Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

To ni vic ampak ?iva resnica

 

 

Recimo, da ste pri svojem delu naredili zares neumno napako.

?e mislite, da je reakcija vasih nadrejenih odvisna od vrste in te?e va?e

napake, se zelo motite. Reakcija vasih nadrejenih je odvisna od vi?ine

va?e pla?e. Ta fenomen so raziskovali na Institutu za gospodarske vede.

Pri?li so do naslednjih spoznanj:

 

 

 

PLA?A REAKCIJA

EUR

 

1) 400 Neumni nesposobne? bo takoj odpu??en.

 

2) 500 Grozno vas bodo nadrli, zaznamek v osebno mapo.

 

3) 600 Grozno vas bodo nadrli.

 

4) 700 Nadrli vas bodo.

 

5) 1000 Poziv, da naslednji? zadevo opravite nekoliko bolj?e.

 

6) 2000 Pro?nja za opis novih metod dela

 

7) 3000 Nobene reakcije. Za va?e napake bodo odgovarjali sodelavci

pod to?ko 1-4.

 

8) 4000 Priznanje zaradi nekonvencionalnih metod dela in odkrivanja

novih perspektiv.

 

9) 5000 Vas na?in dela bo progla?en za novo smernico dela v

podjetju, povabili vas bodo v upravni svet podjetja. Seveda se bo vasa

placa povisala za najmanj 30%.

 

10) nad 6000 Va?o napako ozna?ijo za strate?ko odlo?itev

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- ?e kar bere? ?

 

 

JA KOLK PA MA? PLA?E????? :blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Na deseto obletnico mature se zberejo nekdanji so?olci in eden od njih predlaga, da grejo k "An?i?u".

 

"Super, tam so dobre kelnarce!", navdu?eno sprejmejo predlog in grejo tja.

 

Na dvajseti obletnici se spet zberejo in nekdo predlaga:

 

"Gremo k An?i?u, tam je dobra hrana!" In vsi spet navdu?eno grejo tja.

 

Na trideseti obletnici pade predlog: "Gremo k An?i?u, tam je mirno in ni prepiha!"

 

Vsi v en glas: "Ja!" in odidejo tja.

 

Pride ?tirideseta obletnica. Nekdo vpra?a: "Kam bomo pa ?li?"

 

Predlog pade, da k An?i?u. Nakar vsi v en glas:

 

"Ja, ja, k An?i?u, tam ?e nikoli nismo bili!"

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je bilo pred kratkim objavljeno na forumu avtomobilizem.com, kjer je o?itno avtorju prometna situacija mo?no ?la na ?pure.

 

??epec zadnje dnevnih zgod in prigod me je vodilo k pripravi kraj?ih avtomobilisti?nih, kolesarskih, pe?potnih navodil, katera si zaslu?ijo svojo temo. Upo?tevajo? vsaj nekatera bodo vodila (najbr?) posledi?no v zmanj?anem obisku motivacijskih treningov Smiljana Morija, manj?em udejstvovanju na notranjepoliti?nih spletnih forumih najbolj obiskanih spletnih strani v Sloveniji ter ve?ji delovni vnemi:

 

1. Vljudno pozivam vse voznice in voznike osebnih vozil, ki niso sposobni voziti na avtocestah hitreje od 60 km/h, da izberejo alternativne poti oziroma cenej?i javni prevoz. Vsaka va?a avantura na prehitevalnem pasu povzro?i ustavitev ?asa v vesolju, kar veselo izkoristi George Popescu ter s svojim, po bukare?tanskih standardih, tehni?no izpravnim tovornjakom veselo prehiteva svoje sotrpine na svoji 72 urni brezspalni trasi. Sicer me veseli, da nam omogo?ate dolgotrajen ogled vseh mo?nih prevoznih sredstev iz nekdaj nam sosednje de?ele ter hkrati priznam, da je bilo pred 21 leti, po likvidaciji ljubljenega para Ceauscesco izjemno zanimivo opazovati prve registracije z ozna?bo RO, danes pa sem se jih ?al ?e naveli?al.

 

2. Hkrati pozivam takiste voznice in voznike, da upo?tevajo ve?jo naseljenost slovenske de?elice od primerjalno Mongolije ter veliko verjetnost, da je pri vklju?evanju na avtocesto morda ?e kak?en voznik za vami. 20 ? 30 km/h bi bila primerna hitrost vklju?evanja za kak?en skiro.

 

3. Voznice in voznike modelov znamk, ki se prvenstveno za?nejo na ?rke X in Q, vljudno prosim, ?e pustijo pred trgovskimi centri ?e kak?no parkirno mesto za invalide. Sicer je fino parkirati na njih, ker so blizu vhoda, zaradi ve?jih dimenzij parkirnega mesta pa vam ne bo nih?e po?kodoval va?ega preljubega konji?ka z butanjem vrat. Drive-in shopping centrov ?al ?e ne bo kmalu.

 

4. Voznice in vozniki, ki se vam v petek popoldne in soboto zjutraj tako neizmerno mudi na kavico v mondeno portoro?ko marino, vljudno prosim, ?e ne uporabljajo odstavnega pasu za prehitevanje, kajti lahko se vam zgodi, da boste naguzili kak?nega izgubljenega stoje?ega ferragostnega Giussepeja, ki brez vklopljenih ?tirih smernikov razmi?lja na Ravbarkomandi, zakaj ?e ni v Italiji: »Madonna, saj smo jo osvobodili!«

 

5. Dragi kolesarji, cesta ni trening poligon, prometna signalizacija pa menda velja za vse udele?ence (razen na kak?nem Touru, Giru, Franji). Saj razumem, da zdrav posameznik daje dodano vrednost dru?bi…samo marsikaterega rekreativca bi rad povpra?al po MENTALNEM zdravju.

 

6. Za vse zadrte?e, ki ne vedo, kaj je zadrga, nosite pa hla?e na gumbe: »Zadrga je mehanizem, ki je sestavljen iz dveh zob?astih zapiralnih veri?ic (zapenja?), ki ju mehani?no spenjamo ali odpenjamo z drsnikom in na tak na?in zdru?imo ali lo?imo dva lo?ena kosa blaga ali podobnega upogljivega materiala.« Razumem, da marsikomu ni ravno povsem jasno, kaj dela zadrga v prometu, razumljiveje bo morda tole: »Pravilo zadrge narekuje, da ob zo?itvi vsak voznik spusti predse vozilo z drugega voznega pasu. Za najve?jo preto?nost prometa morajo vozniki peljati do zapore in se ?ele tam vklju?iti na drug pas. Na slednjem morajo vozniki med seboj pustiti dovolj veliko razdaljo, da omogo?ijo vklju?itev po enega vozila z drugega pasu.«

 

7. Voznice in vozniki, ki radi vozite pri kateri koli hitrosti 2 cm od avtomobila, vabim da se ustavimo in da si skupaj ogledamo moje vozilo ter vse napise na zadnji havbi. Verjamem, da vam je ali A) zanimiv model avtomobila ali B) imate par metersko havbo in ne znate oceniti razdalje ali C) bi radi prebrali model avtomobila ali celo prepoznali grb na registraciji, pa imate preslabo dioptrijo.

 

8. Morda na koncu ?e to: vsem nadebudne?em, ki uspejo spraskati zadnje pfeninge, rupije in leke za nakup nekdaj zelo presti?nega voza, danes pa s 6-mestno kilometrsko ?tevilko ? ne, in ?e enkrat NE, s tem niste postali direktorji / tajkuni / pomembne?i, va? status se ni spremenil…?al…

 

9. Voznice in voznike, katerih spomin vsakodnevno pe?a ter zavedno ali nezavedno pozabljajo, kje so v slu?bi oziroma doma, prosim da ali jedo ogromno ?esna ali si kupijo navigacijo ter vso potrebno kartografijo, da ne bodo ve? 2 metra pred izhodom z avtoceste na vso mo? zavirali na prehitevalnem pasu.

 

10. Neuporabnike smernikov v kro?i??ih, kri?i??ih, avtocestah, parkiri??ih,… vljudno prosim, da se zglasijo v avtosalonih / servisih svojih znamk ter poprosijo trgovce / serviserje, da jim poka?ejo zadnji tehnolo?ki krik ? ro?ico za smernike. Velik naval ?e pri?akujejo v trgovinah / servisih s 4 krogci ter modro-belimi propelerji.

 

11. Vse vestne poznavalce pravilnega vklju?evanja in vo?nje v kro?i??ih prosim, da vsakogar, ki ne bo upo?teval pravilne uporabe smernikov ? blokirate pri izhodu! Opozorilo: lahko se zgodi, da bo kdo naredil 486 krogov in se mu bo vrtelo v glavi!

 

12. Bo?i?no-novoletna osvetlitev avtomobila z meglenkami je sicer doma?a folklora italijanskih in paragvajskih voznikov. Vljudno prosim, da jih v jasnem vremenu, v mestu, ob rahlih meglicah, rahlem pr?enju de?ja izklopite, razen ?e niste Miran Stanovnik med pripravami na rally Pariz ? Dakar. ?e ne znate izklopiti meglenk, glej t?. 10. Saj ne ?elite zgledati na cesti kot Italijani?!?

 

13. Vsem enoprostorskim mamicam ter tudi nekaterim o?etom sporo?am, da se vrtci NE zapirajo ob 16.15! Na forumu Moj mal?ek je pri?lo do dezinformacije, va?ih otrok po 16.16 uri NE bodo prodali na Kosovo, ?e ne pridete po njih.

 

 

Vsem prizadetim pa se ?e vnaprej globoko opravi?ujem!

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

13. Vsem enoprostorskim mamicam ter tudi nekaterim o?etom sporo?am, da se vrtci NE zapirajo ob 16.15! Na forumu Moj mal?ek je pri?lo do dezinformacije, va?ih otrok po 16.16 uri NE bodo prodali na Kosovo, ?e ne pridete po njih.

 

jea na kosovu pa je res kriza glede otrok...zdaj jih ena druzina ima komi 3...morajo mal po evropi kupit :P

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

0. Neuporabnike smernikov v kro?i??ih, kri?i??ih, avtocestah, parkiri??ih,… vljudno prosim, da se zglasijo v avtosalonih / servisih svojih znamk ter poprosijo trgovce / serviserje, da jim poka?ejo zadnji tehnolo?ki krik ? ro?ico za smernike. Velik naval ?e pri?akujejo v trgovinah / servisih s 4 krogci ter modro-belimi propelerji.

Win!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mlado deklico je Gorenjec kon?no pregovoril, da se je usedla v njegov avto in sta se malo peljala. Potem je parkiral, jo prijel za roke in ji pogledal globoko v o?i. Zadrhtela je. Srce ji je za?elo hitreje utripati in Gorenjec ji je za?epetal: "Ni mi lahko, toda nekaj te moram vpra?ati." Deklica vsa v pri?akovanju re?e: ''Naj ti ne bo nerodno, kar vpra?aj me." Gorenjec vpra?a: "Ali bo? dala kaj za bencin?"

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

*MENDA BO TOLE VIC TEDNA !*

Isto?asno sta v bolni?ni?ni prostor za predoperativno pripravo

pri?la dva pacienta za operacijo testisov. ?ez nekaj ?asa je v to

ambulanto pri?la de?urna medicinska sestra (bogato obdarjena, s svetlimi

lasmi, v kratkem in ozkem krilu) ter jima rekla: "Zaradi specifi?nosti

tega operativnega posega je potrebno tik pred operacijo izprazniti

semenovode."

 

Takoj nato je pristopila k prvemu pacientu, vzela njegovo orodje

v roke in ga za?ela mo?no in hitro masirati. Pacient je bil najprej

nekoliko nelagodno presene?en, vendar pa so bili semenovodi v kratkem ?asu

izpraznjeni, on pa se je ob tem kar dobro po?util.

 

Na vrsto je prisel drugi pacient. Sestra ga je slekla, potem se

je slekla se ona in ga pri tem ves ?as bo?ala. Potem se je po?asi

za?ela spu??ati proti spodnjemu delu trebuha in ga poljubljala... itd.

Prvi pacient vidno razo?aran vpra?a sestro: "Kaj pa je zdaj to,

njega ste slekli in mu ga ne?no po?asi sesali, meni pa samo hitro na

roko...?" Sestra se razumevajo?e nasmehne: "Gospod, vidite, to je

pa razlika med obveznim in dodatnim zdravstvenim zavarovanjem..."

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne podcenjujte yorkijev. Luna Bu?kota tko nabuta, da mu ni n? jasno, pa je ?e 1x ve?ji od nje.

 

Aja, Bu?ko je na? nov ku?a :)

 

Ja kolk psov pa zdej ma?... :ne vem:

 

 

 

Jest ?e zmer pravim, kar ma?ek lohka napere, tisto ni pes... :)

 

To je zlo relativno - neko? smo imeli ma?ka z imenom Nace, ki je bil zajeban do amena. Sfajtal se je z vsemi psmi, ki so hodili blizu dvori??a. Dobesedno jim je s kremplji skakal v gobce tko, da se je marsikatera ogromna mrcina cvile?e pobrala. Sosedovi nem?ki ov?ar, dobrman in kra?ki ov?ar so imeli tak re?pekt, da se je ma?ek lahko mirno sprehajal mimo njih in pil vodo iz njihovih skodelic pa so ga samo gledali.

 

Ampak tko kot vsazga bullya je tud Naceta izdala starost (8 let) in 1x pa? ni bil ve? tako spreten pa ga je ena mrcina frderbala. To kar je iskal je pa? dobu ampak do ljudi je bil pa taka dobri?ina ?e posebej otrokom se je pustil, da so ga mrcvarili in vlekli za dlako in rep. Kr ne mor? verjet, da se v eni ?vali skriva isto?asno angel?ek in hudi?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men en ata:

Koliko si dal za 8 let star avto 6k? Pa jaz za to dobim 5 let starga renoja

 

Moj odgovor:

Za to jaz dobim tri 8 let stare lagune z veliko opreme, pa 2.000? stro?kov.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men en ata:

Koliko si dal za 8 let star avto 6k? Pa jaz za to dobim 5 let starga renoja

 

Moj odgovor:

Za to jaz dobim tri 8 let stare lagune z veliko opreme, pa 2.000? stro?kov.....

 

reci mu da sem jaz za 20 let star avto dal 3300 :D pa ?e to so 3 lagune :D pa? 13 let stare :bravo:

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.