Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Tip gre po nudisti?ni in zagleda lepoti?ko na trebuhu ...

Bulji vanjo, ob?uduje krasno zaobljeno rit, na kateri je vtetoviran

Josip Broz - Tito!

"Ojooooj, pa saj imate sliko na?ega pokojnega mar?ala! Nikoli ve? ne bo

tako dobro, kot za ?asa Tita! Ga lahko poljubim?"

Ona prikima, tip pritisne en doooolg so?en poljub. Ona se nasmehne in se

obrne, tip, kar paf od vsega razko?ja,

pa na trebu??ku zagleda vtetoviranega Milana Ku?ana!!!

"Ja pa tud' Ku?ana imate! Nikoli ve? ne bomo imeli takega predsednika,

kot je bil Milan! A lahko tudi njega poljubim?"

In ona spet prikima, on pa poljubi Ku?ana pa ?e kaj okoli.

In gleda tip ni?e in vidi med dla?icami ?e eno tetova?o: "Kaj pa je

tista kosmata glava spodaj?"

Ja to je pa Dimitrij Rupel ...

 

"Ooooo, veste kaj, ne mi zamerit, ampak tega bi pa jaz jebal do

nezavesti..."

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da bi js kaj tacga napisu profesorju pr fiziki in matematiki, bi lahk zaklju?il kariero za en let, pa se za?el pripravlat na popravca...

 

Haha...ampak ta je dobra..."Tracey"...hahaha

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NEKEGA LEPEGA DNE SE NA? GOSPOD J.J. IN NJEGOVA ZARO?ENKA U.B. SPREHAJATA PO LJUBLJANI. ZAUSTAVITA SE PRED ENO IZLO?BO, GLEDATA CENE, SE ?UDITA, KAKO VISOKE SO POSTALE CENE OSNOVNIH ?IVLJENJSKIH POTREB??IN, KAJ ?ELE CENE LUKSUZNIH ARTIKLOV.

 

IN NAENKRAT DOBI NA? PREMIER ?USTVEN NAPAD. V o?i mu stopijo solze, U. Ga komaj tola?i, ko v tistem trenutku pristopi policaj.

 

"G. Premier, a kaj je kaj narobe?! Vidim, da jo?ete... "

 

"ma, gledam cene v izlo?bi in si mislim, kako hudo mora biti na?im penzionistom, sploh si ni? ne morejo privo??iti s tistimi bogimi penzijami.

 

To je stra?no, grozno..."

 

V tistem trenutku pristopi ?e penzionist, vidi jokajo?ega premiera in vpra?a

 

policaja: "Ej, a zakaj na? premier jo?e?"

 

Policaj tresne s pendrekom penzionista po glavi: "zaradi tebe, pizda ti materina, zaradi tebe!!!!"

 

 

Neka zenska se je zjutraj ob 7.11 ob svoji jutranji kavici ravno pripravljala na odhod v sluzbo, ko je opazila zelo nenavaden pogrebni sprevod do bliznjega pokopalisca Enemu pogrebnemu avtu je v razdalji nekaj metrov sledil drugi. Za drugim avtom je hodila zenska - sama, s pitbulom na vrvici. Za njo je hodilo 200 zensk, vsaka sama.

 

Zenska se ni mogla upreti radovednosti. Sla je ven in se spostljivo priblizala zalujoci zenski s psom in rekla:

 

"Iskreno sozalje ob vasi izgubi, vem, da je neprimeren trenutek, da bi vas motila, vendar se nikoli nisem videla takega pogreba. Cigav pravzaprav je?"

 

Zenska s psom ji je odgovorila:

"V prvem avtu je moj pokojni moz."

 

"Kaj se mu je pa zgodilo?"

 

"Moj pes ga je napadel in ubil."

 

Zenska je sprasevala se naprej: "Kdo pa je potem v drugem avtu?"

 

"Moja tasca,poskusala je pomagati mojemu mozu, pa se je pes spravil se nanjo.

 

Sledil je daljsi pomenljiv trenutek tisine med obema zenskama.

 

"Mi posodite psa?"

 

"Postavite se v vrsto."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

FORUMSKA MENJAVA ?ARNICE

Koliko foruma?ev je potrebnih za menjavo 1 ?arnice?

 

1, da zamenja ?arnico in objavi prispevek o svoji novi izku?nji

 

14, da delijo podobne izku?nje in tudi da bi se jo dalo menjati druga?e

 

7, da opozorijo na nevarnosti pri menjavi

 

27, da izpostavijo slovni?ne napake

 

53, da preklinjajo in ozmerjajo te ki i??ejo slovni?ne napake

 

41, da popravijo slovni?ne napake v prispevkih "napadalce-popravljalcev"

 

6, da povejo da je pravilni izraz svetilka in pa ?e 6 da tem povedo da so *****

 

2 ki delata v elektri?arskem poslu da povesta da je pravilni izraz "svetilni element"

 

17 vsevede?ev, ki so "bili" v elektri?arskem poslu in povejo da je ?arnica ?isto v redu izraz

 

109, da povedo da ta odsek foruma ni namenjen ?arnicam in da naj preselijo temo v pravilen odsek

 

209, da zahtevajo da udele?enci prenehajo o isti temi pisati v 3 razli?nih odsekih foruma

 

111, da opozorijo na to da vsi uporabljamo ?arnice in je zato tak?na tema upravi?ena

 

306, da pvejo katera metoda menjanja je najbol?a, katera znamka je bol?a od katere, in katera znamka je zani?.

 

27 da objavijo povezave do razli?nih tipov ?arnic

 

14 da pove da so bile povezave nedolujo?e in objvijo popravljene.

 

33, da citirajo nekaj objav in dodajo, "jaz tudi"

 

14 da citirajo te in dopi?ejo "jaz tudi"

 

12 da jih pove da ne bodo ve? sodeloveli na forumu zaradi ?arni?ke afere.

 

4, da prdlagajo da se napi?e FAQ o ?arnicah

 

28, da vpra?ajo kaj FAQ je

 

5 da vpra?ajo "a nismo o tem govorili pred kratkim

 

148 da povedo da najprej pogooglaj o ?ranicah predno objavi?

 

1 da ?ez pol leta za?ne vse to ?e enkrat.

 

 

VSAKA PODOBNOST S TEM FORUMOM JE ZGOLJ NAMERNA :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

DAM SE ENO MEN OSEBNO HUUUDO

 

Pismo ...... turisti?ni agenciji (resni?no)

 

 

Sem jebeni potnik iz ove destinacije matr vam turisti?no ........ gospa ?efica za egipt, sorry ?arm el ?ejk hvala za tak dopust,

 

1. adria zamujala na brniku skor 3 ure, baje smo eakal va3ga vodiea ker je mel izpit na faxsu, matr vam ?tudentsko

 

2.v avionu ni piva mrzuga, jebe jih baje hladilnik...

 

3. stevardesa neprijazna, sem ?aku na wiski 45 min., baje zarad turbolence, boli me za to pa naj tablet uzame al pa doma ustane...ne?olana

 

4. v ?armu vro?e ko svina, to ni men na ?alterju noben reku, matr vam ne?olano,

 

5. hotel oz. meven pik jajca bi reku lahko temu, recepcija mrzla od klime da je 3ena prec vzela coldrex (upam da veste kaj je to , matr vam ne?olano), pol mi je v recepciji en ?rn v sme?ni uniformi hotu spizdit vse kufre, matr vam arabsko. Sem ga prec prtegnu ko vola, mene nebojo jebale kamele.

 

6. sobo smo ?akal 3 ure, ker so popravljal wc, ker so ga eni angle?i demuleral, jebem jim kralico neutesanci pegasti

 

7.spal smo slabo ker je ?ena skoz ka?lala zarad jebene klime u sob, pol sem jo ugasnu pa smo se zbudl vsi zabuhli ker je blo 42c v sob, matr vam klima?ko.

 

8. sem ?ou v recepcijo in jim jebu arafata, pa so mi pol ponujal neke suite, boli me za sla?ice ker jih ne jem...

 

9. zajtk u kurcu ene baklave ne znajo narest, kava za pra?i?e, vodo sam za drisko poplahnt,....

 

10. bazen u kurcu totalno, nepravilne oblike neve? kje bi ?ou sploh not v vodo, povhn klora, sem mel usta ko malancani zve?er, ?ene nebi umenju ker ni ?la iz sobe 2 dni zarad ko?e raz?rte, matr vam klorerano

 

11. na bazenu je skoz en zanam hodu z brisa?am, pol smo se mal stepl pa je nehu, matr vam ?eparsko al kaj je ?e bil on....

 

12. pla?o smo najdl po 3. dneh, a neznate dat kak?no mapo zraven vuherja, ker jest se nebom jebu dol z arafati k neznajo ne jezikov svetovnih, matr vam ne?olano

 

13. vodi?a nismo vidl 2 dni, baje je ene pi?ke lovil, matr vam kurbersko

 

14. uturavate izlete po vro?i mivki, da sem fasu opekline na potplatih, ker je jebena ?ena pozabla papu?e u fu?inah u lubljan, ?e premal jo je klor zjebu, matr ji pozablivo

 

15. potaplu sem se na koralah in urezu u roko, a nezna noben povedat,da so ostre ko svina, una na ?alterju jih bo ?e dubla po pi?ki, loh ga tZvizgac fa?e......

 

16. na ve?erji smo se skor zastrupl, ?ena pa zadavla z nekimi ?kampi al kva je to ,a neznajo povedat prej, da se je samo repke ne pa celo ?vau.

 

17. zadn dan sem zvedu da smo mel olinkluziv, hvala , smo pa pija?o kupval u trgovin hotelski, draga ko svina, sploh wiski,

 

18. avion za dam spet zamudu ko svina, baje zarad vremena nad gr?ijo, #### pilotova a nezna ukol gr?ije do nas, matr vam ne?olano, sam stevardese bi na?igal.......

 

19.u avion ista ?tala spet topu pir, grde stevardese, wiski zmankal,matr vam pijano.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kar se mene tice, to niti ni bistveno, tudi sam dvomim v resnicnost...

 

po drugi strani se pa cudne cudne stvari dogajajo dandanes :)

 

am, ce si tega mozica ppredstavljas ob branju, dobis se dodaten bonus smeha - domislija res nima meja :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.