Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Včeraj sem bil v restavraciji, ko sem nenadoma ugotovil, da nujno moram prdnit. Glasba je bila res zelo glasna, zato sem prdenje uravnaval z utripom glasbe. Kmalu sem se počutil bolje. Popil sem kavo do konca in opazil, da vsi strmijo vame...

Nato sem se nenadoma spomnil, da poslušam svoj iPod...

  • Haha 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

V banko je vstopila starejša ženička in na hranilno knjižico želela položiti milijon evrov. Še prej pa se je pri blagajniku pozanimala, kako varni so njeni prihranki.
"Brez skrbi bodite!" jo je pomiril blagajnik.
"Kaj pa če banka propade?"
"Potem bo za vaš prihranek odgovorna Banka Slovenije."
"Kaj pa če propade še Banka Slovenije?"
"Potem bo vlada odstopila, toda morate priznati, da je to vredno vašega milijona evrov..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pride starejši gospod k zdravniku, in ko opravi s svojimi težavami, še potoži.
- "Še en problem imam, moja žena namreč slabo sliši in ne vem kako bi jo spravil k zdravniku."
Zdravnik ga vpraša s kakšne razdalje približno ne sliši, in ker ni točno vedel, mu predlaga da jo testira. Naj začne približno z razdalje 8 metrov in jo nekaj vpraša z normalno višino glasu.
Naj se ji potem približuje vsakič za en meter z istim vprašanjem in ko mu odgovori, bo ugotovil, na kakšni razdalji ga je slišala. Ko pride domov, žena nekaj dela na vrtu. Umakne se za cca 8 metrov in jo vpraša:
- "Ljubica, kaj bo danes za kosilo?"
Žena je tiho. Približa se ji za en meter in spet vpraša:
- "Ljubica, kaj bo danes za kosilo?"
Žena spet nič ne odgovori. Isto se ponavlja vse do razdalje enega metra, ko jo spet vpraša:
- "Ljubica, kaj bo danes za kosilo?"
Žena odgovori:
- "Ričet, [cenzurirano], sem ti že sedemkrat povedala!!!!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mujo in Haso sta berača v Ljubljani, vsak "dela" v svojem rajonu. Njun deloven čas je vseskozi enak. Mujo zbere po 2 do 3 evre drobiža na dan. Haso prinese vsak dan domov polno škatlo 10 evrskih bankovcev, vozi Mercedes in živi v lepi hiši. Pa vpraša Mujo Hasota:
- "Ravno toliko časa fehtarim kot ti in prav tako zavzeto. Kako to, da ti prineseš vsak dan polno vrečko desetakov?"
- "Poglej na svoj karton, kaj imaš napisano?"
- "Sem brez službe, skrbeti moram za ženo in šest otrok."
- "Eto, nič čudnega."
- "Kaj pa imaš ti napisano?"
Haso mu pokaže tablico, kjer piše:
- "Treba mi još samo 10 eura za povratak u Bosnu!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Misli si.

 

To je od danes:

 

IMG_20231215_184252261.jpg

 

Ko sem ga pevzel, je imel 383 km. Praktično povsem nov...

 

Ko sem jim poslal sliko, so poslali SMS, da naj vozim, dokler FuksWagen ne bo fertik, samo naj pazim, kje parkiram - naj bo na ravnem oz. drugače dobro zavarovan pred nenačrtovanim nenadzorovanim premikanjem...

  • Začuden 1
  • Zmeden 1
  • Žalosten 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Čim prej do odvetnika, pa naj vrnejo kupnino. In se sami ukvarjajo s polizdelkom. To ni ničemer podobno. V ZDA imajo "Lemon law", jim tak avto brez nadaljnega pripelješ nazaj ... Mogoče še naši Zvezi potrošnikov predstaviš svoje muke, seveda podkrepljene z vso dokumentacijo ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je dvorjan napisal:

Čim prej do odvetnika, pa naj vrnejo kupnino. In se sami ukvarjajo s polizdelkom. To ni ničemer podobno. V ZDA imajo "Lemon law", jim tak avto brez nadaljnega pripelješ nazaj ... Mogoče še naši Zvezi potrošnikov predstaviš svoje muke, seveda podkrepljene z vso dokumentacijo ...

 

Od 3.11. do zdaj se ukvarjam s sanacijo hiše, ker nam je snelo streho. Danes bo najbrž še zadnje dokončano. Potem se lotom pa FuksWagna.

 

Ampak to bo za katero drugo temo, ker dvomim, da bo komu od udeležencev do smeha...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prazniki so tukaj, zato apeliram na vse, da ne vozite pod vplivom alkohola. Če se želite voziti varno, vam lahko moja ekipa brezplačno pomaga.
Pokličite/pišite 2 dni vnaprej in organiziram vse potrebno. Ekipa je strokovno usposobljena in ima dolgoletne izkušnje. Pridemo in pijemo za vas, da lahko vi varno vozite...

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.