Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

inspired by redevil's signature:

 

moz pa zena spita nakar nenadoma se zbudi zena in rece mozu

"ti si pa tak smotan da ni res"

moz pa "kaj pa ti je??"

zena: "sam si res smotan, mas smotansko faco, smotansko sluzbo, smotanske starse, prav smotan si...ce bi sel tekmovat kdo je vecji smotan bi bil drugi..."

moz pa: zakaj pa drugi?

zena: ker si tak smotan, da se prvi ne bi mogu bit

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ali ste vedeli da eden od na?ih aktivnih mazda?ev zbira semaforje in prometne znake!!!! :bravo:

Zato tam kjer manka je ziher on bil!!! :D

Ne verjamete???

 

 

Evo uradni ?lanek!!!

post-363-1176619564.jpg

 

P.S. Symon brez zamire ker sm se po?alil na tvoj ra?un(preve? ?asa za lumparije v slu?bi) ?e pa te moti se zadeva zbri?e!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj no sj lepo pi?e za koga gre!!!

 

In ?e rabite kak semafor veste kje ga dobite!!!! :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Priznam, ?e od nekdaj so mi znaki in semaforji zanimivi. sramezljiv Ampak, da obrazlo?im.

Ste se kdaj vozili po Sloveniji? Po svetu? Samo po Sloveniji je polno razli?nih semaforjev in vsaj meni naprimer (kot osrednje Slovencu) so ful hecni ?e na ?tajerskem ko imajo ful hecne. Ko sem bil prvi? v Velenju sem se kar zapi?il vanje. Pa tudi drugje po svetu je pono razli?nih odtenkov barv, razli?ni napisi in slike za pe?ce tako, da je to kar zanimivo. Sploh, ?e ima? potem vse to zvezano skupaj in jih pri?iga? kar s stikalom :cheers:

 

Samo Uklopko ne vem zakaj bi bil moj hobi za v "Tolje je pa kar smeh". :( Saj sem lepo tam povedal, da so eni norci na fuzbal, mene pa pa? veselijo semaforji in prometni znaki. <_< Mogo?e bi lahko vsaj prestavili tole debato v temo "Semafor s kamero" (za katere komaj ?akam, da jih bo malo ve?, da ne bo tak vik in krik, ko kak?en izgine, samo pssst) sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo Uklopko ne vem zakaj bi bil moj hobi za v "Tolje je pa kar smeh". :( Saj sem lepo tam povedal, da so eni norci na fuzbal, mene pa pa? veselijo semaforji in prometni znaki. <_< Mogo?e bi lahko vsaj prestavili tole debato v temo "Semafor s kamero" (za katere komaj ?akam, da jih bo malo ve?, da ne bo tak vik in krik, ko kak?en izgine, samo pssst) sramezljiv

 

no sj zato sm js mislla da se gre za kk?nga druzga Simona Objavljena slika

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho: Hudo !!!

 

Sa res!!! :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam a ni proti zakonu da "zbiras" prometno signalizacijo?

jaz sem na malti ukradel stop znak pa je bla cela frka

 

seveda ?e si ga hotu iz sve?e malte potegnt, k so bli ?e delavci zraven - vsaj do no?i bi po?akal :hohoho:

 

Marko prisim, da odstrani? tale post, ker o?itnose mi vsi posmehujejo!

A vi ste pa popolni al kaj? :blink:<_< Dost vas mam, adijo. :whatever:

 

Symon- jaz ti ?ist ni? ne verjamem. ?e si to res ti potem daj neko slikico, da vidimo tudi ostali dokler pa tega ni se mi zdi pa vse zelo posre?ena ?ala in se bom veselo smejal.

 

Da ne re?em kako je ?lanek diletantsko napisan (najprej v naslovu de?ek, vmes mladeni?, norec in podobne vzdevki). :lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Halo pa ste le za?el mal spra?vat da ni to kaka skrita kamera :hohoho::hohoho:

 

Slikar dela ?ude?e :D

 

 

 

Pa sej se vidi da je ?lanev objavlen na siolo-vi strani med novicami!!!

Simon dj povej popreavic da dila? semaforje in odpravi dvome!!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem itak napisal, da gre za PS samo je Symon tako prizadeto odreagiral, da se mi je ?e skoraj zasmilil, ker se iz njega delamo norca. Kwa pa jez vem kake feti?e ma?

 

Lahko bi bilo celo res in sem si ga ?e predstavljal kako v tihi no?i skrit za ?tango od semaforja (suh je zadosti, da bi mu to celo ratalo) in ?raufa lu?ke ter si ogledaju slikice na steklih. Funny stuff vam re?em, zato mi je pa ?lo tolk na smeh. :hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem itak napisal, da gre za PS samo je Symon tako prizadeto odreagiral, da se mi je ?e skoraj zasmilil, ker se iz njega delamo norca. Kwa pa jez vem kake feti?e ma?

 

Lahko bi bilo celo res in sem si ga ?e predstavljal kako v tihi no?i skrit za ?tango od semaforja (suh je zadosti, da bi mu to celo ratalo) in ?raufa lu?ke ter si ogledaju slikice na steklih. Funny stuff vam re?em, zato mi je pa ?lo tolk na smeh. :hohoho::hohoho:

 

 

ok,..zdj pa je sme?n Objavljena slika

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LETO 1981 !!

 

1.) Princ Charles se je porocil !

2.) Liverpool je bil zmagovalec evropskega pokala !

3.) Umrl je papez !

 

LETO 2005 !!

 

1.) Princ Charles se je porocil !

2.) Liverpool je bil zmagovalec evropskega pokala !

3.) Umrl je papez !

 

 

REZIME :

 

 

Ce se bo Charles se enkrat porocil in

Liverpoolu uspe se ena evropska lovorika

 

 

bi bilo dobro prej obvestiti PAPEZA !!!!

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LETO 1981 !!

 

1.) Princ Charles se je porocil !

2.) Liverpool je bil zmagovalec evropskega pokala !

3.) Umrl je papez !

 

LETO 2005 !!

 

1.) Princ Charles se je porocil !

2.) Liverpool je bil zmagovalec evropskega pokala !

3.) Umrl je papez !

REZIME :

Ce se bo Charles se enkrat porocil in

Liverpoolu uspe se ena evropska lovorika

bi bilo dobro prej obvestiti PAPEZA !!!!

 

:hohoho::hohoho::hohoho::hohoho::bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.