Skoči na vsebino

forum


Guest Guest

Priporočeno sporočilo

Nasvet glede foruma.

 

-Manjka rubrika "Oglasi"

-Rubriko "tuning" lahko preimenujete v "Tuning in tehnika"

-rubriko "srecanja" lahko preimenujete v "Ostalo/Blodnje" da bo obsegalo vec dejavnosti in nebo 300 razlicnih forumov po nepotrebnem.

 

drugace imate lep forum, naredite po ostalih forumih vec reklame, vsekakor se mora najdet vec kot le pesica voznikov mazd, posljite linke, brosure vsem mazda dealerjem....

 

in kar je glavno, z vsemi mocmi poskusajte na ta forum spraviti "glavnega", mislim da vsi dobro vemo kdo je to :rolleyes::D:lol:B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bo po?asi...

na reklami res ?e moramo delati, ta glavni pa je (vsaj mislim da) ?e pogledal tu sem. da pa bi aktivno sodeloval, pa mamo malo premalo uporabnikov :)

 

zato pa delamo nalepke, da jih vozimo po avtih :)

 

tudi ti se lahko registrira?... si kar welcome !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bo po?asi...

na reklami res ?e moramo delati, ta glavni pa je (vsaj mislim da) ?e pogledal tu sem. da pa bi aktivno sodeloval, pa mamo malo premalo uporabnikov :)

 

zato pa delamo nalepke, da jih vozimo po avtih :)

 

tudi ti se lahko registrira?... si kar welcome !

Se kr strinjam s tabo.

 

Vsaka stvar kgre lepo pocasi.

Enkrat bo tudi ta forum zazivel....sej ne sluzimo od njega tko da ni panike ;)

 

Drugace smo tudi na ircu #www.mazda-si.net.

 

LP

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js bi se izgnil "blodnjam", ker jih majo na vseh ostalih forumih.

Pod tunning pa milim da je vsem jasno kaj spada, tako da bi moj predlog bil da ostane tako kot je. Pa se en velik predlog mam, ta forum mora biti nekaj posebnega, saj ga ustvarjamo ljudje ki vozimo MAZDO, ali pa smo vsaj MAZDA fani, in ne ostali.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 let kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.