Skoči na vsebino

Zarnice v stropu


dejanot

Priporočeno sporočilo

Cao

 

V mojem avtu bi menjal stropne zarnice, mi zna gdo povedat kako se odstrani tisto plastiko da se pride do zarnic, pri tem pa nebi rad poskodoval stropa ali plastike.

 

Aja avto je Mazda 6 letnik 2004

 

LP

 

Ps zarnice pa mislim da so T10 isto kot pozicijske, se motim?

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

V mojem avtu bi menjal stropne zarnice, mi zna gdo povedat kako se odstrani tisto plastiko da se pride do zarnic, pri tem pa nebi rad poskodoval stropa ali plastike.

 

Aja avto je Mazda 6 letnik 2004

 

LP

 

Ps zarnice pa mislim da so T10 isto kot pozicijske, se motim?

 

z malim tankim ?ravfenciger?kom in ob?utkom, zataknjena je s 4mi u?eski

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne nakladat, rabi? dvigalo, da dvigne? cel avto, rezervno kolo mor? vzet ven, da ne probremeni? dvigala, pol si odpre? in spije? eno :cheers: trezno razmisli?, in se vsede? na voznikov sede? in enostavno prime? pri strani malo potegne? plasiko okrog lu?i dol malo porine? gor oblogo na stropu in nekje na sredi porine? noter en navaden majhen ?raufenciger in ?e bo? mel sre?o ti vo vse zabingljalo na kablu, ?e pa ne pa ponovi tretji, ?etrti in peti del.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Spet jst, amm zdej me pa zanima kaksne zarnice pridejo za osvetlitev armaturke, crknila mi je zarnica za osvetlitev klime.

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ene posebne, rabi? vseh 5, js pa i??em ?e svojo zalogo. :blush:

 

Cao

 

Sem razdru armaturko in pac pogledal kake so pa so res neke posebne, mogoce ves kje bi se jih dalo dobit, mogoce Mazda servis??

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Sem razdru armaturko in pac pogledal kake so pa so res neke posebne, mogoce ves kje bi se jih dalo dobit, mogoce Mazda servis??

 

LP

 

Ja za 12?+ddv.

Js sem jih nekje dobil za 1? z ddv, samo da jih najdem jih moram ?e imet nekaj, ker sem jih kar 60 naenkrat kupil. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja za 12?+ddv.

Js sem jih nekje dobil za 1? z ddv, samo da jih najdem jih moram ?e imet nekaj, ker sem jih kar 60 naenkrat kupil. :blush:

 

 

Cao

 

Bi pogledal prosim pa bi jih kupil od tebe, cena 12? za zarnice na servisu je res malo noro.

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Jest sm pa ugotovil, da mi ne brli stikalo za regulacijo snopa na levi spodaj... A je to zafukano za menjat, oz. ne me stra?it, da treba celo tipko razdret, po mo?nosti ?aruljo odlotat...

 

samo stikalo ven, in na levi strani stikala je zarulja, ko bo? kupoval povej kje si jo dubu :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.