Skoči na vsebino

Kateri OBD senzor kupiti...


Priporočeno sporočilo

Zdej mel sm na posojo kolegovega OBD, ampak je smo bralec... Ma pa en hitec zadevo ko pa ?e remap naredi...

 

Zanima me pa kaj od tega je vredno kupit da mam pa svoje?

 

http://www.bolha.com/avtodeli-ostalo/elm-3...oglas1275596018

 

http://www.bolha.com/avtodeli-ostalo/elm-3...oglas1273872353

 

http://www.bolha.com/avtodeli-ostalo/eobd2...-oglas382654254

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale bluetooth sem jaz iz UK naro?il in dela super. Sem ga pa res takoj spravil v promet. Potem rabi? ?e kak Android mobitel in nalo?i? nek program, ki baje dela super. Jaz sem na laptopu imel (imam ?e) ScanMaster-ELM, ki sem ga s te?avo dobil celega na nekem torrentu. :blush:

Za remap je pa najbr? odvisno samo od programov. Za Renaulte imamo Fastchip RStuner, pravzaprav sta vmesnik in program za to. Potem pa samo kupi? mapo za dolo?en avto in jo nalo?i?. Samo ve?inoma so mape le za renault Sport modele (Clio, Megane, Twingo, Laguna) in nekaj ostalih. sramezljiv V glavnem zame je bila in sem zadovoljen. :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

jaz imam ELM327 (OBD2-usb)...in moram povedat da meni to ne funkcionira z mojo mazdo 6 ...s kakim renaultom ali peugeotom mi dela...

Druga?e pa nimam pojma zakaj z mazdo ne deluje...

Probal sem ?e dosti teh program?kov, ker jih imam en kup na pc-ju :) ...druga?e pa z ScanMaster-ELM tud ne deluje na mazdi :) ...

a komu deluje to na mazdi?

Mazda 6 CD136 TE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz imam ELM327 (OBD2-usb)...in moram povedat da meni to ne funkcionira z mojo mazdo 6 ...s kakim renaultom ali peugeotom mi dela...

Druga?e pa nimam pojma zakaj z mazdo ne deluje...

Probal sem ?e dosti teh program?kov, ker jih imam en kup na pc-ju :) ...druga?e pa z ScanMaster-ELM tud ne deluje na mazdi :) ...

a komu deluje to na mazdi?

 

Obstajajo ?estke, ki jih noben univerzalni tester ne prebere ampak samo original mazda, zakaj tako? Ne vem.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obstajajo ?estke, ki jih noben univerzalni tester ne prebere ampak samo original mazda, zakaj tako? Ne vem.

 

Jaz imam univerzalni tester, ki gre v vse ?estke in v vse elektronike "motor, airbag, klima, webasto, abs, xenon". Problem je v tem da imajo mazde Denso elektoniko, evropski avti pa Bosch in Siemens. Ve?ina univerzalnih testerjev denso protokola ne podpira. Kar se ti?e pa ELM327, mislim da samo najnovej?a verzija 1.4, podpira mazdo 6, pa ?e to nisem 100% siguren.

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obstajajo ?estke, ki jih noben univerzalni tester ne prebere ampak samo original mazda, zakaj tako? Ne vem.

 

 

Tudi moje noben tester razen original ne prebere (yavarje je probal z ene tremi....), razen na enem starem bosch-ovem testerju je prebral samo napake...

 

tko da, nekaj mora biti na temu, kaj pa pojma nima noben.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.