Skoči na vsebino

projekt mazda6 webasto upgrade


jures

Priporočeno sporočilo

Huuuuu delaaaaa!

 

Jures car je vse zrihtal :bravo: . Sem vesel k radio :danzoman: .

 

Prva 2.2 Mazda :D

 

Za v naprej bo treba napisati, da imajo vse nove mazde 2008 in naprej dodatek, ki ga moramo upo?tevati pri vgradnji, ?al tudi cenovno....(?e vedno veliko manj kot 400? zgolj za SW :vskalo: na uradnem servisu)

 

V vednost: tisto v ceniku Webasta po Sloveniji za 270? je zgolj materila za nadgradnjo!!! Brez ure, brez daljinca in brez SW upgradea za nove mazde.

 

Torej ?e po ceniku sestavimo:

http://www.webasto.si/pdf/grelci.pdf

 

Stara mazda

material 308?

daljinec 392?

delo??

 

brez dela 700?

 

nova mazda

material 308?

daljinec 392?

Software 400?

delo??

 

1100?

 

:blink:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz pa ne pogresam webasta...spadam v tisto skupino (1%), ki nima koristi od webasta :D

 

kako da ne, ?e ga ma? potem ima? koristi, tudi ?e ga ne vklopi? sam ampak avto :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Novi lastnik RX8 prej?njega lastnika - zdaj?njega lastnika Exea me spra?uje o Webastu v RX8....

So kake omejitve, po moje ne :huh: ...ne poznam toliko Wankla in hlajenja....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Aja mraz bo, v?eraj smo ?e eno namontiral :hudicek:

 

Ampak Telestart 100....popolnoma druga?no vezje :vskalo: , je ?e skoraj nazaj poslal, ampak je stric gugl re?il zadevo, prvi? pri nemcih da ?rna ni masa... :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

Jures se je tole ?e kaj pocenilo? :blush: Spra?ujem za 6ko 2006 letnik...

Zakaj hudirja je daljinec tolk drag? Po moje bi se ga dalo skopirat kot smo delal za parkinge v ?tudentskih domovih. Prodajal so se (?e si ga dobil) za 120 eu, mi pa nenamenske brez nalepke za 33eu pa gasa :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures se je tole ?e kaj pocenilo? :blush: Spra?ujem za 6ko 2006 letnik...

Zakaj hudirja je daljinec tolk drag? Po moje bi se ga dalo skopirat kot smo delal za parkinge v ?tudentskih domovih. Prodajal so se (?e si ga dobil) za 120 eu, mi pa nenamenske brez nalepke za 33eu pa gasa :hudicek:

 

Saj ni tolk drago, daljinec pac ni edini kar potrebujes je cca 50 posto vsega poleg releja, pumpe, kablov, objemk, hladilne, vezic....

Sam daljinec pa ti nic ne naredi brez webasto centrale....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures se vedno ne dela. se bom se enkrat mimo oglasil. ok?

 

bo treba konektor od kajlat.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ga bos spravu v red (juresa, da bo zacel delat namrec) :P

 

hehe sloven??ina press - Jures kot oseba ne dela, webasto pa kot naprava ne deluje

 

Bravo Labi - sloven??ina; sedi pet :bravo: 80% avtohtonih Slovencev ne pozna te razlike :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe sloven??ina press - Jures kot oseba ne dela, webasto pa kot naprava ne deluje

 

Bravo Labi - sloven??ina; sedi pet :bravo: 80% avtohtonih Slovencev ne pozna te razlike :blush:

 

Makedonca bosta vidva ucila, ta prava....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Rad bi dal webasto v Audija, pa me zanima, ?e rabim ?e posebej obto?no ?rpalko, ali ta v webastu samem zadostuje.

Sem pri enih opazil, da v kompletu prodajajo benz pumpo in obto?no pumpo, ali tisti nimajo svoje ?rpalke?

 

Pri audiju pazi - ima poseben Sw in tako naprej, ni nujno da bo delal z daljincem kar takoj, ker can bus ne bo dovolil. Poleg tega imajo nemci dodatno blesavost proti kraji (ja radi jih jemljejo) in sicer da ob vsakem tokokrogu brez klju?a vklopijo blokado....

 

Exea sem takole imel, ker nisem hotel posegati v elektronko:

 

- pri?gal webasto na daljinca

- ko dela webasto avta ne more? odkleniti ali zalavfati, ker se je vklopila blokada (?trom webasta lavfa notranjo ventilacijo), ?e? kradejo ga....

- torej pred vstopom ugasniti webasto, da lahko odklene? in zalavfa? avto...

 

ta je bila pa ?e bolj lovska

- ?e je webasto deloval med vo?njo (da sem ga ponovno vklopil po v?igu motorja) si lahko ugasnil avto, izvlekel klju?, avto je pa ?e lavfal :jupiii: - dokler nisi izklopil webasta

 

Kolege sem nategoval - si ti videl kaj sem dopla?al? Daljinski izklop avta....vsi wtf?

Parkiral sem avto, pustil v leru, izvlekel klju? in od zunaj z daljincem webasta ugasnil avto :hohoho::hohoho:

 

Tako dont fuck wiz za ?ermans...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da ne bom imel takih problemov, avto je 13 let star, tehnika pa isto.

Kaj pa vodna pumpa? Si tudi ti mel dodatno?

 

za delovanje ob ugasnjenem motorju je obvezna

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 11 mesecev kasneje...

Torej - ali koga ?e tole zanima v kratkem bomo spet delali, imam cene nadgradenj.

 

LP

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...   Na koncu pa, sej je samo forum, da ne bo kake zamere zaradi debate levo in desno🤣....
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.