Skoči na vsebino

Računalništvo


Gustav

Priporočeno sporočilo

kva je to :( Js nism n? nastavljal edin google racun mam gor in to je to. Jah ?e se pa? ne da JBG :vskalo:

 

A to je z motorja odletu?

 

To je tako kot na iphoneu da preko gpsa ali wifija spremljas lokacijo svoje naprave lahko posljes se celo sporocilo 'novemu' lastniku. Iphone celo zaklenes ali zbrises.

 

Neumno vprasanje. Ce si ga res sam usjal a si sel na PP tega kraja? So tudi ljudje ki prinesejo na policijo zadeve.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce nisi nic nastavljal, potem ga ne mores izslediti... Ce pa si kaj nastavljal in nima povezave v svet (kar je pri WiFi modelu skoraj nemogoce, edino ce se prijavi v kaksno znano omrezje, ki je ze shranjeno) je situacija podobno ... Ce pa je od tega ze vec dni in je baterija ze spustila duso, pa je spet enaka situacija... Torej ga lahko najdes le ce se slucajno spotaknes ob tablico :):huh:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Ali ima kdo v blizuni Medvod vecjega kot jaz? Internet namrec...3Gb filmcek z motorja sem zlimal ampak z mojimi kamenodobnomi interneti se pojavlajo take remaining cifre da dol pades....

 

Bom pustil cez noc ampak dvomim na uspeh....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

vsaki? ko startam comp se mi odpre okno na sliki zgoraj. To se dogaja ?e kak mesec, a sem zadevo bolj kot ne ignoriral. Sedaj se je pojavilo ?e okno spodaj. Kaj to spolh je in kako naj popravim?

 

Hvala

post-3203-1373038271_thumb.jpg

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne motim je to Western Digitalov software prvenstveno za njihove zunanje diske in spominske USB klju?ke, ki naj bi bil namenjen ??itenju in bekapiranju datotek na teh medijih.

 

Poskusi zadevo deinstalirat iz name??enih programov ali pa jo ponovno namest (navadno se nahaja ?e kar na enem izmed teh WD medijev (diski, usb klju?i, spominske kartice itd)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

alo strokovnjaki za ra?unalnike, imam en ra?unalnik naprodaj, ob nakupu je bil prava zverina, sedaj je star 3 leta, koliko je tole vredno?

post-11-1374389101_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Ponorel bom!

 

Ne vem, a je prava luna ali sem kaj zamudil, a za?el sem dobivat ponudbe za sodelovanje, v katerih bom zaslu?il miljone...

 

Tu imam samo dve (ko sem se jih ?e naveli?al, sem dve pustil, da jih kopiram semle):

 

post-5658-1377626592_thumb.jpgpost-5658-1377626601_thumb.jpg

 

A mi kdo zna svetovati, kako se jih znebim?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Tole vpra?anje lih ni 100% ra?unalni?ko :)

A kdo obvlada tko pove?at sliko, da ni vsa spacana in ?udna? Aja ni pa lih neka top kvaliteta slike...

 

na?alost negre ... ko je 1x slika poman?ana je to to ... bo? mogla nekje zvohat sliko v ve?ji resoluciji

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali ve kdo, zakaj mi ka?e tako malo:

 

Objavljena slika

 

Danes smo updatali prenos na 10/1, prej ko smo imeli pa 4/1 je pa kazalo pribli?no 3,83/0,90...zakaj sedaj tako odstopanje?

 

verjetno je to v va?em konc najve?ja mo? serverja (glede na oddaljenost od njega)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

VDSL :) Vklopljeno pa ni?...skratka sej stabiliziralo se je vse skupaj, mi torrent ?e lepo vle?e z 1MB/s...prej je komi z 450kb/s...

Verjetno samo za?etni problemi...sedaj je:

 

Objavljena slika

 

Pa svaka ?ast T-2...zjutraj ob 7:30 poslal dopis, ob 8:30 je bila pipca ?e odprta...dejansko v 5 letih ?e nismo imeli problemov z njimi :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

tako... downgradeal iz WIN8 nazaj na WIN7...

 

jebo te M$... WIN8 ni kompatibilen z SSD diski... kar naprej je blokiral...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tako... downgradeal iz WIN8 nazaj na WIN7...

 

jebo te M$... WIN8 ni kompatibilen z SSD diski... kar naprej je blokiral...

 

hmmm to le mi je pa ?udno

 

a si v BIOS-u nastavil na AHCI mode... ker ?e nisi bi to znal biti vzrok.

 

?e si ?e instaliral v IDE potem prestavi? na AHCI po tem postopku

 

http://www.ocztechnologyforum.com/forum/co...er-Installation

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sprobal svasta, tudi prestavil na ahci in nazaj

 

Bom enkrat v prihodnje se probal, zdaj si moram najprej narediti backup sistema 7

 

Potem pa na 8 in naprej na 8.1

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa z upgrejdom SSD firmwara si poskusil? Teli diski niso tako kot uni klasi?ni, ki se ga nisi dotikal, ko je bil enkrat narejen. Pri SSD-jih se tudi naknadno najdejo te?ave, ki jih odpravijo z upgradom FW.

 

http://www.storagereview.com/how_upgrade_ssd_firmware

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja iz 2.22 na 2.25... same shit... :)

 

bom pa, kot re?eno, ?e ziher probal, ker mam Win8 kupljen, in bom nadgradil na 8.1. iz firbca ?e ne drugo :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem pa ?e malo sumim, da je kriv SSD. Po moje tebe jebe neka druga zadeva od HW-ja, ki ima z 8-ko te?ave s kompatibilnostjo, aploh, ?e je to kak?en prenosnik. Mogo?e je v 8.1 kej bolj?e. :ne vem:

 

Druga? pa ven izklopi vse zunanje enote, diske, ?italce, printerje, kamer, itd pa po delih preverjaj ali je kej od tega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam en problem, pa ne vem, kje se to naredi. Zaradi HACCP moram izvajat dnevne meritve temperature. Po enem letu sem se odlo?il, da bi rezultate spravil v excelovo razpredelnico in narisal graf, ker bo verjetno lep?e, kot ?e ri?em ro?no. In tako bi v OS Windows XP in Excelu potreboval v prvi vrstici datume za celo leto. Jih lahko kako "uvozim" ali moram 365 krat tipkat datum, da potem v drugi stolpec zraven napi?em izmerjeno temperaturo? Ko imam v prvem stolpcu datume in v drugem temperaturo, je ustvarit graf igra, ne delo. Tudi temperature ni tako te?ko vpisat. Pri datumih pa gre po?asi. Zato me zanima, kje in kako lahko v prvi stolpec excel sam dobi datume za prekleto leto?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.