Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Sicer preva?amo gnoj, ampak dru?ba je pa krasna. Si komaj zapomnim mogo?e desetino vicev, ki jih sli?im... Tole je ?e nekaj dobrih:

 

 

PROMETNO PORO?ILO: 
?enske so po ve?ini suhe, le na izpostavljenih delih so vla?ne in spolzke! 

 

 

 

"Kak?na je razlika med poro?eno ?ensko in jedrsko elektrarno?" 

"Nobene. V prvih 20 letih je to velika investicija, po 20 letih pa ne ve? 
kaj bi z njo!"

 

 

 

V?eraj sem sre?al prijateljico: 

" ?ivjo! Ej, ti povem en vic, ampak vic, da ti jo?ki dol padejo!" 
Potem sem jo malo bolje pogledal "Hja, verjetno ga je ?e sli?ala...."

 

 

 

Mo? se pozno vrne domov, le?e v posteljo k ?eni in se za?ne 

stiskati k njej. 
Ona pravi : "?al mi je, ne morem, dobila sem menstruacijo.". 
Mo? : "Pa kaj vam je danes, kot da ste se vse dogovorile !" 

 

 

 

Danes sem se vozil po avtocesti A1 proti Kopru. Levo pred menoj je s hitrostjo 130 km/h v popolnoma novem BMW-ju vozila ?enska, z obrazom ?isto blizu vzvratnemu ogledalu in urejala svoj make-up. Za moment sem se obrnil stran in, ko sem zopet pogledal naprej, je bila ?enska s svojim avtomobilom ?e na polovici mojega voznega pasu, pri tem pa se je ?e vedno ukvarjala s svojim make-up-om. In ?eprav sem dokaj mo?at kerlc, sem se tako ustra?il, da mi je iz roke poletel moj brivski aparat in mi iz druge roke izbil sendvi?. Ko sem sku?al s koleni zopet uravnati avto, mi je z 
u?esa padel prenosni telefon in to direktno v vro?o kavo, ki sem jo dr?al med nogami. Kava je pljusknila cez rob, opekla moje najvrednej?e dele, 
uni?ila moj prenosni telefon in prekinila zelo pomemben pogovor. ?ik v ustih sem ?e ravno uspel zadr?ati. Mislim, resno, ?enske so za volanom obupne!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes smo med delom nekaj tuhtali. Ni lahko biti mo?ki.

 

Bojimo se biti z ?ensko, bojimo pa se biti tudi sami. 
Bojimo se poroke, ?e bolj lo?itve. 
?e je premalo privla?na, se bojimo, da se nam bodo prijatelji posmehovali.
?e pa je preve? privla?na, se bojimo, da nas bo prevarala. 
Tisti, ki nimamo dovolj denarja, se bojimo, da ?enski ne bomo mogli dovolj nuditi.

Tisti, ki pa imajo denar (ja, v tretji osebi, ker v prvi ne moremo tega zapisati - nih?e od nas, ki smo danes to tuhtali, nima dovolj denarja...), pa se bojijo, da jim ga bo ?enska pobrala. 

Ni lahko biti mo?ki!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Micka je pozvonila pri mladi lepi sosedi in jo prosila: 
"Tja?a, ali bi bila tako dobra, da bi se danes malo poson?ila na terasi? Skrajni ?as je namre?, da moj mo? pokosi travo!"

 
 
 
"Ste bili ?e kdaj kaznovani?" 
"Da, enkrat ?e." 
"Zakaj pa?" 
"Z glavo sem butal ob zid." 
"Zaradi tega pa ?e niste bili kaznovani!" 
"Hja, veste, glava ni bila moja!" 
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot zanimivost naj povem, da je eden najve?jih divjakov na temle forumu zagotovo Slivka, kot ponosen lastnik Mazdinega pickupa (seveda tudi ostali a Slivko najbolj poznamo). Ta vikend sem jo namre? s sposojeno, ki je imela na grbi preko 300 000km mahnil u doj?land po neko vozilce in ko sem pri?el na deutsche Autobahn, sem jo malo pritisnil.... Rezultat ka?e navigacija.  Tko da Slivka, kapo dol :=) Jaz sploh nisem ?util, tako je pospe?ilo. Ka te ti to vozi?, ?uj. 

post-3203-0-93829400-1457445072_thumb.jpg

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, to je B-2500, ki ima nekaj ?vohnej?i motor kot pa BT-50. Vseeno je dovolj mo?an, da ni smelo biti te?av na prikolici peljati vozilce...

 

Povpre?na hitrost je povsem normalna, kar se pa najvi?je hitrosti ti?e, si pa kar precej tvegal. Na prikolici ponavadi niso ?portne pnevmatike in bi lahko katero tudi raztrgalo...  :zvizga:

 

Gotovo si to nameril z Gargamelom...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivljenje je kot penis: lepo, enostavno, mehko, spro??eno in svobodno.

?enske ga naredijo 
 
?????????????????????????????????
 
IZJAVA DNEVA:
Jebemti, je tok mraz, da ?e na bankomatu minus ka?e.
 
?????????????????????????????????
 
KRATKO IN JEDRNATO
- Doktore, treba mi potvrda,  da nisam sposoban za rad!
- Dobro, a ?to vam fali?
- Pa ta potvrda!
 
?????????????????????????????????
 
?ivotno pitanje za ?ene:
- ?to nabaviti? Mu?a ili psa? 
Odgovor:
- Sve ovisi o tome ho?e? li da ti neko usere samo tepih ili cijeli ?ivot. 
 
?????????????????????????????????
 
*Sanje vsakega o?eta: 
- Da mu je sin na naslovnici ?portnega magazina, 
- da mu je h?erka na naslovnici Vogue magazina, 
- da mu je ljubica na naslovnici Playboy-a, 
- in da mu je ?ena na naslovnici pogre?anih oseb...  *
 
?????????????????????????????????
 
Vlado, zakaj si tako ?alosten?" 
"Bral sem knji?ico, ki ima ?alosten konec."
"Katero knji?ico?"
"Hranilno!"
 
?????????????????????????????????
 
Kolo
"Dedek, kam gre? z mojim kolesom?"
"Na pokopali??e!"
"In kdo mi ga bo pripeljal nazaj?"
 
?????????????????????????????????
 
 
Se hvali Micka prijateljici, kako ji mo? pomaga pri kuhanju, pomivanju posode in likanju, odkar je bral, da so spo?ite ?ene bolj?e pono?i v postelji. 
''In? Ali pomaga?'' vpra?a prijateljica. 
''Ne vem. Je preve? utrujen ...''
 
?????????????????????????????????
 
 
Zet zaskrbljeno vpra?a doktorja za ta??ino zdravje:
- Kaj ji je, doktor?
- Tisto najhuj?e . . .
- Povejte mi, kaj . . .
- Ni? ji ni!

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V sexshopu

- ?ta vam je u tim velikim kutijama gore?

- U njima su lutke na naduvavanje.

- Opa, uze?u jednu. Kakve imate?

- O?e? mu?ku ili ?ensku lutku?

- ?ensku bre ho?u.

- Crnkinju ili belkinju?

- Mhmhmmhmm... belkinju daj!

- Hri??anku ili muslimanku?

- ?ta... U ?emu je razlika?!

- Muslimanska lutka na kraju eksplodira....

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tankal Micro prvi? pri 0 remaining, pa je ?lo not 35L :lol: in sedaj 630 remaining, vo?nja pa izklju?no mestna, 3 Valjnik ?e manj ?re kot prej 4 valjnik

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je kdo slucajno slisal zakljucek vlade danes na 'delovno' nedeljo....zakaj nase finance dolgorocno ne bodo vzdrzale?

 

1. Ker studiramo predolgo in se nato studentje prepozno zaposlijo

2. Ker se upokojujemo prestari....

 

W T F?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne a res, a to so izjavili? Haha, norci totalni.

 

?tudira se predolgo, ker se ne da do slu?be pridet saj jo zasedajo ljudje, ki proti svoji volji ?e vedno niso v penziji.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne a res, a to so izjavili? Haha, norci totalni.

 

?tudira se predolgo, ker se ne da do slu?be pridet saj jo zasedajo ljudje, ki proti svoji volji ?e vedno niso v penziji.

http://www.rtvslo.si/slovenija/hitro-starajoce-se-prebivalstvo-izziv-za-nacionalni-reformni-program/388118

 

Z nekaj drugimi dr?avami imamo tudi tveganje srednjero?ne fiskalne vzdr?nosti, medtem ko na kratek rok teh te?av ni. "Z vidika ohranjanja vzdr?nosti javnih financ je treba izpostaviti problem demografije, saj ima Slovenija najhitreje starajo?e se prebivalstvo," je pojasnil Mramor.

Kraj?i ?tudij, poznej?e upokojevanje

Pri tem je izpostavil predolg ?tudij, saj diplomanti na trg prihajajo prepozno, po drugi strani pa je to tudi vpra?anje pokojninskih sprememb. Ministri so govorili tudi o te?avah zdravstva, da bi z u?inkovitim zdravstvom stabilizirali javnofinan?ne izdatke dolgotrajne oskrbe, govorili pa so tudi o zaposljivosti starej?ih.

"Z dalj?anjem delovne dobe, kraj?im ?tudijem, poznej?im prehodom v upokojenski status in bolj?imi pogoji na trgu dela bi lahko dosegli, da bil javnofinan?ni del staranja prebivalstva vzdr?en," je dodal Mramor.

 

 

V enem stavku negira sam sebe, kako bo? zaposlil mlade, ?e morajo starej?i delati dlje? Vse bi ??o skozi, ?e bi trg to dopu??al in predvsem bilo manj dajatev na pla?e! Vsak tujec se izogiba Slovenije ali na?e delovne sile (mura, Alpina...), ker ni neumen da bo 50% dajal dr?avi. Ampak kaj mi govorimo, nismo mi magistri in doktorji.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah Mramor je pajac svoje sorte - totalno nekredibilen. Po celem svetu so po?asi pogruntali, da var?evanje za vsako ceno vodi v recesijo samo Mramor ?e neaprej budali o var?evanju. Pa bumbar, ?e ne bo zve?al notranjo porabo bomo lahko spet imeli probleme. Kako pa pove?a? notranjo porabo, ?e ljudem zategne? pas je pa verjetno vpra?anje za milijon dolarjev.


?tudira se predolgo, ker je v prevelikem dele?u delovnih mest (celoten javni sektor) pla?a odvisna od izobrazbe, ne od opravljenega dela.

 

Ne samo to... kadrovske slu?be sploh ne vedo kaj dejansko sploh rabijo pri zaposlenih. In ker ne vedo, se skrijejo za pravilnik in izbirajo v nekem okviru brez podlage. To je najla?je, samo ?e se tako izbira pol sploh kadrovske slu?be ne rabi?. In namesto kvalitete torej izbirajo formalno izobrazbo pa ?eprav vzamejo idiota.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.