Skoči na vsebino

Motorno olje za benz


Priporočeno sporočilo

Evo 20000 km je okoli in potrebno bo menjati olje.

Do sedaj je bil v motorju Motul 8100 x-cess 5-40, katerega mi je po dalj?ih turah na avtocesti zmanjkovalo. V celem obdobju je ?la vsa razlika v 5 litrski kanti (se pravi dober liter)+ dokupljen ?e 1 liter, ki ga je ?e kar nekaj. Mel sem par posvetov glede olja z par ?lani in trgovci, tako da sem se iz zbranega odlo?il, da vzamem Motul 8100 Eco-nergy 5-30, ki ima tudi specifikacijo 913C za forda. Po dalj?em iskanju sem na?el trgovca, ki mi je dal najugodnej?o ceno. Vpra?al sem ga tudi za ceno Dexelia in mi jo bo javil. Rekel pa je, da bi lahko najbolj?o ceno dobil ob velikem naro?ilu.

Prilagam ?e njegov kontakt (sem poni?no obvestil prej administratorja).

 

MOLJ1 - Motorna olja

Dejan Gajić s.p.

Tel.: 030/285-855

Email: molj.prodaja@gmail.com

 

Spletne strani ?al ?e nima. Naro?iti je potrebno malo vnaprej ker mo?ak dobiva stvari iz Avstrije.

Dejal je da se ukvarja tudi z avto gumami in to bom ?e preverili glede ugodnosti.

Drugi teden menjam olje in bom poro?al, ?e bo kak?na sprememba proti x-cessu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo 20000 km je okoli in potrebno bo menjati olje.

Do sedaj je bil v motorju Motul 8100 x-cess 5-40, katerega mi je po dalj?ih turah na avtocesti zmanjkovalo. V celem obdobju je ?la vsa razlika v 5 litrski kanti (se pravi dober liter)+ dokupljen ?e 1 liter, ki ga je ?e kar nekaj. Mel sem par posvetov glede olja z par ?lani in trgovci, tako da sem se iz zbranega odlo?il, da vzamem Motul 8100 Eco-nergy 5-30, ki ima tudi specifikacijo 913C za forda. Po dalj?em iskanju sem na?el trgovca, ki mi je dal najugodnej?o ceno. Vpra?al sem ga tudi za ceno Dexelia in mi jo bo javil. Rekel pa je, da bi lahko najbolj?o ceno dobil ob velikem naro?ilu.

Prilagam ?e njegov kontakt (sem poni?no obvestil prej administratorja).

 

MOLJ1 - Motorna olja

Dejan Gajić s.p.

Tel.: 030/285-855

Email: molj.prodaja@gmail.com

 

Spletne strani ?al ?e nima. Naro?iti je potrebno malo vnaprej ker mo?ak dobiva stvari iz Avstrije.

Dejal je da se ukvarja tudi z avto gumami in to bom ?e preverili glede ugodnosti.

Drugi teden menjam olje in bom poro?al, ?e bo kak?na sprememba proti x-cessu.

 

Sam** v Medvodah si vpra?al imajo Motula ?ez?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je Castrol do sedaj bil samo RS za pohvalit.

Kateri castrol pa uporablja??

 

Meni je bil za pohvalit SLX 0W30 samo to sem ga imel na jermenarju na verigi ne vem ?e ni preredek. Druga?e imam zdej Magnatec 5W40. Ta je v bistvu zamenjal TXT

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest imam v svoji M3 GTA olje Motul 5W40 pa mi ga ni? ne pije.

 

Js tud v svojem puhalniku, v prej?nji 2.3i pa ga ga je samo zmankal. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

trenutno imam tudi jaz motul 8100 5w30 v 2.0 benz mopedu in sem ga dolil cca 3 deci na 15.000km pri drugih kolektorjih in ve?inoma vrtenju v vi?jih obratih!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kero 5-30 pa ma? od Motula?

 

MOTUL 8100 X-Clean+ C3 5W-30 1l

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pol bo pri meni tudi panika ker imam Motul...? :unsure:

 

Ne pani?ari js mam istega, kot ti pa ni panike, pri prej?nji pa je blo sranje.

 

MOTUL 8100 X-Clean+ C3 5W-30 1l

 

DPF-jar !!!!!!!!!!!!!! :harhar::harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne pani?ari js mam istega, kot ti pa ni panike, pri prej?nji pa je blo sranje.

DPF-jar !!!!!!!!!!!!!! :harhar::harhar:

 

Ha ha ha sej res...... :bravo: carsko

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.