Skoči na vsebino

graje serviserjev


snjaper

Priporočeno sporočilo

a ?aki malo, to je delo, IMV je pa velika razlika. Ima? sre?o, vendar malo dvomim da si re?il problem samo s ?i??enjem?

A nisi peljal v Gorico?

 

V Gorici izgleda ni vec pooblascenega servisa... Ce na strani www.mazda.si isces za Gorico, ti ponudi Koper (AvtoPlus) in Ljubljano (Interclass, ACosmos)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem mel Generali zavarovanje z asistenco na prej?njem pe?oju pa so hitro in brez kompliciranja (dvakrat - 1x so mi probali ukrasti avto, 1x je guznila sklopka) poslali AMZS vleko v roku ene ure, avto zvlekli s podzemne gara?e in ga dostavili na ?eljeni servis. Je pa bilo to v LJ tako da se mi ni bilo treba prerekati okoli kraja dostave.

saj to je pa spet drugi point, ve?ina vseh na koncu uporablja AMZS

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo.

Se pridru?im temi in nave?em na sevisiranje Mazd ter MES garancijo.

Moja 5ka je do sedaj ves ?as bila servisirana na uradnem. Imam tudi MES kartico ter ?tevilko.

A se mi jo spla?a ?e kar naprej na uradnem servisirati zaradi te garancije? Sem pa tudi AMZS ?lan.

Prej?nja lastnica je za redne servise pla?evala cca 185?. Privat me za ta 1.6d mlin?ek pride sigurno 100? manj.

Torej, privat pa AMZS ali uradni pa MES ugodnosti?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo.

Se pridru?im temi in nave?em na sevisiranje Mazd ter MES garancijo.

Moja 5ka je do sedaj ves ?as bila servisirana na uradnem. Imam tudi MES kartico ter ?tevilko.

A se mi jo spla?a ?e kar naprej na uradnem servisirati zaradi te garancije? Sem pa tudi AMZS ?lan.

Prej?nja lastnica je za redne servise pla?evala cca 185?. Privat me za ta 1.6d mlin?ek pride sigurno 100? manj.

Torej, privat pa AMZS ali uradni pa MES ugodnosti?

oboje nima smisla, eno ali drugo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja se skoraj strinjam, da oboje nima smisla. Mene pri MES moti najbolj to, da ne more? izbrat kam naj ti avto odpeljejo na popravilo ampak kot ka?e silijo k najbli?jemu servisu. V tem primeru bi jaz skoraj sigurno koristil AMZS ker pa? najbolj zaupam svojemu poobla??enu Mazda serviserju.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ?aki malo, to je delo, IMV je pa velika razlika. Ima? sre?o, vendar malo dvomim da si re?il problem samo s ?i??enjem?

A nisi peljal v Gorico?

 

Glej, karkoli so naredili, so re?ili problem. Brez dvoma. Ker avto dela. In glede na to, da avto dela, me sploh ne briga, v kaj ti dvomi? in v kaj verjame?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nisi peljal v Gorico?

 

Glede na nenatan?no vpra?anje je te?ko natan?no odgovoriti. A poskusimo.

 

- Ne, v Gorico nisem peljal, ker Mazdina asistenca pelje vozilo na najbli?ji servis v dr?avi in ne ?ez mejo. Sicer je res Mazdin servis v Gorici, ampak ker je to ?e Italija, so ga raj?i peljali v Koper, ki je v Sloveniji.

 

- V Novi Gorici ni Mazdinega poobla??enega servisa.

 

- Mazdo 5 sem iz Ljubljane na prikolici peljal v Novo Gorico. ?e misli? to relacijo kot testno vo?njo, potem ne, nisem peljal po cesti v Novo Gorico.

 

- Ja, seveda sem peljal v Novo Gorico, vendar od doma. In to ?ele danes, na poti v slu?bo. In avto deluje brez te?av.

 

 

Zdaj si pa izberi odgovor, ki te zanima.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizda ker drama queen. V redu pac ne bom vec sodeloval v naprej . Lep pozdrav

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?

 

Ja, poslu?aj, ?e si se zapi?il, da mora biti nek ventil, kdo ti je kriv... Bistvo vsega je, da so v A-Cosmos v BTCju avto v manj kot treh urah spravili v pogon, v Kopru ga pa dva dni niti pogledat niso utegnili. To je vse, kar sem ?elel zapisati...

 

Ja, in pa to, da je Mazdina asistenca tako toga, da zaradi nekaj kilometrov razlike niso avta vlekli na servis, ampak v Koper...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.