Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Kaj , a Ally ni ?enska?

 

Brez skrbi da je,samo o slu?bi je blo govora! :P

 

 

 

Druga?e pa ?e en hec! :D

 

V?eraj zve?er sem bil depresiven, pa sem poklical center za pomo?.

 

Zaradi zasedenih linij, sem dobil operaterja v Pakistanu.

 

Povedal sem mu, da razmi?ljam o samomoru.

 

Postali so ?isto navdu?eni in me vpra?ali, ?e znam voziti tovornjak...

 

:hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Brez skrbi da je,samo o slu?bi je blo govora! :P

Druga?e pa ?e en hec! :D

 

V?eraj zve?er sem bil depresiven, pa sem poklical center za pomo?.

 

Zaradi zasedenih linij, sem dobil operaterja v Pakistanu.

 

Povedal sem mu, da razmi?ljam o samomoru.

 

Postali so ?isto navdu?eni in me vpra?ali, ?e znam voziti tovornjak...

 

:hohoho::hohoho:

 

:hohoho::hohoho::hohoho::hohoho:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o ne no - tole je en objavil na avtomobilizmu :hohoho::hohoho:

 

No najprej zelim vsem poboznim in nepoboznim, debelim in manj debelim lep dan!

 

 

Na zivce mi gre ko mi en mulc v ambulanti pri zobarju 4x na tedn govori kako je honda oh in sploh avto dobr saj od njegove tete snaha naredi vsak mesec z hondo pot okoli sveta in v rikverc motor je pa da ne recem iz predvojnega casa letnik hmm se dalalajma iz azije nebi vedu ugant

skratka da nebi zalili se bom skusal eksaktno osredotocit na problem vcerajsnjega osrednjega dogodka saj je v noci s cetrtka na petek moj sosed nemalokrat preckal prehod cez zeleznico in mu je v 28. poskusu ugasnu motor prav na prehodu in glej ga zlomka motorja ni mogel znova prizgat in kaj je blo se hujs avto je bil prav honda neki no name dzip

vrjetno mu ga je sestavil prapradedek v tamu ampak je zgledala prekleto dobr ohranjena saj ni mela niti ene praskice! No ko je model ugotovil da mu avto nebo prizgal tudi ce bo zmolil oce nas 5x in ko se je preprical da mu ni sku?a precvikala vzigalne kable je izstopu on iz avta ima ima stila momak in se je odmaknu dost delec mu ej vlak avt dobesedno na polovico presekal in pri tem se vlak sploh i ustavil saj sosed nima vez z mariom galunicem nima on casa

mora da prpele pesek v italijo ce ne bo rok trajanja uporabe prekoracu saj si nesmejo dovolit v italiji tako nizke kakovosti cest kot pri nas po katerih dobim mnogokrat obcutek da se vozim po polju in ne po cesti!!!

No sej se da se nekak pretrpet ampak ko ti pa pride avtobus penzionistov in te na semaforju vsi gledajo kot da imas krokodila med nogami je pa 3 much pri tem da ko so kaksni penzionisti iz kitajske in ima vsak po 3 digitalce v vsaki roki te zacnejo slikat kot da si naravna znamenitost narodnega triglavskega parka da te prime da bi jim kr zacev zaracunavat davek na fle? pa se reku bi jim da se je ojavu nov trend podrazitev in da si pristojen za turisticno takso tako da bi usakmu obdavcu 12% od nejgove telesne teze preracunano v evre po paritetnem menjalnem tecaju in bi se hitro vrnili v svojo domovino od koder so se vzeli saj jih niti kdo ne vabi

niti kdo ne klice v slovenijo se huje je ko se hoces kopat na bledu in prides nazaj iz vode pa se hoces ulezt na brisaco nazaj ravnokar se obrises po obrazu in spregledas da si v krogu okoli tebe pa 13 starih azijk in vsaka doji po 3 otrocicke na eni dojki pol te pa se gledajo da bi se ti res zasmilile saj bi jim dal tistih par evrov ampak kaj ko pa ves da bos mogu dat pol se 84 ? ker te bo tisti redar jagu saj nisi parkiru tocno v box ampak 1 mm cez crto ne vidi pa onega avtobusa penzionistov iz kitajske polnih deanrja pa se parkiral so sredi kroznega krizisca na travnik !

pazite se zelezniskih prehodov in tisti ki imate hondo ste ogrozeni saj vas vlak lahko povozi!!!

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.megaklub.com/index.php/ukaz/show/msg/54900/

 

mene je pa tole dans nasmejal....

btw, pri nas bomo kmalu izdelovali sredino hi?e-potrebujemo

novo kuhinjo, dnevo sobo, pa ?e ima kdo kake letve-mamo ?e balkon za zdelat

 

:D

 

K

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.megaklub.com/index.php/ukaz/show/msg/54900/

 

mene je pa tole dans nasmejal....

btw, pri nas bomo kmalu izdelovali sredino hi?e-potrebujemo

novo kuhinjo, dnevo sobo, pa ?e ima kdo kake letve-mamo ?e balkon za zdelat

 

:D

 

K

 

Ta ?lanek je pa tolk cini?en, da bolj skoraj ne more bit. Peterka je bil na vi?ku slave poln denarja in je recimo razbijal drage avtomobile kot po teko?em traku in razmetaval z denarjem, ki ga ve?ina od nas ne bo videla v celem ?ivljenju. Sorry samo tole je pa v posmeh vsem delovnim ljudem, ki se skozi mesec prebijajo z manj kot 1000?.

 

Sr?no upam, da tole ni zraslo na Primo?evem zeljniku (ker po ?portnih uspehih ga zelo cenim) ampak le v koko?njaku unih treh koko?i, ki mislijo, da se lahko igrajo igrico "who wants to be mother Teresa". V glavnem sick do amena.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj, ko si imenjal "mother Teresa" se moram pohvalt, da je ona od mamine strani neka sorodnica...Sicer moja mama je ful ponosna na to jaz pa niti ne vem tocno kako smo povezani, vem pa, da takrat ko je bla beatifikaija mati terezije, se je mama srecala s papezom...dogodek zivljenja zanjo :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.