Skoči na vsebino

Kak?na vozila kupujemo


Z M A J

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 84
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Mogo?e kot razmislek, kak?ne avtomobile kupujemo...

 

http://www.zurnal24.si/avtomobili-najbolj-...e-clanek-144219

 

Sam da je pa Land Rover med znamkami, katere imajo najve? okvar zaradi slabe ceste, je pa tudi nikakva reklama za znamko, ki se fokusira na izdelavo terencev.

 

Razen ?e so avtomobile zjebali na off-roadu, potem so pa prijavili kao da je bilo na cesti, ker zavarovalnica off-roada (verjetno?) ne krije.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam da je pa Land Rover med znamkami, katere imajo najve? okvar zaradi slabe ceste, je pa tudi nikakva reklama za znamko, ki se fokusira na izdelavo terencev.

 

Razen ?e so avtomobile zjebali na off-roadu, potem so pa prijavili kao da je bilo na cesti, ker zavarovalnica off-roada (verjetno?) ne krije.

 

 

Z izjemo Land Rover Defender so ostali bolj lepozavideti kot pa neki spodobni terenci, ki jim brezpotja ne bi pri?la do ?ivega...

 

In pa, Symon, da je VW ziher najbolj kvaliteten ko gre za hribovske ceste? Ti pa si za ?asom, ve?. To bi lahko napisal pred 30 leti. Mogo?e tudi pred 20. Zdaj pa zagotovo ne. Je vsaka Lada trpe?nej?a od VW na hribovskih poteh. Da korejcev (kia) sploh ne omenjam, ker,... ker,... ker pa? niso primerljivi. Pa tudi Opel ni ni? kaj bolj?i, kar se ti?e hribovskih cest. Verjemi, ?ivim na 970 metrih nad morjem in imam izku?nje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In pa, Symon, da je VW ziher najbolj kvaliteten ko gre za hribovske ceste? Ti pa si za ?asom, ve?. To bi lahko napisal pred 30 leti. Mogo?e tudi pred 20. Zdaj pa zagotovo ne. Verjemi, ?ivim na 970 metrih nad morjem in imam izku?nje...

 

?isto mo?no, predvsem sem to rekel na ra?un stereotipa kako neuni?ljivi avti so to. :blush:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?isto mo?no, predvsem sem to rekel na ra?un stereotipa kako neuni?ljivi avti so to. :blush:

 

... ... so to bili. Res so bili neuni?ljivi.

 

Me pa ?udi, da je Fiat tako nizko na lestvici. No, tudi jaz imam izku?nje le s starimi Fiati (Compagnola, Panda, Uno, Regata, Tempra,... vse pred letnikom 2000) , lahko da so novi slab?i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... ... so to bili. Res so bili neuni?ljivi.

 

Me pa ?udi, da je Fiat tako nizko na lestvici. No, tudi jaz imam izku?nje le s starimi Fiati (Compagnola, Panda, Uno, Regata, Tempra,... vse pred letnikom 2000) , lahko da so novi slab?i.

 

Jawol ?e ve?krat omenjeni ?inkve enostavno no?e crknt, ?e veliko bolje jo je odnesel ko ga je nabila nova picasso xsara, samo levi blatnik in vrata smo zamenjal, Xsara nevozna...ta avto bo vedno v?gal in pripeljal te bo kamorkoli, na?a2 ga imata za v hribe med drugim. Zgolj zajla za prvo in rikverc se je strgala, to sem na ebayu nabavil novo za 12? in zamenjal :)

 

Kot odgovor na 2. vpra?anje pa mogo?e res - njun 'prvi' avto punto grande bo letos dopolnil 6 let in sem ?e ve?krat tu pisal in spra?eval nasvete, zadnji? je plesal po cesti, ker se je podvozje dobesedno razmajalo in odtegnilo, smo ga samo na novo s pnevmatsko pi?tolo sestavili... :blush:

imel pa je ?e prebliske z nev?iganjem - starter, to sem re?il, da sem preguncal releje in aktivne (tiste ki delajo takoj na kontakt) pome?al med seboj in sedaj dela ?e 6 mesecev...je pa tudi ohi?je menjalnika mastno...

 

AMPAK v vseh letih ni crknil...razen da smo ga na roke v?gal ko je starter nagajal.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.