Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

hehehehehehehe,..ka sta me pa zdle nasmejala,..

 

druga? pa ja,..men so tud melodije morja in sonca padle na pamet k sm pisala un post,..melodije bi se najdle,..son?k tud,..ma sam morje mi manka ?e,..mybe nasledn viknd :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za 1x je napoved za ta vikend slaba,baje bo ?e kr de?... :( Tak da,po?lji raje MMS. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha pol pa cool,ker takrat sn pa fraj! :bravo: Takrat pa bo ziher son?ek. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NE!!! to je sam za takrt k je stanje kriti?no,..torej takrt k ?e u mislih koga davm :hohoho:

 

 

sam problem je ker je to pri tebi skoz al koga davis al pa ti prihaja!!!! :P:hohoho:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in od kje teb take informacje?

 

Od nje osebno...mi je ene pou ure razlagala o teh ketonalih...jst se raj vzdr?ujem tablet...?e ti pa pomagajo pol pa "na juri?"

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od nje osebno...mi je ene pou ure razlagala o teh ketonalih...jst se raj vzdr?ujem tablet...?e ti pa pomagajo pol pa "na juri?"

 

ne ne,..za informacije sm mazdohista spra?vala,..ti si pa lih umes poslou post :)

 

drga? pa,..ni panike,..js to prakticiram sam 1x na mesc,..pol jih pa ?ist n? ne pogre?am :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne ne,..za informacije sm mazdohista spra?vala,..ti si pa lih umes poslou post :)

 

drga? pa,..ni panike,..js to prakticiram sam 1x na mesc,..pol jih pa ?ist n? ne pogre?am :hohoho:

 

Aha sm mislu da jemle? to skor usak dan...sicer je tvoj lajf sam tablet res ni VEDNO re?itev...

Re?itev je ?e uzame? ve? tablet :hohoho:

Hec :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.