Skoči na vsebino

Nakup M3


andrejus

Priporočeno sporočilo

?ivijo!

 

Kolegica gleda ta avtomobil:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5026887&show=1

 

Kaj pravite?

 

Ko je bila ona tam ni v?gal in baje je zadaj malce udarjen ter ponovno prebarvan. Sedaj bova ?la skupaj zadevo pogledat. So kake posebne to?ke pri M3 za pregledat. Kilometre mora ?e pregledat na uradnem servisu.

 

Sicer ne vem zakaj bi rada tako na?pi?eno M3, ker to mora letet :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz kje je ta Mazda pripeljana?? ?e je bil butnjen samo odbija? ni panike. Je pa neka napol GTA oprema, nima GTA odbija?ev,pragov in zadnjega spojlerja. Kaj je tist kabel iz armarture?? Pa OBVEZNO ?t. ?asije in na Mazda servis pre?ekirat kilometre ipd., Mazda ima elektronsko in lahko po celmu svetu pogleda? kaj in kako se je dogajalo z avtom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz kje je ta Mazda pripeljana?? ?e je bil butnjen samo odbija? ni panike. Je pa neka napol GTA oprema, nima GTA odbija?ev,pragov in zadnjega spojlerja. Kaj je tist kabel iz armarture?? Pa OBVEZNO ?t. ?asije in na Mazda servis pre?ekirat kilometre ipd., Mazda ima elektronsko in lahko po celmu svetu pogleda? kaj in kako se je dogajalo z avtom.

 

Samo ?e je servis vpisoval....?e vedno ?love?ki faktor......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dvomim da je GTA,Kar se pa ti?e 2.0 diesl power je pa joj,baje naj bi bil enak motor kot ga imajo mazde 6

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dvomim da je GTA,Kar se pa ti?e 2.0 diesl power je pa joj,baje naj bi bil enak motor kot ga imajo mazde 6

 

trga ze v 6ki, imel ga v 5ki in lepo prede

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uklopko ?e gleda? na mobile.de je pod GTA lih tak?na oprema, v SLO je bila GTA z zunanjim izgledom + xenon, ?eprav ta ima ?e leder notri in stopalke kot v MPS ?e se ne motim tko da...ka je to za eno ?udo pa ne vem, razen ?e je prvi kupec custom zadevo naro?il.

Jures, ?e pa pri 4 leta starem avtu, ki je pravkar iz garancije ven in ni opravljal servisov na poobla??encu.....potem je lahk vsakemu jasno kolk je ura. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uklopko ?e gleda? na mobile.de je pod GTA lih tak?na oprema, v SLO je bila GTA z zunanjim izgledom + xenon, ?eprav ta ima ?e leder notri in stopalke kot v MPS ?e se ne motim tko da...ka je to za eno ?udo pa ne vem, razen ?e je prvi kupec custom zadevo naro?il.

Jures, ?e pa pri 4 leta starem avtu, ki je pravkar iz garancije ven in ni opravljal servisov na poobla??encu.....potem je lahk vsakemu jasno kolk je ura. :whatever:

 

Jaz tudi mi slim da je tako. ?e nanovem avtu ni delal servisov na uradnih servisih je res kekec.

 

Motor je isti kot iz mazde 6. Prijatelj ima "pribli?no" tak motor (120 KM) v 6ici letnik 2007 (zadnji primerki starega modela). Naredil cca 130 kkma in je menjal le termostat in en napenjalec. Tako da glede teh motorjev ne vem. Eni pravijo da so ful problemati?ni samo on res ni imel te?av

 

Bomo ?el pogledat pa poro?am.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uklopko ?e gleda? na mobile.de je pod GTA lih tak?na oprema, v SLO je bila GTA z zunanjim izgledom + xenon, ?eprav ta ima ?e leder notri in stopalke kot v MPS ?e se ne motim tko da...ka je to za eno ?udo pa ne vem, razen ?e je prvi kupec custom zadevo naro?il.

Jures, ?e pa pri 4 leta starem avtu, ki je pravkar iz garancije ven in ni opravljal servisov na poobla??encu.....potem je lahk vsakemu jasno kolk je ura. :whatever:

 

jaz sem ga kupil pri 171.000km izven garancije :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem ga kupil pri 171.000km izven garancije :blush:

 

Ja, ja, sej je mo?no samo letnik 2008, dizel s 50t prevo?enimi, eno leto iz garancije, avto je 100% iz uvoza, pri preprodajalcu, z opremo ki je "skupaj nametana", like po naro?ilu...in da mi na koncu re?e na poobla??encu,da nimajo v ra?unalniku nobenega podatka o avtu in da ni bil servisiran, je lahk ?e preve? sumljivo vse skupaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ja, sej je mo?no samo letnik 2008, dizel s 50t prevo?enimi, eno leto iz garancije, avto je 100% iz uvoza, pri preprodajalcu, z opremo ki je "skupaj nametana", like po naro?ilu...in da mi na koncu re?e na poobla??encu,da nimajo v ra?unalniku nobenega podatka o avtu in da ni bil servisiran, je lahk ?e preve? sumljivo vse skupaj.

 

to je tipi?no italijanski avto, moj ima 35k letno, bil pri preprodajalcu iz kopra, ki prodaja izklju?no italijanske (pravi zaradi zaslu?ka in ker so nete?avni), opremo mam tudi neko kombinacijo,

 

se pa strinjam da brez kake vidne servisne zgodovine zna biti rizik, moja jo ima in ra?unal sem na to da je dizel vo?en na relacije 35k letno - in res ma?ina je spucana in kuri zelo malo.

 

Sicer pa danes lahko narajma? ?e problemati?en nov avto ?e ma? 'sre?o'

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest druga?e avtom iz uvoza nimam ni? proti, ?e je vse po papirjih in ?e vse ?tima kot je potrebno, v 90% se pa tako ali tako uvozi razbita jajca s full kilometri, tukaj se malo porihta in proda kot novi in da preprodajalec fajn zaslu?i, druga?e ?e gre? gledat cene niso tako zelo ni?je da bi se spla?alo uva?ati, sploh sedaj s tem DMV-jem-okoljskimi dajatvami ipd., je pa ve?ja izbira v tujini.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

?el sem gledat ta avto. Kaj pa vem? Zgleda vse novo razen par prask vzadaj in ?alabajzersko montiranemu sezorju vzadi (neka ?ip aftermarket zadeva).

 

Mislim da bi morala ta ma?ina ful dobro potegnit. Pospe?ki bi morali biti bolj?i od nove mazde 6 2.2@a129. Kaj pravite?

 

Prav tako pedal za zavoro je bil zelo nizek, ampak avto je ustavil BP, verjetno bi potrebno prezra?it sistem, plo??ice so bile ?e dobre, diske pa nisem gledal. Volan je bil na mestu zelo trd, med vo?njo je pa lega v ovinek dvakrat trznila, druga?e je bilo okej. Optika bi morala biti OK ker avta ne vle?e v nobeno stran.

 

 

Poleg tega je bilo precej olja in goriva v karterju (olje je segalo na pal?ki do polovice med oznako F in X) saj to ni ni? narobe, samo imam ob?utek da bi bilo treba narediti vsaj ?e en servis vems in so ga italijani "pozabili". Zadnje kilometre ne more? dolo?it. Ima pa avto ?e 2 leti original Mazda garancije. Ne vem je potreno it ?e enkrat pogledat in vpra?at na servis. Kaj pravite vi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odgovor MAZDE SLO ko smo poizvedovali o tem vozilu:

 

Doti?no vozilo tudi ni bilo redno servisirano, izpu??en je bil pri servis na 20.000 km/1. leto. Edini opravljeni servis je na 40.000 km/2. Leto in sicer 1.2.2010. Ker ima omenjeno vozilo predpisani servisni interval na vsakih 20.000 km oz. 12 mesecev (kar prej nastopi) je razvidno, da na servis na 60.000 km/3. Leto zamuja ?e ve? kot 7 mesecev.

Sedaj mi povejte kak ?alabajzer mora? bit, da niti prvega servisa ne naredi?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi da je bil narejen 1 servis do 53t km v 4 letih :whatever: ...se pravi se tudi za garancijo lahko pod nosom obri?e?, ker sem prepri?an da garancija velja le v primeru rednega servisiranja na poobla??encu. Bej? stran od avta al mu pa povej da mu da? 9t eur in to je to :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V lubljani je bila ena nova MPS, ki je prvi servis nardila pri preko 60 kkm, pa ?e to zato ker je nekaj "ropotalo" v motorju.

So zamenjali hidravli?ni napenjalec in naredili servis in je peljal naprej.

MPS ima servise na 15 kkm !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf, na dizlu pa da so bili neredno servisi delani, jaz tega ne bi kupoval (pa nisem ravn ekspert za motorje)! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf, na dizlu pa da so bili neredno servisi delani, jaz tega ne bi kupoval (pa nisem ravn ekspert za motorje)! <_<

 

?e avto dela, in je bil vo?en ne vidim problema, le po nakupu naredit pregled in servis pa bo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej pravim, in kako je z garancijo pri neservisiranih avtih? Sploh pa dejstvo, nekdo kupi novi avto in nima za servis?Takemu ?loveku se ne more re?i skrben lastnik, kateri je lepo delal z avtom in je bil lepo vo?en, ne vem, mogo?e 1% na miljon, ?e najve?ji ?alabajzarji vsaj nekje tisto olje zamenjajo. ...glede tiste MPS...sej ni 2x za re?t kaj se bo ?ez ?as pokazalo kaj in kako...ker to je ?e ?portna zadeva.

Je pa res drugi ke? tukaj...a so nas samo napihnili v glavah, da morajo biti servisi na toliko in toliko da jih pa? kar nekaj fajn zaslu?i (od prodajalcev olj,filtrov,..tak?nih in druga?nih delov), ali jih je pa? dejansko treba delati. Morali bi se najti kak?ni bogati norci in kupiti nove avte od npr. 10 top znamk in jih voziti kot povpre?en uporabnik, brez teh "rednih" servisov, potem pa razstaviti vse in pre?ekirati kaj in kako. Me prav zanima kaj bi pokazalo vse skupaj :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Opala ?e remake...zanimivo...verjetno tako kot pri prej?nji trojki, ko so bolj ali manj pri remake-u podvozje in zvo?no izolacijo po?timali, pa malo optimizirali motorje, in moram povedat da jim je uspelo, glede na to da sem imel trojko letnik 2007 in sedaj 2005, in se je poznala razlika. Se pravi so sedaj ?e bolj porihtali tole, glede na to da je podvozje nove trojke enako kot podvozje stare trojke.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Keri ?alabajzarji.

"Dizelski troj?ek sestavljajo 1,6-litrski motor z najve?jo mo?jo 85 kilovatov (185 KM) ter dve izpeljanki 2,2-litrskega motorja. ?ibkej?i zmore 110 kilovatov (150 KM) mo?i, zmogljivej?i pa 136 kilovatov (185 KM). Bencinski troj?ek pa za?enja 1,6-litrski motor z najve?jo mo?jo 77 kilovatov (105 KM), ki mu sledita 2,0-litrski motor z najve?jo mo?jo 110 kilovatov (150 KM) in v razli?ici MPS ?e 2,3-litrski motor z najve?jo mo?jo 191 kilovatov (260 KM)."

 

Pa gled na to da so opisali tud navornik, nijer NE pi?e ?e klok navora maktera kanta.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.