ?e bi mal s svojo glavo mislili in ve?krat podvomili v karkoli bi lahko politikom zastavljali sila neprijetna vpra?anja ne pa da jih nekateri celo idolizirajo. Pol pa lohk serje vsak po nas brez, da bi to zanj imelo resne posledice mi pa pridni k ov?ke samo gledamo ali je pastir ?e tu in bohnedej, da bi kam ?el.

 

pa ve? kak se po novem stopnjuje...

 

- vicev o blondinkah ni, vse je res...

- vicev o policajih ni,...

- vicev o Slovencih ni... :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemu, da je res... ampak smo si krivi pa ?ist sami ?e posebi zato, ker padamo na lepore?enje in zvitost politike. ?e bi mal s svojo glavo mislili in ve?krat podvomili v karkoli bi lahko politikom zastavljali sila neprijetna vpra?anja ne pa da jih nekateri celo idolizirajo. Pol pa lohk serje vsak po nas brez, da bi to zanj imelo resne posledice mi pa pridni k ov?ke samo gledamo ali je pastir ?e tu in bohnedej, da bi kam ?el.

 

 

Noja... to, da smo sami krivi generalno ne drzi... Jaz recimo ne padam na leoporecenje in zvitosti politike... in mi gredo politiki (vsi po vrsti) na kozlanje... ampak zato ni nic bolje... Edina stvar, ki jo lahko kot posameznik naredim, je to, da spizdim iz Slovenije cimdlje...  :jezicek:  Ali pa da se zoprstavim sistemu in pristanem tam, kjer bi vsi ti politiki morali biti...  :ninja:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj sem mislil v stilu, da kdor serje in je barabin bi mu morali na volitvah dat kajlo ne pa da najve?je barabe ?e celo osamosvojitev lepo zasedajo najvi?je vrhove vodenja dr?ave. To mo? imamo a je ne znamo izkoristit ampak se jim daje mandat ?e za nprej in naprej ter posledi?no dobijo tudi mandat, da je kraja dovoljena.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"Life is like a penis - simple, relaxed and hanging free ...
It's women who make it hard."

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans se peljem iz Podgorja proti Vodicam in me na kri?i??u izsili neka Octavia, pa ?e ?elim rahlo po?ugati vozniku, v tistem pa vidim enega ?isto majhnega mo?i?ka za volanom, ki mi nekaj gestikulira, v smislu da je zmeden in se opravi?uje. Bil je noter majhen Kitajec, ?isto drobcen mo?i?ek, da je komaj videl iz avta (podoben kot japanska buba v risanki). No niti malo se nisem jezil nanj, le prijazno sem se mu nasmehnil, na nek na?in mi je dejansko polep?al dan.  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako je, ?e vpra?a? ?eno za nasvet:

 

Tip je v prometni nesre?i ostal brez ti?a. Pa mu pravi doktor:
- "Dobra vest je, da dana?nja medicina omogo?a, da vam naredimo novega ti?a. Lahko izbirate celo dol?ino. Od zavarovalnice dobite za po?kodbe 5.000 EUR, zato si lahko mirno privo??ite to plasti?no operacijo.
Ker pa se to ti?e tudi va?e ?ene, se o dol?ini pogovorite tudi z njo. Prevelik bi jo lahko motil, nad premajhnim pa bi bila razo?arana.
Va?o odlo?itev mi boste povedali jutri."

Naslednji dan pride doktor v sobo:
- "Ste se pogovorili z ?eno? Kaj ste se odlo?ili?"

- "Ja. Odlo?ili smo se za italijanske plo??ice v kopalnici, masa?no banjo in nov pralni stroj..."
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mo?ki vstopi na policijsko postajo in prijavi izginotje svoje ?ene.
Policist ga pri?ne spra?evati o njenem izgledu:
?Koliko je stara??
?Ne vem to?no, tam 35, mogo?e celo 40 let.?
?Kako je visoka??
?Nisem je nikoli meril.?
?Je bolj suhe ali debele postave??
?Redi se, pa huj?a, ne vem to?no, kak?na je zdaj.?
?Kak?no je barva njenih las??
?V?asih blond, drugi? rde?a, v?asih tudi ?rna. Pojma nimam, kaj ima zdaj.?
?Barva o?i??
?Pravzaprav nisem nikoli natan?no pogledal.?
?Kaj je imela oble?eno??
?Kaj pa vem. Hla?e, mogo?e celo dolgo krilo.?
?Je od?la pe???
?Ne, z mojim avtom.?
?Kak?en je pa avto??
??rni BMW serije 5, letnik 2013, V6 turbo bencinar, ki razvija 382 konjskih mo?i, z avtomatskim menjalnikom in tiptronikom. Sede?i so usnjeni, be? barve, zadnja stekla so zatemnjena, spredaj ima polno LED osvetlitev. Registracija je LJ-WI-812. Na zadnjem odbija?u spodaj je komaj vidna 5 cm dolga praskica..."

 

 

Mo?ki pa?. :P 

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stari farmer je imel veliko posest ob jezeru. Na njej si je zasadil velik sadovnjak.
Pod jablanami in hru?kami je postavil klopi in mizice, skratka, idealno za piknik. Tudi jezero je bilo urejeno in idealno za plavanje. Nekega popoldneva se je odlo?il pogledati v sadovnjak, ?e je vse v redu. Nameraval je tudi pobrati zrele sade?e. Vzel je veliko vedro in se odpravil.
?e od dale?, je ob jezeru zasli?al hihitanje ?enskih glasov, ko pa se je dovolj pribli?al, je opazil skupino deklet, ki so se gole kopale. Ko so ga opazile, so takoj vse zaplavale v globjo vodo. Lepo jih je pozdravil.
Dekleta njegovega obiska niso bila preve? vesela, zato mu je ena od njih rekla, da ne bodo pri?le iz vode, dokler bo on v bli?ini. Starec pa jim je odvrnil:
"Nisem pri?el gledat, kako se gole kopate, niti kako gole prihajate iz vode."
Pokazal jim je vedro in rekel:
"Pri?el sem samo nahranit krokodile..."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ena dobra na to temo je, da bomo na dana?nji dan praznoval nov praznik - v DOBoVZETJE :)

 

Jaz sem na mail dobil se ilustracijo za ta novi praznik :) 

 

10458869_10152232288006312_2779655131330

Pa da se malo tematiko zamenjamo :) 

 

?upnik in me?nar 

 

?upnik in me?nar stojita ob va?ki cesti in zabijata v tla tablo z napisom: 

"Konec je blizu! Obrnite se, dokler ne bo prepozno!" 

 

Mimo pridrvi avto, voznik skozi okno zavpije: "Pustita ljudi pri miru, 

verska fanatika!" 

 

?ez nekaj trenutkov se zasli?i cviljenje zavor in nato glasen pljusk. 

 

Me?nar se obrne k ?upniku: "Ali misli?, da ne bi bilo bolje, 

?e bi napisala preprosto: most je zru?en?" 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

TIPI ?ENSK

1. INTERNET ?enska: za dostop morate pla?ati. 
  
2. SERVER ?enska: vedno je zaposlena in ko jo potrebujete, je preobremenjena. 
  
3. WINDOWS ?enska: veste, da ima veliko napak, pa kljub temu ne morete brez nje. 
 
4. POWERPOINT ?enska: idealna je za predstavitev ljudem na kakem slavju. 
 
5. EXCEL ?enska: govori se, da zmore marsikaj, a vi vedno uporabljate samo osnovne ?tiri funkcije. 
 
6. WORD ?enska: vsak dan znova vas presene?a in na svetu ni nikogar, ki bi jo povsem razumel. 
  
7. MS-DOS ?enska: vsi so jo imeli in nih?e ve? je no?e. 
  
8. BACK-UP ?enska: mislite, da ima vse, a ko enkrat res nekaj potrebujete, vidite, da ji vseeno nekaj manjka. 
  
9. SCANDISK ?enska: vsi vemo, da lahko naredi veliko dobrega, a v bistvu nih?e natanko ne ve, ?esa je sposobna. 
  
10. SCREEN SAVER ?enska: nima posebnih funkcij, a jo radi gledate. 
  
11. HARD DISK ?enska: spomni se vsega, ob vsakem ?asu. 
  
12. E-MAIL ?enska: od desetih stvari, ki vam jih pove, je devet popolnih neumnosti. 
  
13. VIRUS ?enska: ko najmanj pri?akujete, se instalira v va?e stanovanje in si prigrabi va?e stvari. ?e jo posku?ate deinstalirati, se lahko hkrati poslovite od nekaterih stvari. ?e pa ne naredite ni?, hitro izgubite vse.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.