Skoči na vsebino

ECU tuning Piasinni


ro-bi

Priporočeno sporočilo

Jaz bi ravno z ?estico rad primerjal. Ne ravno od 0 - 100, ker je v tistem kratkem ?asu ogromno odvisno, kako uspe? speljat, zmenjat,.... ampak tako med vo?njo v tretji pa potegne? ipd.

Ravno sem se vrnil iz testa nove mape, ki bo notri ostala, kakor ka?e.

Avto prediha 260 g/sekundo ?e pri 5100 rpm in to se krepko ?uti.

 

Moram pa opozorit na razliko ob?utka hitrosti, ?e sedi? vi?je. Zadnji? sem peljal audi TT in ko sem pohodil sem imel ob?utek, da avto res letiiii. NA ?tevcu je pa pisalo 80 km/h in sem belo gledal! Pri CX-7 ?uti? pol manj hitrosti, kot v tisti nizki jaj?ki......

 

Torej kak MPS dobrodo?el na pir in na probo :)

 

ajvar kaj bos reku na to?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ajvar kaj bos reku na to?

 

1.Lej dokler ?lovk samo na forumu obstaja, nimam kam hodit.

2.Zakaj bi jaz nekam hodil, js nimam kaj dokazovat, moj avto je serijski in gre kukr gre?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Primerjava je lahko samo med istim modelom, ker M3 in M6, sta oba krepko hitrej?a kot CX7. :ne vem:

 

Stisnu rep med noge! :harhar: Saj va?no je sodelovati ne zmagati, gre za informativno primerjavo ne merjenje lul?kov. :)

 

 

PS: M3 pa M6 sta hitra, oba hitrej?a kot katerakoli MPS Mazda. :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stisnu rep med noge! :harhar: Saj va?no je sodelovati ne zmagati, gre za informativno primerjavo ne merjenje lul?kov. :)

PS: M3 pa M6 sta hitra, oba hitrej?a kot katerakoli MPS Mazda. :hudicek:

 

Lahko bi izgubil sloves nedotakljive mPSke, mi smo pa prikraj?ani ?e za en petelinji boj :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko bi izgubil sloves nedotakljive mPSke, mi smo pa prikraj?ani ?e za en petelinji boj :blush:

 

Lej sem js kdaj reku da je moja MPS najbolj?a in vse ostalo ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej sem js kdaj reku da je moja MPS najbolj?a in vse ostalo ?

 

nisi reku direkt,ker itak vemo da je :):harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni nikoli rekel direkt je pa ob vsaki prilo?nosti namigoval na to. :P

 

PS: M3 pa M6 sta hitra, oba hitrej?a kot katerakoli MPS Mazda. :hudicek:

 

Dokaz za to trditev. CX-7 2,3 vs M3 2,3 vs M3 3,2 vs M6 2,3 vs M6 5.0. ?e celo tastaro M3 sem dal (E46 - tako kot ima sodelavec, ?e bi kdo kaj rad primerjal kasneje tudi v ?ivo :P ). Vraga, serijsko CX-7 ?e moja mala franoska jajca prehitijo v ?tartu ter kon?ni. ?zmeden?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni nikoli rekel direkt je pa ob vsaki prilo?nosti namigoval na to. :P

Dokaz za to trditev. CX-7 2,3 vs M3 2,3 vs M3 3,2 vs M6 2,3 vs M6 5.0. ?e celo tastaro M3 sem dal (E46 - tako kot ima sodelavec, ?e bi kdo kaj rad primerjal kasneje tudi v ?ivo :P ). Vraga, serijsko CX-7 ?e moja mala franoska jajca prehitijo v ?tartu ter kon?ni. ?zmeden?

 

:party0035:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se lahko nehate obremenjevat, s stvarmi na katere imate hudi?eva malo-ni? vpliva. :harhar:

 

Ni nikoli rekel direkt je pa ob vsaki prilo?nosti namigoval na to. :P

Dokaz za to trditev. CX-7 2,3 vs M3 2,3 vs M3 3,2 vs M6 2,3 vs M6 5.0. ?e celo tastaro M3 sem dal (E46 - tako kot ima sodelavec, ?e bi kdo kaj rad primerjal kasneje tudi v ?ivo :P ). Vraga, serijsko CX-7 ?e moja mala franoska jajca prehitijo v ?tartu ter kon?ni. ?zmeden?

 

Lej ne vem ?e je to za govort, kaj pa ve? kaj je majstr ?aru, pod haubo.

Js mislim da se je zelo pribli?al MS6, samo malo ga te?a je...

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej ne vem ?e je to za govort, kaj pa ve? kaj je majstr ?aru, pod haubo.

Js mislim da se je zelo pribli?al MS6, samo malo ga te?a je...

 

Pa saj zato se gre. Ne on ne ti ne dobita pokala. Dec je lepo prijazno napisal, ?e ima kdo MPS3 ali MPS6, da bi stestirali kak?na je zdaj razlika, ?e se zdaj pelje v?tric ali celo prehiti. ?e bi jaz imel MPS bi takoj sprejel ponudbo pa ?e nasvete za morebiten tuning dobi?/m zraven. :jupiii:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj zato se gre. Ne on ne ti ne dobita pokala. Dec je lepo prijazno napisal, ?e ima kdo MPS3 ali MPS6, da bi stestirali kak?na je zdaj razlika, ?e se zdaj pelje v?tric ali celo prehiti. ?e bi jaz imel MPS bi takoj sprejel ponudbo pa ?e nasvete za morebiten tuning dobi?/m zraven. :jupiii:

 

sma ?e 2 :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo s tem je nevaren divjak.....bolje da bi per pil

 

Verjetno res. :zvizga:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.