Skoči na vsebino

Najem ?portne dvorane


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Hej mazdilakarji!

 

Lansko leto smo s ?e parimi foruma?i najeli dvorano v bli?ini kranja (center Vogu), pa bi lahko ?e letos zadevo ponovili - cena ure mislim da je bila 20 ? (ne spomnim se ali je za njih ura 45 ali 60-minutna).

 

Potem pa smo igrali malo odbojke in pa potem ?e basket. Skupni stro?ek recimo da je bil kak?nih 60 (morda 80?, ?e je bila ?olska ura ra?unana po 20?), pa glede na to da nas je bilo mislim da 12 komadov, se je to zelo fajn razdelilo in je vsakega stalo komaj kak?nih 5 do 6 ?.

 

Mislim, da se spla?a malo dru?it in "pregonit", kaj pa mislite drugi o tej ideji?

 

Najbolj ustrezen termin bi bila morda kak?na nedelja popoldne, ko ima na?eloma najve?i ljudi fraj? :bravo:

 

Skratka, sem zelo zainteresiran da se tak?no ?portno dru?enje izpelje in upam da vas je ?e vsaj kak?nih 10 enako misle?ih! :vesel:

 

LP!

 

B.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 173
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Hej mazdilakarji!

 

Lansko leto smo s ?e parimi foruma?i najeli dvorano v bli?ini kranja (center Vogu), pa bi lahko ?e letos zadevo ponovili - cena ure mislim da je bila 20 ? (ne spomnim se ali je za njih ura 45 ali 60-minutna).

 

Potem pa smo igrali malo odbojke in pa potem ?e basket. Skupni stro?ek recimo da je bil kak?nih 60 (morda 80?, ?e je bila ?olska ura ra?unana po 20?), pa glede na to da nas je bilo mislim da 12 komadov, se je to zelo fajn razdelilo in je vsakega stalo komaj kak?nih 5 do 6 ?.

 

Mislim, da se spla?a malo dru?it in "pregonit", kaj pa mislite drugi o tej ideji?

 

Najbolj ustrezen termin bi bila morda kak?na nedelja popoldne, ko ima na?eloma najve?i ljudi fraj? :bravo:

 

Skratka, sem zelo zainteresiran da se tak?no ?portno dru?enje izpelje in upam da vas je ?e vsaj kak?nih 10 enako misle?ih! :vesel:

 

LP!

 

B.

 

zakaj pa tega nisi dodal tam kjer sem spra?eval??

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Navija?i Savinjskih Hopsov (Hmeljboysi), se ?e itaq preganjamo vsako nedeljo v ?portni dvorani in to brezpla?no :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdajle sem bil z dvema mazda?ema, pa sta total zagreta, mislim da poznam tak?nih ?e par, ki bi bili za, ostali pa povejte a ne! :danzoman::bravo:

 

@Jure - se mi zdi bolj pregledno takole. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole smo takrat najeli, obstaja morda celo kak?na bolj?a varjanta;

 

http://www.pikniki.si/Piknik+lokacije/35/R...ER+VOGU+BESNICA

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imajo lastno spletno stran >> www.vogu.si ...

 

In v ceniku ( http://www.vogu.si/assets/files/ostalo/cenik_11_12(3).pdf ) pise, da je 20? cena za solsko uro (45 minut) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Sem se opogumil, kontaktiral center Vogu in rezerviral dvorano za ?ez danes + 13 dni (datum 12.2.2012 - nedelja), za 4 ?olske ure po 45 minut, torej od 14.15 do 17.15 ure. :danzoman:

 

Lahko se ?pila neki cajta odbojko, potem basket, magari fuzbal, men je vseeno, stvar dogovora pa?!

 

JE KAJ KANDIDATOV? :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Besnca pri Kranju, mi?ken ven iz mesta, pa mimo skakalnic, ki sta pod ?marjetno goro! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tistih 10 bomo zbral, ?e ne drugo kak?ne kolege aktiviram, sicer pa moram ?e tlele na forumu par "?portnikov" aktivirat in pobezat! :P

 

Kje je zdej JureS, a ni bil pred ?asom neki glasen za zimske aktivnosti? :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem za - sicer sem bil bolj za 1x tedensko, tole je ?e ?portni maraton :)

 

?e rabi? ekipo lahko 2 pripeljem, ki bosta vzdr?ala 3x dlje kot mi....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pripelji, imam v planu da nas je tam nekje 10 komadov, lahko tudi 12, ?e bi nas bilo 15 se pa? naredi 3 ekipe in se dogaja kolobarjenje na igri??u! :P

 

Cena za najem pa bo itak drobi?, npr. ?e nas bo 10 in se razdelih teh 80 ? (4 x 20), potem je to le 8 po osebi, ?e nas je 15 je ra?unica ?e izpod 6 ?. Mislim da nih?e ne bo bankrotiru, ?e pa kdo res ne zmore tega zneska, mu pa jaz po?astim! :P:danzoman::harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi - govora je o 12.2.2012; od 14.15 ure pa do 17.15 (4 ?olske urice po 45 minut oz. cene 20?), lokacija Besnica nad Kranjem (par km iz Kranja, res ni dale?), center Vogu.

 

Zaenkrat smo za to dogodiv??ino;

 

1. GulyJo?a

2. Hro??Vine

3.

4.

5.

6.

7.

 

ostali se pa sami napi?ite; se pravi Matejko, Neyko, Peri?nik, Dragec, LepiMitko, Ga?per, Bossman (pa ne Perica oz. lahko tudi on uleti, hehe), JureS, Klemen, g. Jest in ?e pa? kdor je interesent in mu termin ustreza, mel se bomo zihr fajn! :jupiii::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. GulyJo?a

2. Hro??Vine

3. Rendy

4. jures - ?e bo ?e kak dodatek dopi?em

5.

6.

7.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. GulyJo?a

2. Hro??Vine

3. Rendy

4. jures - ?e bo ?e kak dodatek dopi?em

5. Neyko (99%)

6. Tubitele

7.

 

Kon?no se bo malo pretegnilo mi?ice tudi v zimskem ?asu

:danzoman: & :ouje:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. GulyJo?a

2. Hro??Vine

3. Rendy

4. jures - ?e bo ?e kak dodatek dopi?em

5. Neyko (99%)

6. Tubitele

7. Ta bel Bossman

8. Sishi

9. DraGO (me je obvestil da zihr pride)

11.

12.

.

.

323. Nidhoggr (pod zaporedno 10. uradno, hehe)

 

Zaenkrat nam na kar sodlino udele?bo ka?e, za vse ki na pre-hitro berete vse skupaj, termin je 12.2., od 14.15h dalje! :P

 

Uro?, kaj pa ti, pa mogo?e Grega (GTA mazda mafia)? :jupiii: ali pa morda na? Labi-men, morda celo David-off? :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.