Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,6k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Tri prijateljice: Londončanka, Parižanka in Fata - sedijo pri kavici. Pogovarjajo se o možeh, kako so leni in doma nič ne pomagajo. Sklenejo, da jih bodo naučile kozjih molitvic in se zmenijo, da se čez dva tedna spet dobijo in poročajo o uspehih.

Londončanka:

- "Prvi dan nisem videla še nič, drugi dan tudi ne, tretji dan sem pa že videla, kako obeša štumfe, ki jih je sam opral."

Parižanka:

- "Pri meni je bilo podobno. Pierru sem povedala, da ne bom več kuhala in pomivala posode. Prvi dan nisem videla še nič, drugi dan tudi ne, tretji dan pa sem videla, kako si peče jajčka na oko." Fata:

- "Tudi jaz sem Mujotu rekla, ne perem, ne pospravljam in ne kuham več. Prvi dan nisem še nič videla, drugi dan tudi ne, tretji dan pa sem že lahko odprla eno oko..."

  • Haha 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- "Moj vnuk je čisto ponorel! Vse noči prebedi pred računalnikom, razbija po tipkovnici, pogovarja se sam s sabo.... telefon je skoz zaseden. Se bojim, da ne bo nič iz njega."
- "Moj vnuk bo pa zdravnik ali pa pilot!"
- "Kako veš?"
- "Kadarkoli vstopim v njegovo sobo, so povsod injekcijske igle! Potem mi pa reče: Stara, greš z mano letet?"
 

  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri zadnjem glasovanju v parlamentu je bil kriv za neuspešno glasovanje  golobovega poslanca "kozmičen dež". 😄😄 Naslednji je na vrsti "kozmičen sneg", saj se bliža zima. Nato pride na vrsto "komičen nateg". 

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Pri zadnjem glasovanju v parlamentu je bil kriv za neuspešno glasovanje  golobovega poslanca "kozmičen dež". 😄😄 Naslednji je na vrsti "kozmičen sneg", saj se bliža zima. Nato pride na vrsto "komičen nateg". 

 

To ti priznam, tle so ga ustrelil. Pa tudi to z glasovanjem je bilo malo sumljivo, že skoraj na nivoju SDS for. Sam Jajo ima tam svoje ovčke porihtane, tam ni demokracije 🙂

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mož in žena, oba upokojenca, se za spremembo peljeta čez Vršič. Cesta je poledenela, gume na avtu bolj švoh in ju na nekem ovinku odnese v prepad.
Pojavita se pred vrati Sv. Petra in ta ju povabi v Nebesa.

Žena je vzhičena:

- "Jooj, poglej, Poldi, kako je tu krasno!"
In res: trava zelena, sonce sije, ptički čivkajo, čebelice letijo s cveta na cvet... Povsod lepo tlakovane potke, in mize ob poteh, lepo obložene z jedačo in pijačo, da se samo stegneš in vzameš, ko si žejen ali lačen.
Komentira mož:

- "No, vidiš, Če ga ne bi ti srala s tisto svojo BIO prehrano, bi bila že zdavnaj tu..."
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ibro se vozi po Sloveniji in v Ljubljani ga ustavi policist.

- "Gospod ustavil sem vas, ker vam zadnji levi smernik ne dela."

- Ibro stopi iz avtomobila in začudeno gleda v zadnji del vozila in mu nič ni jasno. Policist nadaljuje:

- "Smernik vam ne dela.... A razumete slovensko, veste kaj je smernik?"

Ibro:

- "Ma **** smernik, gde mi je prikolica u ***** materinu..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letalo.

En poleg drugega sedita mlada ženska in menih.
Ona:

- "Gospod, nekaj bi vas prosila!"
On:

- "Da, povej!"
Ona:

- "Kupila sem si nov ženski depilacijski strojček, pa me je strah carine... Ali bi ga vi... Pod kuto... Čez carino...?"
On:

"Oh, rad bi, a ne smem lagati... A se bom že česa domislil..."
Kasneje na carini...
carinik:

- "Gospod, imate kej za prijavit?"
menih:

- "Od brade do pasu nič!"
carinik:

- "Pa od pasa dol?"
menih:

- "Tam pa je strojček za ženske, ki še nikoli ni bil uporabljen!"
carinik (v smehu😞

- "Naslednji, prosim!"

  • Všeč 1
  • Haha 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Research shows that the goldfish is able to live in a small spherical aquarium, because it is extremely stupid, by the time it has done a full circle, it has forgotten everything and starts circling again and again, and again...

Now I see why Americans love NASCAR.

  • Všeč 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

🎶 Carglass popravi, Carglass zamenja 🎶 :)

 

image.png

  • Haha 3
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 24. 11. 2023 ob 12:58 je Boss napisal:

Da fak.... totalno se krohotam pa samo zato, ker je ful res

Nič bat...poglej kdo bo nova sneguljčica😍...je na youtube veliko o tem....boš debelo gledal😉...dejansko imajo vsi že poln kufer tega woke sranja,pa jih je treba tam kjer jih najbolj boli-po žepu....bodo pa drugi delali filme😃👍 

Rechel Zegler definitivno ne bo.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prejšnji vikend sem jih nekaj spil, od takrat me kolena ne bolijo več :) 😂

 

image.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.