Skoči na vsebino

Veliki servis pri nepoobla??enem servisantu


Dejan.P

Priporočeno sporočilo

Kot re?eno, sem zadnji mesec zbiral ponudbe za veliki servis moje M6...

 

Pri poobla??enih servisih se cena giblje od 1100 do 1350? (razli?ne cene so v mojih o?eh absurd) in zajemajo zobati jermen z vsemi napenjalci, mikro jermen, olje in oljni filter, zra?ni filter ter klima filter... Kar pa je v mojih o?eh za teh par stvari malo preve?...

 

Na amzs, so mi poleg zgoraj na?tetih komponent pri?teli ?e filter za gorivo in komplet zavorne plo??ice... cena z delom 900?

 

En znanec, ki ima SP, mi je za iste stvari kot zgoraj nara?unal 1000?

 

Poklicati moram ?e od vas predlaganega Simona... da vidim koliko bi on hotel imeti za opravljeno delo

 

 

Zdej se pa tu poraja vpra?anje... ali peljati avto nepoobla??enemu servisantu ali ne?... se da tu kaj res zajebat ali je to za ljudi, ki se s tem okvarjajo rutina?

Garancije avto nima ve?, tako da tu ni omejitve

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 72
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Pri njemu bo? dobil belega ali pa zlatega Clia, zato ne skrbet da bo? moral z vlakom ali pa na avto?top! :jupiii::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj jaz sem tak?nega mnjenja, noben avto nisem vozil na poobla??en servis (razen v ?asu garancije), delal sem namre? prakso na 2 servisih (znanih v MB) in vem kako delajo z avtom po doma?e se jim jeb. :angry2:

zdaj en SP-jevec se bo dosti bolj potrudil pri delu na tvojem avtu...................kar se pa ti?e velikega servisa pa (vsaj jaz tako mislim), zobati jermen stalno menjam pri SP-jevcu z ra?unom, vse ostalo brez ra?una (v primeru, da je kaj narobe naredil imam ra?un za reklamacijo), pri olju in ostalih stvareh pa skorajda nima kaj narobe naredit. :party0035:

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na gami v BTC-ju nardijo vse kpl za 750?.

 

Potem lahko pri Simonu ra?una? vsaj kak?nih 200 ? ceneje (se spla?a poklicat). Aja, dobil bo? potrdilo, da ti je menjal in garancijo, hkrati pa ti da zamenjane dele za domov (kot dokaz menjave)! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahka ti ?e mojga serviserja priporo?am... Olje, filter, sve?ke, mikrojermena, zobati jermen, vodna pumpa, ?panerji, diski spredaj,... Je bilo 320? material...

 

govori? ti o bencinarju slu?ajno?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, ne bi se strinjal s teboj, ta majstr je imel ?e od nekdaj OGROMNO dela (poznam ga cca. 3 leta), tako da ni fora samo v mazdah, pa? pa se ga je enostavno (upravi?eno) prijelo dobro ime in folk ko ima enkrat njega za serviserja, dejansko nima razloga za menjavo! :jupiii::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, ne bi se strinjal s teboj, ta majstr je imel ?e od nekdaj OGROMNO dela (poznam ga cca. 3 leta), tako da ni fora samo v mazdah, pa? pa se ga je enostavno (upravi?eno) prijelo dobro ime in folk ko ima enkrat njega za serviserja, dejansko nima razloga za menjavo! :jupiii::danzoman:

 

Vem...predvsem renoje... :P

P.S., to je bil sarkazem, zdej in prej

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri simonu je samo problem, da je dale? stran od mene... zaradi slu?be si tudi ne morem privo??it dan brez avta

 

Tudi od mene je. Pa sem vsaki? dobil nadomestni avto: enkrat Laguno enkrat Kangooja. Pa?, povej mu, da ga rabi?. Tako je to. :bravo:

 

Dej, sporo?i, koliko je ko?talo, jst ga imam ?ez 6kkm.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon mi je povedal - velik servis, ?e makina nima DPF je 550 ?.

 

?e zraven dela ?e menjavo bakrenih podlo?k in pa ?i??enje "mre?ice" karterja je skupaj 700 ?. :bravo:

 

Na koncu da ra?un in pa podpi?e garancijo! :jupiii:

 

?e kdo rabi cifro, mu jo po?ljem na Zasebno sporo?ilo. Aja kdor ?e ne ve, govora je o podjetju Avto Pelko d.o.o.

 

LP!

 

B.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon mi je povedal - velik servis, ?e makina nima DPF je 550 ?.

 

?e zraven dela ?e menjavo bakrenih podlo?k in pa ?i??enje "mre?ice" karterja je skupaj 700 ?. :bravo:

 

Na koncu da ra?un in pa podpi?e garancijo! :jupiii:

 

?e kdo rabi cifro, mu jo po?ljem na Zasebno sporo?ilo. Aja kdor ?e ne ve, govora je o podjetju Avto Pelko d.o.o.

 

LP!

 

B.

 

To je ?e vedno dokaj dosti. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, ne vem, tak?nele cene mi je navedel, kdor bi rad zastonj bo verjetno moral se druga?e znajti! :zvizga: Kratkoro?no gledano je najceneje oz. zastonj da jermena sploh ne menja?, kasneje pa vemo kater scenarij je zeeelo realen. :ne vem:

 

V primerjavi z ve? kot dvojno ceno na uradnem servisu se mi zdi ponudba ugodna, ?e pa je temu res tako pa naj presodi vsak sam! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon mi je povedal - velik servis, ?e makina nima DPF je 550 ?.

 

?e zraven dela ?e menjavo bakrenih podlo?k in pa ?i??enje "mre?ice" karterja je skupaj 700 ?. :bravo:

 

Na koncu da ra?un in pa podpi?e garancijo! :jupiii:

 

?e kdo rabi cifro, mu jo po?ljem na Zasebno sporo?ilo. Aja kdor ?e ne ve, govora je o podjetju Avto Pelko d.o.o.

 

LP!

 

B.

 

Kolk pa ?e ma DPF? Oziroma kaj je druga? pri jermenu al je z DPF al brez :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, nimam pojma, ker nisem nek maher za Dizlake, jaz sem samo vpra?al, ko me je Lepy Mitko na?timal naj se pozanimam, on pa jasno nima DPF. Domnevam da ni kak?ne razlike pri velikem servisu, razen ko se menja motorno olje je za DPF drugo (dra?je), najbr?! :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da IMA registrirano podjetje, pa da ti da garancijo, mislim da je. ?isto drugo je, ko nek ?u?mar ?ez dan dela na nekem uradnem servisu, po mo?nosti "pobere" material kar v firmi in potem doma ustvarja, hkrati pa nima? nobenega dokazila da ti je kaj menjal, prav tako ga nima? za kaj "dr?at" ?e kaj ne ?tima! :ne vem:

 

P.S. - ne nimam neke dolo?ene osebe z imenom in priimkom v mislih, ker nobenega "uradnega" mehankarja ne poznam, samo pravim da k tak?nemu ?u?marju jaz hodil bi oz. bom NE! <_<:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk pa ?e ma DPF? Oziroma kaj je druga? pri jermenu al je z DPF al brez :ne vem:

 

napenjalc je isto - ampak ne verjamem v zgornjo cifro ravno, ker samo napenjalec MIKRO jermena z jermenom je skoraj 300e, kje je ?e glavni jermen, ?ponar zanj, olje......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo kaj verjame je izklju?no njegov lasten problem, jaz sem samo napisal da sem v?eraj pra?al majstra in mi je povedal kar sem ?e napisal nekaj objav vi?je. Ceneje je rekel da se mu ne izpla?a, kar pa ga ?isto razumem! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.