Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Neeeeee noooooo! :angry:

 

Zakaj pa ne? Meni se zdi pa prakti?no. Zadaj brez te?av nalo?i? vse iz trgovine, pa ?e otro?ki vozi?ek da? zraven, pa ?olske torbe, pa ?e vse rekvizite, ki jih otroci rabijo pri kak?nih izven?olskih dejavnostih... Ne vem samo, kako se da streho ?ez - za primer de?ja...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ah zakaj bi rabil streho ?ez, ko se nabere dost vode je to ?e mobilni bazen. Sam pol je treba pa ?e kljuko namontirat, da lahko prikolico z vso robo tovori? sabo, ?e ne je res totalno neuporaben avto in res ne vem zakaj sploh delajo take :ne vem:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pa ne? Meni se zdi pa prakti?no. Zadaj brez te?av nalo?i? vse iz trgovine, pa ?e otro?ki vozi?ek da? zraven, pa ?olske torbe, pa ?e vse rekvizite, ki jih otroci rabijo pri kak?nih izven?olskih dejavnostih... Ne vem samo, kako se da streho ?ez - za primer de?ja...

 

Vse lepo in prav, ce nebi sli to ravn iz RX-8 izpeljevat <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni vic.

Konverzacija danes v kopalnici med tu?iranjem na?ega 2inpol letnega mal?ka.

Jaz: "Kaj se zdaj nekaj kisa?? A si dec al nisi?"

On: "Ne, nisem dec."

Jaz: "Ja kaj pa si potem?"

On: "Politik."

:blink:

 

Hehe, tamali vedn presenetjo :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?enska re?e:

 

"Tu je pa tak?en nered. Dajva,

midva morava tole malo pospraviti.

Tvoje stvari le?ijo na tleh

in ?e jih ne bova oprala takoj zdaj

bo? jutri brez obleke."

 

 

Mo?ki sli?i:

 

"Bla, bla, bla, bla dajva

midva bla, bla, bla,

bla, bla, bla, na tleh

bla, bla, bla, takoj zdaj

bla, bla, bla, brez obleke."

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?enska re?e:

 

"Tu je pa tak?en nered. Dajva,

midva morava tole malo pospraviti.

Tvoje stvari le?ijo na tleh

in ?e jih ne bova oprala takoj zdaj

bo? jutri brez obleke."

Mo?ki sli?i:

 

"Bla, bla, bla, bla dajva

midva bla, bla, bla,

bla, bla, bla, na tleh

bla, bla, bla, takoj zdaj

bla, bla, bla, brez obleke."

 

:cheers::P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pa ne bo Steve O, ker "grandpa" je Johnny Knoxville - ampak tale tukaj je pa neki Poljak, ki po moje z Jackassi nima glih ne ke veze razen, da jih kopirajo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smo jih kar mal pozabl, bo blo fajn da se dobimo prvo v maju, da se zmenimo kako in kaj za obisk ALL YU MAZDA MEET-a.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejansko tale video sploh ni tako sme?en ker je preve? resni?en in na takih sestankih si ?lovek ?eli, da bi bil idiot, ker dostikrat je normalno visok IQ samo ovira.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pa ne bo Steve O, ker "grandpa" je Johnny Knoxville - ampak tale tukaj je pa neki Poljak, ki po moje z Jackassi nima glih ne ke veze razen, da jih kopirajo.

 

To je vse vezano na moj post zgoraj Te so norci - SA Wardenga so ?ehi ki uporabljajo filmske like pri zajebavanju folka

 

?e kdo prvi link gleda do konca po reklamah pride ?ele bistvo pred tramvaj :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se sprehajata ?upnik in zdravnik in se pogovarjata, kdaj se za?ne ?ivljenje. ?upnik je trdil, da ?e ob spo?etju, zdravnik, da ?ele ob rojstvu. Tako se sprehajata in argumentirata vsak svoje trditve. In se nikakor ne strinjata drug z drugim. Na lepem opazita, da se jima pribli?uje starej?a ?enska. Dogovorita se, da jo bosta vpra?ala in njeno mnenje bo obveljalo. Kot ?enska bo gotovo ?e najbolje vedela. Ko se sre?ajo, ji razlo?ita, o ?em se pogovarjata in jo vpra?ata za mnenje. Starej?a ?enska ju pogleda in re?e:

- "Ee, draga moja, ?ivljenje se za?ne, ko otroci odidejo od doma in mo? umre..."

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A sploh kdo pogleda tele reklame predno jih objavijo :hohoho:

 

post-133-1397247022_thumb.jpg

 

Lucijina ne?akinja bi rekla

"Ti, ti "

 

Js pa dodal

 

"pokvarjenc" :hudicek:

 

Sva s tamalo kr ekipa, pa ?e nima 2 leti. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.