Skoči na vsebino

serviser mazda


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

I??em dobrega mojstra da bi popedinal mojo M6 dizel l2005.

Hvala za odgovore na moj email:mazy1905@gmail.com

aja sem iz Mb, sem pa prilagodljiv in se pripeljem tudi v NM ?e je potrebno

 

definiraj ta "popedenal", to pomeni glede mehanskih delov al karoserijskih?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odlikuje ?

 

Recimo da noben ni bil ?e nezadovoljen.

 

hvala za tvoje mnenje.kolk sem zasledil si tudi ti maher za mazde.kaj prvi? na to, da mi avto zelo slabo greje, kljub webastu, rabi recimo 10 km da za?ne mla?no pihat, potem piha mrzlo, in toplo oz.kako mu je!aja pa ?e lu?ka za motor se mi je pri?gala=egr o?i??en po navodilih na forumu.trenutno ne gori, a to se je ?e zgodilo, da je nehala, nato pa se zopet pri?gala.po ?i??enju se mi je pri?ala samo enkrat, nato sem zamenjal luftmesser in je nehala in nato spet pri?gala.trenutno ne gori. avto je M6 cd120 l.2005, z 125 tkm.se veselim tvojega odgovora oz.mnenja na moj problem.hvala ti ?e v naprej in lp iz mb
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala za tvoje mnenje.kolk sem zasledil si tudi ti maher za mazde.kaj prvi? na to, da mi avto zelo slabo greje, kljub webastu, rabi recimo 10 km da za?ne mla?no pihat, potem piha mrzlo, in toplo oz.kako mu je!aja pa ?e lu?ka za motor se mi je pri?gala=egr o?i??en po navodilih na forumu.trenutno ne gori, a to se je ?e zgodilo, da je nehala, nato pa se zopet pri?gala.po ?i??enju se mi je pri?ala samo enkrat, nato sem zamenjal luftmesser in je nehala in nato spet pri?gala.trenutno ne gori. avto je M6 cd120 l.2005, z 125 tkm.se veselim tvojega odgovora oz.mnenja na moj problem.hvala ti ?e v naprej in lp iz mb

 

Ko ti sveti lu?ka ti lahko pogledam napako (Sem skoraj vsak dan med tednom v MB) za ve? pa g. Pelko.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala za tvoje mnenje.kolk sem zasledil si tudi ti maher za mazde.kaj prvi? na to, da mi avto zelo slabo greje, kljub webastu, rabi recimo 10 km da za?ne mla?no pihat, potem piha mrzlo, in toplo oz.kako mu je!aja pa ?e lu?ka za motor se mi je pri?gala=egr o?i??en po navodilih na forumu.trenutno ne gori, a to se je ?e zgodilo, da je nehala, nato pa se zopet pri?gala.po ?i??enju se mi je pri?ala samo enkrat, nato sem zamenjal luftmesser in je nehala in nato spet pri?gala.trenutno ne gori. avto je M6 cd120 l.2005, z 125 tkm.se veselim tvojega odgovora oz.mnenja na moj problem.hvala ti ?e v naprej in lp iz mb

 

Poglej ?e ima? dovolj vode. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej ?e ima? dovolj vode. :ne vem:

 

vode je dovolj oz.po normativu.?e morda kak?na ideja?

 

Ko ti sveti lu?ka ti lahko pogledam napako (Sem skoraj vsak dan med tednom v MB) za ve? pa g. Pelko.

 

kaj mi more svetit, da lahko ugotovi? napako, ali ne rabi.trenutno ne sveti!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vode je dovolj oz.po normativu.?e morda kak?na ideja?

kaj mi more svetit, da lahko ugotovi? napako, ali ne rabi.trenutno ne sveti!

 

nekaj takega

Objavljena slika

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi ?e ne sveti, oziroma je sama od sebe ugasnila je napaka zaradi katere se je pri?gala, ostala shranjena v ra?unalniku.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko pa Pelko zara?una motorno olje? Mislim, ?e ga je bolje prinesti s seboj, tako kot na Cosmos, kjer ga ra?unajo 25 ?/l?

 

Pokli?i ga.

 

Pa ima Pelko mo?nost priklopa na ra?unalo, da resetira, pregleda napake itd.

 

Ima opremo.

Kaj bo resetiral, ?e ni ni? narobe ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Resetira regeneracije da nima? takoj bo?i?ne jelke :D

 

Ja iataq.

 

Resetirat je potrebno(pa ?e to ne pri vseh), servisni interval, regeneracija dela sama takrat ko je potrebno.

Za prvo NE rabi? testerja. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

to jeto. a sedaj ne sveti.zanima me ?e mora v danem trenuku svetit, al ne.ker trenutno ne sveti?

 

Te?eva odpravljena.Cevka za podtlak je imela luknjico...sedej ne sveti ve? in je ok.Informacija za vse tiste, ki vas bo doletelo kaj podobnega.lp,m

 

hvala za tvoje mnenje.kolk sem zasledil si tudi ti maher za mazde.kaj prvi? na to, da mi avto zelo slabo greje, kljub webastu, rabi recimo 10 km da za?ne mla?no pihat, potem piha mrzlo, in toplo oz.kako mu je!aja pa ?e lu?ka za motor se mi je pri?gala=egr o?i??en po navodilih na forumu.trenutno ne gori, a to se je ?e zgodilo, da je nehala, nato pa se zopet pri?gala.po ?i??enju se mi je pri?ala samo enkrat, nato sem zamenjal luftmesser in je nehala in nato spet pri?gala.trenutno ne gori. avto je M6 cd120 l.2005, z 125 tkm.se veselim tvojega odgovora oz.mnenja na moj problem.hvala ti ?e v naprej in lp iz mb

 

Tudi ta napaka odpravljena: gretje sedaj dela, kriva je bila ?rpalka webasta, ki ni oz je delno spu??ala zrak v kabino.lp,m
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te?eva odpravljena.Cevka za podtlak je imela luknjico...sedej ne sveti ve? in je ok.Informacija za vse tiste, ki vas bo doletelo kaj podobnega.lp,m

Tudi ta napaka odpravljena: gretje sedaj dela, kriva je bila ?rpalka webasta, ki ni oz je delno spu??ala zrak v kabino.lp,m

 

webasto tovarni?ki nima ?rpalke.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm, imam tistega z notranjim timerjem M6 cd120, l.2005

 

to je nekdo naknadno potem dal - uro in pumpo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.