Skoči na vsebino

Pomo?


curko

Priporočeno sporočilo

Zanima me, kje v bli?ini ?en?urja se da kupiti akumulator za Mazdo 6, 2005 letnik?

Koliko mo?ne akukulatorje imate vi v teh Mazdah?

 

Novo temo sem odprl zato, ker se mi zelo mudi zato prosim za odgovore.

 

Lp

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me, kje v bli?ini ?en?urja se da kupiti akumulator za Mazdo 6, 2005 letnik?

Koliko mo?ne akukulatorje imate vi v teh Mazdah?

 

Novo temo sem odprl zato, ker se mi zelo mudi zato prosim za odgovore.

 

Lp

 

Ne vem ?e se bo? lahko glih zmi?ljeval glede mo?i. Vsaj pri moji 6-ki je bilo bolj pomembna vi?ina akumulatorja zaradi njegovega utrjevanja. Jaz imam zdej Toplo 60 Ah.

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ?e se bo? lahko glih zmi?ljeval glede mo?i. Vsaj pri moji 6-ki je bilo bolj pomembna vi?ina akumulatorja zaradi njegovega utrjevanja.

 

Ko sem danes klical na poobla??eni servis so mi rekli da jim je zelo ?udno da so mi v mazdo 6 2005 dali akumulator z ?ele 50aH zato me zanima katere akumulatorje imate v mazdih oz koliko mo?i. rabim pa novega ker mi je ta crknil na servisu jih pa nimajo na zalogi jaz ga pa rabim ?im prej. Kje v bli?ini ?en?urja in zagorja bi dobil akumulator? Na poobla??eni servis v zagorju

(avtohi?a kr?i?nik sem ?e klical ampak jih nimajo na zalogi) Zato prosim povejte kje bi dobil akumulator in koliko kaj stanejo hvala

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me, kje v bli?ini ?en?urja se da kupiti akumulator za Mazdo 6, 2005 letnik?

Koliko mo?ne akukulatorje imate vi v teh Mazdah?

 

Novo temo sem odprl zato, ker se mi zelo mudi zato prosim za odgovore.

 

Lp

 

 

Ce se mudi, jih lahko kupis na vsaki croalki ali v stacuni z avtodeli...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce se mudi, jih lahko kupis na vsaki croalki ali v stacuni z avtodeli...

 

Nou, imamo namre? specialno velikost (isto kot za traktorje, ampak dobesedno) in jih je te?ko najti.

recimo sem iskal po raznih avto-trgovinah z deli in ga nikjer niso imeli.

Zato sem na koncu moral na uradni servis, ?eprav z te?kim srcem.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ma? dizla je original 95 Ah. Vsi japonci in verjetno tudi ostali azijci majo akumolatorje, ki so kraj?i in vi?ji od tistih za evropska vozila ( ?e gledamo enako mo? ). Cenovno pa ni razlike med enimi in drugimi.

 

 

No glede na tvoje povedano bi bilo fajn dobit seznam trgovin, ki take imajo.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me, kje v bli?ini ?en?urja se da kupiti akumulator za Mazdo 6, 2005 letnik?

Koliko mo?ne akukulatorje imate vi v teh Mazdah?

 

Novo temo sem odprl zato, ker se mi zelo mudi zato prosim za odgovore.

 

Lp

 

Agroizbira ti je najbli?je.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem kupil akumulator pri avtohi?i kr?i?nik zagorje ker so jih danes dobili na zalogo. Za 60aH original od mazde sem dal 97eur ali se vam zdi veliko?

 

Da.

 

Za ta denar dobi? res TOP akumulator znamke Fulmen Xtreme (biv?i Exide):

 

Malo poglej na tej strani

Drugi? uporabi ceneje.si za take zadeve - recimo konkretno za 60AH akumulatorje:

http://www.ceneje.si/akumulatorji#page=1&a...0AH&sort=ce

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.