Skoči na vsebino

Najem ?portne dvorane


Z M A J

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 173
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

no no sqash pa kar na miru pusti :) Res da ste nas dotolkli v nogometu,ampak sem tudi jaz dal gol tako da ne bo pomote :):harhar: ,pri basketu pa sem sploh spoznaval pravila :) .

 

Uglavnem za?eljena ponovitev,ker sem nove fuzbalke ?e ulavfal,le malo jih ?e na?telam da bo bol naravnost letel :(

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A na fuzbal si pa pozabu... povozili smo vas :hudicek: pri basketu smo se pa ?ele uigraval - ?e 20minut pa bi bli tako utrujeni da bi vas dotolkli :hudicek::hudicek:

 

Lej mi smo vas v basketu pa odbojki tko da je bilo skupaj 2:1 za nas :harhar:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej mi smo vas v basketu pa odbojki tko da je bilo skupaj 2:1 za nas :harhar:

 

Pr odbojki, k je bla mre?a pol metra ni?je, ?e Uklopko je zabijal ?ez. Pri va?ih servah, ki so ble ?e tko na meji, tud ene ?oge ne bi spravli ?ez pri normalni vi?ini. Druga? smo pa izena?li na 2:2, ko ste bili nekateri ?e na smrt utrujeni se nas je 6 herojev spravlo ?e 3 na 3 ?pilat na en ko? pa mislim, da smo bili Vine/Rok, Matej in moja malenkost bolj?i do trenutka, ko so nas badmintona?i ven vrgli.

 

Hehe... tole bo ratalo pravo rivalstvo in bo treba zelo hitro ponovit ... :jupiii::jupiii::bravo::bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

be ready dans peljem najkice na optiko :harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si upa kdo poklicat v Center Vogu, pa rezervirat nov termin, kako nedeljo npr.?! :jupiii::bravo:

 

ti si ulavfan!

pa ?e dobr jih pozna?.

 

kaj nooo vsaj gol sem dal :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, zarad mene, ampak tisti wiknd ko pride 10 in 11.3., sem garantirano varu?ka in bo neizvedljivo. Torej izberite kaj bi vam potem ustrezalo, ?e govorimo o marcu. Pravico imate glasovati edino tisti, ki ste bili u?eri udele?eni in REDKE izjeme, npr. Spektr pa ?e kak?en! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst sm za, sej, Jo?a, ?e si res rezerviru na moj ime, kot je blo re?eno, lohk jst pokli?em pa sam potrdim nek termin po dogovoru. Tok si ?e upam :P Sicer sm pa za termin nekje sredi marca, morm do takrat sanirat na?et gle?enj :angry: dans sm bil totaln kripl, gre pa na bolj?e :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti si dec, predajam ti ?tafeto, ker vem da si zmo?en izpeljat stvari kot se zagre ne pa dat kajle zadnji moment (kao da je ful neke organizacije, hehe). :P

 

P.S. nogo pa le pocajtej, ja. No sej Vineta pa mi?ice tok bolijo je reku, da bi ?el najraj po bergle, da bi lahko hodu, eheh. :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz se pa moram pohvalit, da mam kr kondicijo, po 2 urni telovadbi, sem ?e mulce po snegu vleku v trojnem vlaku sani, pol se je pa ?e moja 2 uri poslavljala od mene :hudicek: .....sem ko perla po 10 urnem potovanju dons :bravo:

 

upam pa de ne kon?am kot rastlina.... :glare:

 

 

AJA ?E TO, Sishija dajte pred telovadbo 2 uri lavfat! :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej Vineta pa mi?ice tok bolijo je reku, da bi ?el najraj po bergle, da bi lahko hodu, eheh. :harhar:

 

Hehe sej naslednji? ga bo ?e manj bolelo...

 

Mah kurc se pozna razlika, ?e skoz giba? kot pa da se na vsake kvatre spusti? v tak maraton - jaz grem danes spet na basket za kako uro in pol... pizda sam bojler pa kr no?e it stran :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ?tekam kje je tu jok :ne vem:

Zakaj ?e ?zmeden?

 

 

Da bo? manj v kontre lavfal....no al ti pa 2 valja odvzamemo :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glavna ?werca je bil Klop?i?, mater kaj ga to no?ice nesejo, to je noro, vsa ?ast in slava mu! :jupiii::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem dal vse od sebe,?e bi imel pa ?e malo kondicije ve? pa tudi nebi bilo ni? narobe! ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem v dokaj dobrem stanju (zdela malo kvihtam, delam sklece in furam sobni bicikl - kakor Hr?ek, hehe), edino kar me boli je kost - pi??al, ker sem dobil en konkreten udarc, alla "low kick" storilec pa (mogo?e) Boss kot golman! :P:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.