Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Slovenija moj doma :bravo:

 

 

 

 

 

Spo?tovani!

 

 

 

Sem dobil od Vas tozadevnega tiskalnika SAMSUNG ML 2510 dne 23.1.2008. Nalo?il sem napotila na moj P4 ra?unalnik s prilo?enega "drajverja", povezal sem ra?unalnika pomo?u PRILO?ENEGA KABLA s TISKALNIKOM. Prej tega sem tudi montiral "KETRID? s TONERJEM" in tudi dal ustreznega papirja A4 (80g/m2) .Poskusil sem dobiti "poskusnega vzorca".Medtem , nisem dobil NI?. S pomo?jo ?arovnika sem dodal tozadevnega tiskalnika kot opremo ra?unalnika. V enem OKNU ?AROVNIKA JE BIO PREDSTAVLJEN KABL ZA ZVEZO S RA?UNALNIKOM . TO NI BIL TA KABL KERI JE BIL PRILO?EN V ?KATLI S MOJIM TISKALNIKOM , ANPAK JE BIL KABL S VE?JIM ?TEVILOM LUKNJIC NA ENEM KONCU, DRUGI KONC JE ENAK KOT NA PRILO?ENEM KABLU( KOT ZA USB-KLJU?)!!!

 

PROSIM :

 

PO?LJITE MI IN TA DRUGI KABL ,KJER RAZVIDNO ZA MOJ RA?UNALNIK NI SVE ENO KERI KABL SE UPORABI ZA ZVEZO TISKALNIK -RA?UNALNIK!!!!

 

 

 

TUDI ME NAPOTITE KAKO JAZ POTEM NAREDIM CELO ZADEVO :1. PRVO TISKANJE ; 2. OBI?AJNO SVAKODNEVNO TISKANJE:

 

 

 

DRAGA?E, POVEM DA NISEM NAJDEL SLOVEN??INE NA NAPOTILU PRILO?ENEGA CD-ja. Sem uoporabljal "nem??ine" za svoje zadeve...

 

 

 

PROSIM POMAGAJTE MI , KAKOR BIH ZA?EL S UPORABO TISKALNIKA.

 

 

 

DRAGA?E, NE VEM KAJ JE NAROBE S TEM TISKALNIKOM, TJ. SAMO PREDPOSTAVIM DA JE POTREBE ?E TAJ KABL SA VE?JIM ?TEVIOLOM LUKNJIC NA ENEM KONCU I SA PRIKLJU?KOM NA RA?UNALNIK "podoben onem za USB klju?!

 

 

 

 

 

PRI?AKUJEM ODPRAVO VA?JIH NAPAK , TJ. DOPOLNITEV IZPOROKE PO "IZPISKU" V RAZUMNEM ROKU!

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Mo?ki in ?enska se peljeta v avtu in se divje prepirata o njegovi

domnevni nezvestobi.

 

Naenkrat ?enski prekipi. Iz torbe izvle?e ogromne ?karje, bliskovito odpre

mo?u zadrgo, mu v kan?ku sekunde odre?e penis in ga zabri?e skozi okno.

 

Za njima se me??anska dru?inica pelje na nedeljski izlet.

 

Naenkrat, sredi ljubega miru tre??i penis ob vetrobransko steklo.

Presene?ena devetletna h?erka za?udeno vpra?a, "O?i, kaj pa je bilo to?"

 

O?e ne bi rad ?okiral male h?erke, zato si hitro izmisli:

"Ni?,dragica samo sr?en je tre??il ob ?ipo.

 

Mala nekaj ?asa sedi z za?udenim izrazom na obrazu, na koncu

pa se vseeno opogumi:

"Samo ti?a je pa imel res ogromnega, a ne?"

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.