Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

ja ja kaj se delas francoza

 

Res ne vem :ne vem: Mogo?e sem pozabil spomni me pa ti ga z veseljem ?astim :prstgor:

 

Uf uf, morm si kr nekam napisat kaj mam s kk?nim za obdelat :D Boste vsi vse dobil ob svojem ?asu :D

 

Ti sam prid na sre?anje da se spoznamo pa sva quit ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

spet ste ?ez 3 teme in debata o isti stvari <_<

sej ni ?e cel dan tko, samo pazite da ne bo forum spet dol padu (kar je po novem baje zelo te?ko :P )

 

Sem ?e ?aku da bo? zate?iu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Back to the topic:

 

Janez Jan?a je pri?el na obisk k angle?ki kraljici. Med

pogovorom jo vpra?a: "Kako se da uspe?no voditi dr?avo? Imate kak?en nasvet?"

Kraljica odgovori: "No, najbolj pomembno je, da si obkro?en z

inteligentnimi ljudmi."

Jan?a se zamisli in vpra?a naprej: "Kako pa prepoznam

inteligentne ljudi?"

Kraljica srkne malo caja in rece: "Oh, enostavno. Zastavi? jim

uganko."

Nato pritisne na gumb na interkomu in rece: "Prosim, da

pride Gordon Brown k meni."

Gordon Brown pride v sobo: "Da, kraljica?"

Kraljica se nasmehne in mu zastavi uganko:

"Povej mi tole, Gordon: Tvoja mati in tvoj oce imata otroka. To ni tvoj brat

in ne tvoja sestra.Kdo je to?" Gordon ustreli kot z neba: "To bom najbr? jaz."

Kraljica se mu nasmehne. "Zelo dobro, hvala!"

Jan?a je malo v dvomih, zato ho?e govoriti z Dimitrijem

Ruplom. "Dimsi, povej mi, nekaj. Tvoja mati in tvoj o?e imata otroka. To ni tvoj brat in ne tvoja sestra. Kdo je to?"

Dimsi se zamisli: "Hm, nisem siguren. Lahko po?aka? minuto?"

Dimsi gre in vpra?a vse svoje svetovalce, vpra?a mnogo ljudi, a

noben ne ve odgovora. Koncno na strani??u sre?a Karla Erjavca, pa ga vpra?a: "Hej, Korl, mi lahko prosim odgovori? na eno vpra?anje? Tvoja mati in tvoj o?e imata otroka.To ni tvoj brat in ne tvoja sestra. Kdo je to?"

Karl se obrne, in re?e: "To je pa ja enostavno, to sem jaz!"

Dimitrij Rupel se nasmehne in se zahvali. Pride nazaj do Jan?e in mu pove:

"Hej, na?el sem odgovor na uganko. To je Karl Erjavec!"

Jan?a vstane, se jezno obrne in nadere Dimitrija:

"Ne, ti idiot, to je Gordon Brown!

 

:hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vraćaju se Mujo i Haso kući poslije dugog bosanskog rata i dolaze na bre?uljak odakle se vidi Mujina kuća, pa Mujo zamoli Hasu, ina?e snajperistu, da pogleda kroz snajperski ni?an ?to mu radi njegova Fata. Haso proviri kroz snajper i kaze: **

- "Joj Mujo jarane ... kako da ti ka?em ... eno je jebe se sa tvojim kom?ijom."

A ono Mujo sav tu?an i bijesan istovremeno, preda Hasi dva metka i kaze:

- "Nju u glavu a njega u glavić."

Haso nani?ani i kaze:

- "Slu?aj jarane ... izgleda da će biti dovoljan samo jedan metak.

 

:bravo::hohoho::hohoho::hohoho::bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pismo krovca zavarovalnici

 

Kot odgovor na Va?o pro?njo, da potrebujete ve? informacij o moji nesre?i, vam sporo?am naslednje:

 

Pod ?tevilko 3 Poro?ila o nezgodi sem kot vzrok nesre?e navedel "nepremi?ljeno ravnanje". Prosili ste me, naj natan?neje opi?em, kaj sem s tem mislil.

Po poklicu sem krovec. Na dan nesre?e sem delal sam na strehi ?estnadstropne novogradnje.

 

Ko sem kon?al delo, mi je ostalo ?e pribli?no 250 kg opeke. Ker jih nisem hotel nositi navzdol po stopnicah, sem se odlo?il, da jih bom po zunanji strani spustil navzdol v vedru. ?ez ?kripec sem napeljal vrv, ki sem jo na eni strani pritrdil na tla, na drugi konec sem privezal vedro in vanj nalo?il opeko. Nato sem se vrnil navzdol in odvezal vrv. Trdno sem jo dr?al, da bi vedro z 250 kg opeke ?im bolj po?asi prispelo na tla. Kot je razvidno iz ?tevilke 11 mojega Poro?ila, je moja takratna telesna te?a zna?ala 75 kg. Ker me je v tem trenutku zelo presenetilo, da sem izgubil tla pod nogami in me je za?elo vle?i navzgor, sem izgubil prisebnost in pozabil izpustiti vrv. Na tem mestu mi verjetno ni treba dodati, da me je vleklo navzgor z vedno ve?jo hitrostjo. Pribli?no v vi?ini tretjega nadstropja sem sre?al vedro, ki je prihajalo iz nasprotne strani. To pojasni po?kodbe na lobanji in zlomljeno klju?nico. Pa vendar mi je to sre?anje le neznatno zmanj?alo hitrost. ?e vedno me je vleklo navzgor, dokler mi ?kripec ni vase potegnil prednjih ?lenkov mojih prstov. Na sre?o sem ostal priseben in se kljub bole?ini trdno dr?al vrvi. Toda v tem ?asu je vedro udarilo ob tla s tako mo?jo, da mu je odbilo spodnji del in so opeke zletele ven. Brez opeke je vedro tehtalo pribli?no 25 kg. Pod ?t. 11 Poro?ila je navedena moja telesna te?a (75 kg). Kot si verjetno lahko predstavljate, sem takoj za?el hitro padati. Pribli?no v vi?ini tretjega nadstropja sem se ponovno sre?al s tokrat navzgor prihajajo?im vedrom. To pojasnjuje oba zloma ter odrgnine po nogah in spodnjem delu telesa. Sre?anje z vedrom je upo?asnilo nadaljnje spu??anje, zaradi ?esar pri padcu na kup opek niso nastale ve?je po?kodbe. Zlomila so se le tri hrbteni?na vretenca. Hkrati pa z ob?alovanjem priznavam, da sem v tem trenutku ?e enkrat izgubil prisebnost. Ko sem namre? le?al na kupu in opazoval, kako sedaj prazno vedro pada proti meni iz ?estega nadstropja, sem izpustil vrv. Tako je vedro neovirano letelo navzdol, mi izbilo tri zobe in zlomilo nosno kost.

 

Upam, da bo to pojasnilo zadostovalo za Va?o odlo?itev o zavarovalnini.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo enega sve?ega iz NR Kosova.

 

Pride Albanec do Srba in ga vpra?a, koljiko zlata ?elji za njegova kuća.

Srb razmi?lja na glas: » Pa da si kupim kuću u BG mi treba 2 kg zlata« , nato pravi, »evo za 2 kg zlata prodato«.

Na to mu Albanec ponudi: » Evo ti ćetiri kg, pa si kupi kuća u Slovenija, da te ne seljim dva puta.« :jupiii::jupiii:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.