Skoči na vsebino

Bozicni Dee Jay Time


krco22

Priporočeno sporočilo

Eko tud letos je Bozicni Dee Jay Time 2011 :jupiii: .Se bo kdo udelezil hodi kdo na take zadeve ce ja se bomo mogoce kej srecali :mi pijemoo:

 

Evo se link

 

http://www.eventim.si/si/vstopnice/tradici...6509/event.html

 

jaooo pa da gledam lepe ritke (kar ni gut za moje srce in vse tiste najstnice k bojo upile do nezavesti ........ kaj pa vem morda se zna zgodit. Druga?e pa moje mnenje doba deejay time-ov je mimo

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eko tud letos je Bozicni Dee Jay Time 2011 :jupiii: .

A to ?e obstaja? :aaaaa:

 

Se spomnim ?e ?isto prvega Dee Jay Timea, ko sem bil ?e na srednji ?oli. Bil je nekje sredi '90 let (mogo?e 94. ali pa 95. leta, ne vem ve? to?no) v nekdanji diskoteki DC3 Dakota v BTC-ju (nasprot Emporiuma) in to iz ?etrtka na petek, ko smo ?li vsi direkt iz ?ura v ?olo (tri?etrt razreda je ?lo). :danzoman: To so bli ?asi ja... :mi pijemoo:

12360_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mika me, znam pa bit takrat varu?ka.

 

@Klopko - ne vem ?e je DJ time cajt povozu, moral bi videt kak?na gne?a za Helowin, ?e na samem parkingu Cvetli?arne! :bravo::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem bil na treh v Tivoliju...to je bilo nenormalno bolano :bravo: ....na tega pa mogo?e grem, ?e dobim zadnji dan karto za pol cene, bo treba bolho gledat :) ...prav tako na Guetto v Sto?ice 15.12., lani so na konc karte pod 20 eur prodajal zadnji dan :bravo:

Samo opala...ne me?at tegale DJ Time back in time ki je bil v Cvetli?arni in tega ki bo na Gospodarcu....ker na gospodarcu bodo novi komadi, oz. to kar se zdej vrti na Salomoncu (DJ time), v Cvetki je bil oldies goldies :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je bila Lipa ZAKON, dokler so bile ?e tam DJ time zadeve (leta nazaj itak, hehe)! :jupiii::harhar:

 

power mix, pa buta buta... :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem bil na treh v Tivoliju...to je bilo nenormalno bolano :bravo: ....na tega pa mogo?e grem, ?e dobim zadnji dan karto za pol cene, bo treba bolho gledat :) ...prav tako na Guetto v Sto?ice 15.12., lani so na konc karte pod 20 eur prodajal zadnji dan :bravo:

Samo opala...ne me?at tegale DJ Time back in time ki je bil v Cvetli?arni in tega ki bo na Gospodarcu....ker na gospodarcu bodo novi komadi, oz. to kar se zdej vrti na Salomoncu (DJ time), v Cvetki je bil oldies goldies :bravo:

 

Vseeno zadeva je zlajnana do amena in predelava komadov s strani salamona so bolane,sem pa tja se jim kak?na posre?i.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- mah va?n je vzdu?je, dobre ?enske pa dobra pija?a :), no pa tudi muska mora pokat, v kar sem pa prepri?an da bo :bravo:

 

ja itak unc unc unc...gremo deejay time,unc unc unc vsi za dee jay time ,....itd :vskalo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Toooooooo, tooooo :) sam tega se ve? ne poje :) hahaha

Sej za ostale je pa Elton John-v petek v Sto?icah, pa ma? kvaliteto :)

 

:bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao, sem se spomnu zdej s tem an srednjo ?olo. Takrat je bil Deejay time ta najhuj?a zadeva, ?e cajtung je bil... mene pa vsi grdo gledal, ker sem rock in punk zadeve poslu?al.

 

?e bi ?e za Real Madrid navijal, bi te verjetno smatrali ?e za ?udaka, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V S? je bil DJ time - bo?i?ni v Tivoliju prav party of the year, ma najve?ji dogodek komericalne glasbe, pa led se je do konca stopil v tisti no?i v ledeni dvorani, so samo tepihe ?ez dal (đabe klima) :bravo: , se ?e spomnim gor na monitorju - 28 stopinj :bravo: , cca. 10.000 folka, na?igal do amena, za ostalo pa raj ne govorim :blush::bravo: ?enske ble ufff :bravo: , ?ez leto pa Afrika Trebnje pa Lipa :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao, sem se spomnu zdej s tem an srednjo ?olo. Takrat je bil Deejay time ta najhuj?a zadeva, ?e cajtung je bil... mene pa vsi grdo gledal, ker sem rock in punk zadeve poslu?al.

 

js pa u O?, blo je pa isto tak pracanje med nam ko smo techno poslu?al in med tistimi ko so rock, pol tretji pa rap :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uf brings back memories...ko sem ?e v Kanuju slu?il denar kot DJ na roko in napotnico.

DJ Time je za?el Dejan Windisch aka dean on the mike, in eden prvih za?el za bolj?o zalogo vinilk v SLO. Te pa je hodil iskati v Monfalcone :)

 

Vinilke so zakon......najprej Technics igla pol pa Denon sampler :D sem ?e nekajkrat iskal Technics gramofone na ebayu da bi si doma spet en mali hobi naredu.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam z Juresom, pa taprav DJ, je tisti ki zna na vinilkah vrtet, ker tole ni tako lahko, tisti ki pravi, naj proba, da ne govorim beata ujet ipd., sploh pono?i ob galami, se spomnim ?e Umeka ko je naenkrat na treh gramofonih vrtel in sesavil 1 komad, zdej so pa? najbolj popularne Pioneer zadeve + Imac laptop in to je to, 3/4 naredi comp, in tudi DJ-ev je vse polno, vem za tele top lokalo pri nas, vrtijo DJ-i ?e od 50 eur na no?, pa tja do 150 eur. Sem probal na Technics gramofonih nekajkrat..jaooo te?ko, te?ko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam z Juresom, pa taprav DJ, je tisti ki zna na vinilkah vrtet, ker tole ni tako lahko, tisti ki pravi, naj proba, da ne govorim beata ujet ipd., sploh pono?i ob galami, se spomnim ?e Umeka ko je naenkrat na treh gramofonih vrtel in sesavil 1 komad, zdej so pa? najbolj popularne Pioneer zadeve + Imac laptop in to je to, 3/4 naredi comp, in tudi DJ-ev je vse polno, vem za tele top lokalo pri nas, vrtijo DJ-i ?e od 50 eur na no?, pa tja do 150 eur. Sem probal na Technics gramofonih nekajkrat..jaooo te?ko, te?ko.

 

Te?ko je samo zato, ker vsako minuto pride pi*** te?it za komad, pa mora? slu?alke snemat stalno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.