Skoči na vsebino

Evo Mazdica me je prvi? pustila na cedilu :(


Priporočeno sporočilo

Sem mislil da mi ne bo treba pisati pod to temo, a o?itno sem se zmotil :angry2:

 

?e ?lovek ne zamenja stvari ob ?asu, te potem same prisilijo da jih zamenja?.

 

?el mi je cilinder na sklopki (pedal od sklopke se ne vra?a v osnovni polo?aj.

 

Zdaj ne vem ali je to pomo?ni cilinder ali glavni?

 

Zanima me kje bi se to dalo ugodno in hitro dobit?

 

http://www.avtodeli.com/index.aspx?source=...01&id=71378

recimo tukaj je dobava po 15. avgustu

 

na original servisu pa spet cene da dol pade? ?zmeden?

pomo?ni cilinder 150?

glavni cilinder 250?

 

?e eno vpra?anje oz. mnenje, kako je z menjavo sklopke in vztrajnika, naj ju zamenjam al po?akam da mi za?ne drseti (avto ima 190 km) in bo ?e na dvigalu

 

LP

Andrej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem mislil da mi ne bo treba pisati pod to temo, a o?itno sem se zmotil :angry2:

 

?e ?lovek ne zamenja stvari ob ?asu, te potem same prisilijo da jih zamenja?.

 

?el mi je cilinder na sklopki (pedal od sklopke se ne vra?a v osnovni polo?aj.

 

Zdaj ne vem ali je to pomo?ni cilinder ali glavni?

 

Zanima me kje bi se to dalo ugodno in hitro dobit?

 

http://www.avtodeli.com/index.aspx?source=...01&id=71378

recimo tukaj je dobava po 15. avgustu

 

na original servisu pa spet cene da dol pade? ?zmeden?

pomo?ni cilinder 150?

glavni cilinder 250?

 

?e eno vpra?anje oz. mnenje, kako je z menjavo sklopke in vztrajnika, naj ju zamenjam al po?akam da mi za?ne drseti (avto ima 190 km) in bo ?e na dvigalu

 

LP

Andrej

 

Pust kuplungo pri miru dokler dela, cilindre se da zamenjat brez da podre? pol avta, in verjetno ti je za?tekal samo ee, to pa se zgodi ?e se ne menja zavorno olje, ki je pravtako olje za kuplungo.

Zavorno olje ima to hibo da vle?e nase vlago, ki pa se potem izlo?a v obliki kapljic in tam cilindri za?nejo rjavet in pol je sranje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Madona zdaj jih je pa ze kr neki....

 

Ajvar, jaz sem menjal DOT preko vseh gum, nasa je pumpala in stiskala, jaz pa dolival in 'nipplal', ampak a je to dovolj, ali pa je za samo sklopko - cilinder, potrebno se tam spumpati staro olje ven?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naslednja Mazda bo verjetno kar bencinarka <_<

 

Jaz sem tud govoril, ce dizel pol TDI, pa da se bojim mazde Cd, pa sem vsen po?rl vse besede, zdej pa trepetam, ampak po ob?utku gre avto ?e 1A....sem pa kot vedno pri rabljenem / starej?em avtu klju?ne dele menjal, ne glede na servisna potrdila....

 

vse teko?ine, filtre tudi hladilno, in dot, gume, bremz plo??ice, po potrebi pa jermene in amortizerje

 

Pa da vidmo ?e bo crkvala ko pride mraz ob ?tant gasu :hudicek:

 

Kako bo? sedaj naredil - rabljeno kako ali kako? ?e ?eli? povpra?am tukaj, ali pa poglej tam kjer je ravno nekdo iz anglije naro?il novo.

 

Objavljena slika

 

http://www.red-line.it/result.jsp?lang=4&a...638&cat=%25

 

A sem izbral pravo masino?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm kaj bom naredil ?e malo razmi?ljam :closedeyes:

 

ko sem videl cene tukaj me je skoraj sezulo :blink: pa pustimo zdaj cene uradnih servisov ki so itak ?e bolj zasoljene :angry:

 

http://www.olef.si/luk.htm#mazda

 

Zato sem tud napisal da bo naslednja verjetno bencinarka.

 

Ko sem malo povpra?al va?ega serviserja Simona, so se mi zdele cene bolj realne in normalne, proizvajalec naj bi bil ravno tako LUK.

 

Bi pa vseeno vpra?al tiste ki ste pri njemu menjali sklopko, ali vgrajuje original al obnovljene zadeve?

 

Upam da zadevo ?imprej in ?imbolj ugodno re?im :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obnovljene robe on ne mara, tako za informacijo.

poznava se ?e vsaj 15 let, tako da mi lahko verjame? da te ne bo n....

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo material nabavljen:

- sklopka

- vztrajnik

- kit za velik servis

- vodna pumpa

- man?eta

 

Zdaj pa samo veselo ?raufanje :)

 

P.S. Sklopko in vztrajnik bi lahko dobil malenkost ceneje pri Simonu (a imam pa? sre?o, ker je ?as dopustov in gre na morje :( )

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo material nabavljen:

- sklopka

- vztrajnik

- kit za velik servis

- vodna pumpa

- man?eta

 

Zdaj pa samo veselo ?raufanje :)

 

P.S. Sklopko in vztrajnik bi lahko dobil malenkost ceneje pri Simonu (a imam pa? sre?o, ker je ?as dopustov in gre na morje :( )

 

Pol ma mogo?e Cliota frej :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon kokr vem se ?e vra?a tele dni, tako da najkasneje 16.8., ima odprto! :bravo:

 

@Andriy - ?e bo? kak?no drugo kupoval, pomoje tak?na kot jo ima Hazzard20, bi ti pasala kot ata na mamo! :ljubezen::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon kokr vem se ?e vra?a tele dni, tako da najkasneje 16.8., ima odprto! :bravo:

 

@Andriy - ?e bo? kak?no drugo kupoval, pomoje tak?na kot jo ima Hazzard20, bi ti pasala kot ata na mamo! :ljubezen::jupiii:

 

Najprej mu mormo ?iht zrihtat. :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej mu mormo ?iht zrihtat. :blush:

 

jap, Monthy Pyton bi ti rekel - always look on the bright side - sedaj itak ne rabi? avta....(da te mal nasmejim)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jap, Monthy Pyton bi ti rekel - always look on the bright side - sedaj itak ne rabi? avta....(da te mal nasmejim)

 

podobnega mnenja sem tudi sam "Upanje umira zadnje"

 

To glede avta je na?eloma res :blush: samo ?e bi bila prevelika kriza ga niti rihtal ne bi ampak bi ga prodajal in kupoval cenej?o varjanto :closedeyes:

 

Druga?e pa hvala za vzpodbudne besede :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.