Skoči na vsebino

Rimske toplice - pomo?


jures

Priporočeno sporočilo

A je kdo doma v bli?ini Rimskih toplic in bi lahko ene 2 meseca hranil motor :D , v tem vremenu ga ne bi vozil domov

 

Oziroma opcija 2 ali ima kdo prikolico za motor za posodit?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no pa prikolica je 20? na dan 24/ur med drugim, ne bi si mislil da je ugodno. Rendy backup plan :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no pa prikolica je 20? na dan 24/ur med drugim, ne bi si mislil da je ugodno. Rendy backup plan :bravo:

 

Moj sosed bi ti verjetn pososdu kombi đabe, samo oba morva it.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.mazda-si.net/index.php?s=&s...st&p=240756

2 leti staro, 13.000km - spet zaplemba leasinga v italiji :bravo: s tremi kufri, centralnim stojalom...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vsem, mi ga dostavijo na dom :blush:, ?eprav je registriran ne bi rad rizkiral. Po 3h letih najprej po sen?nih zasavskih dolinah pri 0C ni glih pametno.

 

Sem ga pa kot prvi registriral v SLO. Kok je to izi, ?e ma? vse papirje: homologacija, ITA ra?un, potrdilo DURSa o pla?anih davkih, ra?un SLO dilerja in italijanska prometna....thats it.

DDV je pa 20% od ITA fakture...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moto tripe lahko tudi organiziramo med drugim.

Kdo je biker?

 

Kaalman

jures

?

?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hah, reva. zdaj te ne jemljem vec resno pa tvojih frocev tut ne.

 

Ne spra?uj neumnosti pa bo? dobil odg. ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mazda forum moto sre?anje... jaz sem za :)

 

kmalu se vam pridru?im ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kmalu se vam pridru?im ;)

 

To mi deli!!!!

 

Jah fantje treba bo temo odpret, pa da se na?tejemo. Pol pa dore?emo kam.

 

Kokolada brigaj se raje za svoje oteroke in bodi boljsi oce kot je jures ;) Ce si seveda oce...

Jures upam da zaznas sarkazem v tem... ;)

 

qwerty tu vidim le sarkazem, drugih postov ne. A ma? ti ?e prdulo na dveh kolesih?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To mi deli!!!!

 

Jah fantje treba bo temo odpret, pa da se na?tejemo. Pol pa dore?emo kam.

qwerty tu vidim le sarkazem, drugih postov ne. A ma? ti ?e prdulo na dveh kolesih?

 

No dobro ker mi obrne crevo ko nekdo nekomu pravi pa svojga praga nima spucanega...

 

Zal nimam... To pa ne pomeni da nimam vec namena imet ;) Prostorska stiska bila ko smo rihtali doma in bi zunaj skos stal :(

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klopko da te ne bo s stola odnesl :P:hudicek:

 

Kokolada... ne mislim vozicka ampak hitro gre sluzba papa in take zadeve kar bi lahko vedel ;)

 

Sicer pa imam bolj pomembne stvari za pocet kot se z nekom ki ga noben na forumu ne pozna kregat...

Tako da imejte se la lahko noc vam zelim...

 

Btw ce imas motor se ne pomeni si slab oce ali slab clovek ;)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klopko da te ne bo s stola odnesl :P:hudicek:

 

Kokolada... ne mislim vozicka ampak hitro gre sluzba papa in take zadeve kar bi lahko vedel ;)

 

Sicer pa imam bolj pomembne stvari za pocet kot se z nekom ki ga noben na forumu ne pozna kregat...

Tako da imejte se la lahko noc vam zelim...

 

Btw ce imas motor se ne pomeni si slab oce ali slab clovek ;)

 

Nisi ?isto dobro zastopil... sicer Kokokolada dreza in mal podjebava ampak poanta je bila nekje drugje. Ne gre se za ekonomsko pre?ivetje ampak za ?isto golo fizi?no pre?ivetje. Vo?nja z motorjem je 6x, po nekaterih raziskavah tudi 10x bolj nevarna kot vo?nja z avtomobilom pa ne zato, ker so vsi motoristi norci (definitivno niso) ampak zato, ker vo?nja na dveh kolesih brez plehnatega oklepa okoli sebe je lahko usodna ?e ob najmanj?i napaki ali manj?em trku oziroma padcu.

 

Pretirava? pa zelo mo?no v zadnjem stavku saj ni nikoli nih?e rekel, da ?e si lasti? motor, da si slab o?e ali pa celo slab ?lovek - nisi, si pa bolj neodgovoren. Imeti motor je ena od manj pomembnih ali nujnih stvari v ?ivljenju zraven pa imeti otroke za katere si odgovoren in so odvisni od tebe v isti sapi pa pove?evat mo?nost, da le ti otroci lahko ostanejo brez enega ali celo obeh star?ev.

 

Vem, da sem zdele stopil na marsikateri ?ulj ampak tako je dejstvo - dokler si sam in ne rabi? skrbet za nikogar je ?isto nekaj drugega kot takrat, ko ima? otroke. Ni pa to noben napada na Juresa ali na koga drugega, ker razumem tudi njega, da pa? roadster ali pa motor so njegovi ventili za ni?anje stresa in za izravnavanje psihi?nega ravnovesja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

no zato pa vem kaj "sarkazem" pomeni - ti pa jures pa ne. pa je slovenska beseda :vesel:

glej glej kdo se je oglasil. 400 evrski miljarder. :D

 

welcome me :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravim samo da ni prav sodoti ljudem ki imajo motorje... So se sami zase odlocili za to in tudi glede na starost pretehtali kaj je dobro in ni za njih in otroke... Tako da jures ze ve kaj dela ce si ze tako dolgo motor lasti in pomoje ze ve kaj je prav in kaj narobe in ima motor za prevozno sredstvo...

Kokolada ti pa lahko malo bolj pucas svoj prag samo to sem hotel povedat ker si v drugi temi ze pucal mojega tukaj juresovega in marsi kje drugje se cigavega... Ziher nimas vse kristalno cisto tako da prosim da ce participiras na forumu d imas tudi temu premerne izjave...

 

Upam da smo se razumeli ker se mi se enkrat svojih argumentov ne da razlagat... hvala lepa !

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej sploh se mi ne da... bom pac dolocene osebke ignoriral in se svoj prag kristalno scistil...

Zarad mene me date ne vem kam sam ne bom vec odgovarjal od tega posta vec ampak bodo se naprej doloceni ignore..

 

Oz se bom menil s tistimi ki jih v zivo poznam iz foruma in ne s tistimi ki jih skoraj nobeden oz sploh nobeden ne pozna... Takih pa je veliko ki jih v zivo poznam in se se zelo dobro razumemo... Tako da bom se veselo aktiven clan ;)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eeee....? kaj?

ne tega tudi nisem rekel. ce pa mas male froce je pa neodgovorno met motor oz. se vozit z njim.

 

 

vpra?anje.... ki pa ni namenjeno samo tebi, tudi ostalim (Boss?), ki komentirate npr. motoriste...

 

ali je, ko ima? froce, potemtakem neodgovorno tudi, ?e se ukvarja? s ?portom, recimo tek, smu?anje, plavanje, plezanje, hribolazenje, saj v tem primeru tvega?, da te kap zadane ali da pade? na glavo?

 

?e huj?e, si potem neodgovoren, ?e se nepravilno prehranjuje??

 

oziroma, bom refraziral in postavil na drugo podro?je, ki je s pre?ivljanjem frocov direktno povezano, ker potemtakem je neodgovorno, da se v ?asu, ko ima? froce, recimo odpravi? na dalj?o slu?beno pot z avtom po velikih avtocestah, ali celo z letalom?

 

tudi pe? po prehodu za pe?ce je nevarno, ker ne gleda? okrog sebe, in te zgazi voznik, ki medtem telefonira...

 

sam sem sicer mnenja, da presojanje po?etja drugih ostanem nam samim, saj na ta na?in izbiramo s kom se dru?imo... vsak ima "kao" pravico do svojega mnenja, dokler ga ne vsiljuje drugim...

 

p/s: naslov teme je pomo? uporabniku pri skladi??enju motorja <_<:(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vpra?anje.... ki pa ni namenjeno samo tebi, tudi ostalim (Boss?), ki komentirate npr. motoriste...

 

ali je, ko ima? froce, potemtakem neodgovorno tudi, ?e se ukvarja? s ?portom, recimo tek, smu?anje, plavanje, plezanje, hribolazenje, saj v tem primeru tvega?, da te kap zadane ali da pade? na glavo?

 

?e huj?e, si potem neodgovoren, ?e se nepravilno prehranjuje??

 

oziroma, bom refraziral in postavil na drugo podro?je, ki je s pre?ivljanjem frocov direktno povezano, ker potemtakem je neodgovorno, da se v ?asu, ko ima? froce, recimo odpravi? na dalj?o slu?beno pot z avtom po velikih avtocestah, ali celo z letalom?

 

tudi pe? po prehodu za pe?ce je nevarno, ker ne gleda? okrog sebe, in te zgazi voznik, ki medtem telefonira...

 

sam sem sicer mnenja, da presojanje po?etja drugih ostanem nam samim, saj na ta na?in izbiramo s kom se dru?imo... vsak ima "kao" pravico do svojega mnenja, dokler ga ne vsiljuje drugim...

 

 

Sej se ne bi oglasil, sam si me direktno poklical naj se. Verjetno bo? druga?e razmi?ljal, ko je tudi otrok v igri ali jih pa sploh ne bo? imel, ker si bo? pa? na?el druge prioritete. To nikakor ni obsojanje, da ne bo? takoj obrambne poze zavzel - vsak se ima pravico samo odlo?it kako in kaj in ne glede kaj napi?emo Boss, Qwerty, Kokolada, Jures al pa kdo drug to ni vsiljevanje mnenja ampak le zorni kot razmi?ljanja.

 

Ti vidi? situacijo iz svojega jaz pa iz svojega in tako tvoje kot moje razmi?ljanje imata svoj prav in svoj narobe. Sam sicer motorja nikoli nisem imel, sem pa v preteklosti imel neko dru??ino petih kolegov/prijateljev motoristov od katerih so ?tirje kon?ali ?ivljenje na motorju, eden pa se je izmazal le s po?kodbami pa niso bili divjaki (ok, mogo?e eden je bil res bolj agresiven na motorju). Nekako te potem tako spoznanje spremlja in tudi oblikuje zorni kot pa ?e la?je ga dojamem saj v razmi?ljanju nisem pristranski (nisem motorist).

 

Je pa malo ?koda da nisi ostal le na prvih dveh vpra?anjih, ki sta resni?no primerljivi z u?ivanjem na motorju. Ekstremni ?porti, kjer je procent po?kodb ali celo smrti visok so ravno tako neodgovorna dejanja, ?e ve?, da ima? za sabo nekoga, ki je odvisen od tebe. Tudi vsaka pretiravanja tako ali druga?e spadajo v to kategorijo in ravno tako nezdravo prehranjevanje, popivanje brez mere, kajenje in drogiranje. Spet hodim po ?uljih ampak vse to so neodgovorna dejanja, ki so vsa ve? ali manj namenjena u?itku oziroma u?ivanju na ra?un lastne varnosti in zdravja.

 

 

Zelo pa si kiksnil v naslednjem vpra?anju, kjer si opravljanje posla ena?il z neodgovornim po?etje. Delo opravljamo zato, da pre?ivimo sebe in svoje otroke in da lahko to delo opravimo je treba it v avto ali pa na avion (avion je po statistiki celo med najbolj varnimi na?ini prevoza). To je nuja, u?ivanje v vo?nji z motorjem pa pa? ne.

 

In da, tudi hoja po prehodu za pe?ce je nevarno po?etje in odgovorna oseba se tega zaveda in odgovorna oseba nikoli ne bo ?la ?ez cesto s pla?nicami na o?eh in nikoli ampak res nikoli ne bo zaupala svojega ?ivljenja v roke nikomur ?e najmanj pa tistim, ki jih ne pozna. Tudi ?e si na prehodu za pe?ce mora? narediti vse, da te ne bo neprevidne? zgazil, ker na nagrobniku ti ne bo ni? pomagal napis "tukaj le?i Boss, imel je prednost".

 

 

?e enkrat bom ponovil - tukaj ne gre za vsiljevanje mnenj, gre pa za predstavljanje razmi?ljanja in svojega videnja situacije. Ja ?al je tema za?la v neke druge vode ampak sterilno pogovarjanje o stvari, kjer se vsi strinjamo z istimi stvarmi je pa tudi dolgo?asno za popizdit. Ve? kot je razli?nih ARGUMENTIRANIH mnenj bolj zanimivo je sodelovati v debatah na forumu - vsaj jaz tako mislim. :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.