Skoči na vsebino

Računalništvo


Gustav

Priporočeno sporočilo

  • 3 meseci kasneje...

Mi kdo lahko priporo?a kak?en delujo? in ne preve? kompliciran program za urejanje videov? Imam kup film?kov posnetih z gopro kamero in bi jih rad malo porezal in naredil highlights. Obstaja program?ek za telefon od GoPro ampak ne da se mi s telefonom tega delat.

Prav tako bi dal rad za ozadje film?ka dolo?eno glasbo, med videi pa bi tam in tam dal kako sliko.

 

Vnaprej hvala za nasvete.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Ja, to imam. Sicer je starej?a verzija, se kli?e GoPro studio, je pa to to.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Movie maker je dost shit, ze pri overlayih in podobnih osnovnih stvareh se zatakne. Mi uporabljamo Sony Vegas Pro (13.0 trenutno) in je super.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uprabljam samo programe ki drekt furajo MP4, brez vseh AVI pretvarjanj, ker to samo traja.

Pa ?e ni hardver tako kot je treba vse traja 100 let !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok mene pa neki zanima 

a je tle na forumu kdo kej bl ra?unalni?ko podkovan ker to mi pa res negre in ne najdem re?itve

uglavnem kolegici je "crknu" zunanji disk WD elements 2tb, fora je da mi ga windows no?e zaznat pod nobenim pogojem ( ne xp, ne win7, ne win 10 ) ampak na ubuntu pa dela zadeva brez kakr?nega kol problema dej me pa sam zanima kaj bi bla lahko fora pa kaj lahko nardim da disk uspostavim nazaj v normalno delovanje da ga bo windows normalno zaznov 

P.S.: sm pregledu tutorialov pa forumov pa pa nikjer nobenih pametnih informacij ne najdem 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

verjetno bi ga moral prvo v disk managementu aktivirat..

ko disk priklopim na ra?unalnik mi komplet windows "zamrzne" oz mi ne odpre mape ki jo ho?em odpret, mi ne odpre nobene stvari tud v lastnosti diska nemorm tud v device managerja ne oz tud ?e imam odpta vsa okna mi stanja ne posodobi, ko disk odklopim se mi odpre in pri?ge in osve?i use kar sem hotu naredit 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Priklopi na Linux, poberi dol podatke, z gparted zbri?i particijsko tabelo (kar zbri?e VSE!), ustvari novo MBR tabelo in NTFS particijo. Skopiraj podatke nazaj.

 

?e ?e vedno ne dela je za v ko?.

 

(Po priklopu na USB poglej ?e "sudo dmesg" - ?e je na koncu polno kakih napak okoli USBja ali SATA sistema potem podatke ?imprej spravit dol ker gre disk v maloro.)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Računalništvo

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.