Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

skitched-20160530-070615.jpg


 

Sem naredil screenshot, ker verjetno ne bo dolgo :) 

 

 

Kladivo-_macola____bolha.com-20160530-07

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Dve ?enski sta bili 10 let zaprti v isti celici. Na isti dan ju skupaj spustijo iz zapora. Dru?no hodita do prvega razcepa, nato gre ena levo, druga desno. Naredita 5 metrov in se ena oglasi: "Po?akaj, ?e nekaj ti moram povedati..."

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je, da ?enske veliko govorijo. To pa zato, ker se mo?kim ni?esar ne da razlo?iti z dvema besedama:)

 

 

Ne, ne in ne! Ne dam veljat, pa ?e se na pol pretrga?! To ni res!

 

Najve?ji problem je, da ?enske MISLIJO, da so ve?opravilno sposobne.

 

Tako se je dogajalo tudi pri nas. Kolikokrat je ?ena rekla: "Pa saj sem ti to ?e povedala." - jaz pa prvi? sli?al o tem. Potem sem postal pozoren, ?e mogo?e slabo sli?im. In tako sedim v dnevni za mizo in mi ?ena za?ne nekaj razlagat. Ker kot mo?ki vem in se zavedam, da ne morem po?eti dveh stvari hkrati, sem odlo?il ?asopis in poslu?al ?eno, kaj razlaga. ?ena pa kot ?enska misli, da lahko opravlja ve? opravil hkrati in je spotoma v kuhinji nekaj pospravljala. Naenkrat odide skozi vrata v shrambo, odpre hladilnik in nekaj pospravlja. In z glavo v hladilniku ?e vedno meni nekaj govori in razlaga. Pa jo pokli?em in ji povem, da sem jaz ?e vedno v dnevni in ne v hladilniku. Pa mi ?ena odvrne: "Ah, pa kaj, saj me itak nikoli ne poslu?a?."

 

:aaaaa:

 

In potem smo mo?ki krivi, ?e ne poslu?amo in ne razumemo ?ensk.

 

Ne, ne in ne! Ne dam veljat, pa ?e se vse ?enske sveta na pol pretrgate! Ne dam veljat!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Ne, ne in ne! Ne dam veljat, pa ?e se vse ?enske sveta na pol pretrgate! Ne dam veljat!

 

Pazi kaj govori, morda se ti ?elja uresni?i, ker se govori, da so spodaj ?e po?ene.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gremo danes na sladoled in petletni sin pogumno in samostojno naro?i: "Eno kepico stra?no tele, prosim."

 

?elel je stracciatello...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Sem rekel sinu, da se bo poro?il z ?ensko, ki mu jo bom izbral jaz...
  • Sin pravi: "Nikakor ne!"
  • Sem mu omenil, da je ona h?i Bill Gatesa
  • Sin pravi: "OK. Se bom poro?il z njo..."
  • Pokli?em Billa Gatesa in mu re?em: "Ho?em, da se tvoja h?i poro?i z mojim sinom."
  • Bill Gates pravi: "Ne."
  • Povem Bill Gatesu, da je moj sin direktor svetovne banke...
  • Bill Gates pravi: "OK, naj se poro?i z mojo h?erko."
  • Pokli?em predsednika svetovne banke in ga vpra?am, ?e lahko mojega sina postavi na mesto direktorja.
  • On pravi: "Ne."
  • Mu povem, da je moj sin bodo?i zet Billa Gatesa...
  • On pravi: "OK. Tvoj sin bo direktor ..."

To?no tako deluje politika :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.