Skoči na vsebino

Pritožba čez servis A-Cosmos


kkulonja

Priporočeno sporočilo

Odli?no, v prihodnje pa se spla?a razmisliti o menjavi zavarovalni?kega agenta! :bravo:

 

Alo na servisu so mu "zjebal" avto, kaj ima agent tle zraven ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni se dovolj potegnu (pozanimal) za pravice svojega klienta, za to se gre!

 

Ma ne bi rekel, taki so pogoji, ki jih je pa? vzel - podpisal.

 

Jaz na primer ne potrebujem sploh agenta, ker je to pa? vklju?eno, noben agent ne bo spreminjal pogojev kot so...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse se da zment, to ?e sami veste..tko da...tako ali tako bi pa v tem primeru morala iti zadeva iz police Cosmosa...kar imajo pomoje tako ali tako zavarovano.

 

a sevede.....a tukaj je ?lo po moje iz MMS jeve...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Ja jaz sem tista 'gospodi?na' ki sem imela te?ave z njimi. In ?ele sedaj sem na?la to temo.

 

Sedaj mi je totalno jasno zakaj so v BTC-ju nenormalno pregledali avto (celega, vsako praskico, na par cm), ko so menjali zimske gume. Sem se prav spra?evala zakaj in sedaj imam odgovor.

 

Z barvo odbija?ev pa ne bom nikoli zadovoljna in naslednji avto ?al... ugled znamke je res odvisen od njenega servisa. ?e zavedajo se ne kako...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo. Jaz imam zaradi njih ?e vedno tehni?no neizpraven avto...

 

Res je da znJo mal zavlect z zadevami itd. Ampak zmeri so mi vse zrihtali. Ce se mi je kj mudilo so mi takoj zrihtal ce se pa ni. Pktem sm cakal. Ce ni blo kj nujnega. Pac js razumem njih in oni mene. ;)

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ?e ti avto za?u?trajo verjetno ne bo? mel razumevanja :D , tud ?e te bojo oni razumel da si mal jezen :hudicek: . ?e ne poznamo zgodbe spektra mamo pa pa? samo 2 vidika... Jaz osebno grem sam po kak del tam mim in glede tega mi vse ?tima kokr je pa tle pripomb jim ne bi glih avta dal za po?raufat :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iceman jim ?e prinese kako tortico ali sladoled pa je takoj druga?e obravnavan in jim bolj simpati?en, hehe :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne bom samo nekaj ?imfal, brez faktov.

Najbolj me moti ?lamparija. Na drugem mestu, da se ne dr?ijo dogovorov. Trenutno zgleda tako. Kli?em tja, ?e dobim koga dobim ?eno, re?e da ima ?ef neke stranke, bo takoj poklical.

 

No in od tega ni ni?. In to 90%. ?e to smrdi.

 

Kaj je pa zlo vsega. Sliko od karambola sem dal na forum. Mislil sem, da pa? nove dele bo pa ?e vsak znal na?raufati gor. Napaka.

Ko sem avto prevzel je blo marsikaj narobe:

- prednjih senzorjev za parking niso montirali (?e), to se zdaj ?e nekaj ?asa vle?e in jih ?akam , da me o?itno usli?ijo. Posledi?no so zadnje odklopili, sedaj sem brez. Ampak , do sem ?e gre.

- xenonke so svetile v tla. To sem zve?er ugotovil. Naslednji dan sem ?el tja, so jih nastavili malo na hitrco na gara?na vrata. Đizs. Po enem dnevu blendanja nasproti voze?ih, grem nazaj, ?e? da so previsoko nastavili. So dejali res....so popravli. ?e zaradi ku**** lu?i sem bil 2x tam.

- pranje ?arometov ne deluje. Se pravi avto ni tehni?no izpraven. Tisti ki je to delal, je preveril in takrat je to delalo. Hm...

- na desnem blatniku se vidijo bunkice. Ne bom komentiral li?arstva, levi blatnik na primer je ?isto drug odtenek (temnej?i)

- sovoznikova vrata imajo novo udrtino nad kljuko za odpiranje vrat.Pprej je ni bilo, k sre?i imam tudi sliko.

 

Ne vem a sem ?e kaj pozabil. Skratka, ?lamparija totalna. Nobene kontrole pred predajo avta stranki. Da ne re?em sedaj, da jih moram jaz skoraj prositi da to do konca zrihtajo.

Kot da imamo ostali ?as hodit 5x ?e nazaj na servis..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kr se tice licarstvo in takih stvari lahko tuditi potrdim da nimajo pojma. Js sm to hitro zavohal. Zato sm pa sam enkrat dal tam avto popravljat in to je blo to. Majhne praske sm imel in niso mi dobr popravli zato sm reku tukaj nc vec strihanja. Kr se servisa tice pa je ok. Lahko sm zravn. Nihce nc ne rece sprasujem jih kr me zanima.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Original servisi imajo vsi zunanje izvajalce (?e ne pomeni da niso odgovorni) zato raje jaz k A vozim, pa se vse direktno + ve? zmeni...sedaj tudi kleparija

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.