Skoči na vsebino

Letne pnevmatike 2012


citam

Priporočeno sporočilo

Ja kaj pa si nastavljal? geometrijo podvozja? Al si nastavitev samo podiral za ovinke zalagat?

 

Podrt je ?e vedno na stock, samo stekanje smo sfriziral na druge sekunde kot je fabr?ko.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 138
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Zaenkrat zadovoljen z Federal 595 RS-R. Lahko pa re?em, da niso bolj?e kot Michelin PE2. Pa tudi roba za za??ito plati??a RS-R nimajo.

?e bi prodajali Michelin PE2 bi jih ?e kupil tako imam pa zdaj spredaj Federal RS-R, zadaj Michelin PS3. Imajo pa Federal pomoje vseeno malenkost tr?o bo?nico. Ampak res malenkost, pomoje ni neke hude razlike. ?e bi imele PS3 tr?o bo?nico in bile mehkej?e bi bile top izbira.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

carbon?

 

ne nekaj ?udnega in nejasnosti pri profilu :ne vem: kako jih obrnt :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj ugibam, nimajo smeri vo?nje ampak le outside in inside? To marsikoga zmede je pa uporabno ker lahko menja? ne le spredaj zadaj ampak tudi levo desno, ?e na Grobniku zjebe? le desno gumo. :hudicek:

 

to?no tako!

 

In bol ko sem tiste ?pure sestavljal skupaj man mi je bilo jasno :) Itak asimetri?ni profil in je vseen kam jo natakne? le da je po oznakah guma obrnjena tako kot mora bit mar ne??

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sj na plati??ih so prav montirane,le smer profila naji je zavedel tako da :vskalo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej to je bilo vse ok, inside-oustside, ampak potem ker ima guma na zunanji strani tekalne povr?ine "smrekca" profil, vse gume so pa enake, pride npr. na levi strani "smrekca" v smeri vo?nje, na desni pa v obratni smeri, - V -. :blush:, ne vem kje je potem fora tega, sploh v de?ju, na eni strani druga?e odteka in grabi kot pri drugi. :glare: pa full dobr da to opazim tretjo sezono..hahaha. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr sm ?e pozabu kok so te good year optigrip glasne. Ma? filing k da je en le?aj hin. Zimaki kontinental so bli prakti?no nesli?ni proti optigrip.

 

Pa si zamenjal prve z zadnjimi?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo tuki ste znalci o tem, kaj bi mi kej priporo?al za 195/50, 55/15 ?

 

Hvala vam za nasvete bi a rabil gumo ki bo pa? sposobna prenesti tudi kaj ?portnej?e vo?nje, ne rabim pa visokega hitrostnega razreda, ker sm ?ou do zdej samo enkrat 200 pa mislm da ?e dolgo ne bom ve? ?el itk bl k ne vozim po omejitvah, gre se za to da rad kdaj pa kdaj stisnem kak ovinek, in pa vozim po BTC za tiste ki poznate ta fenomenalna kro?i??a :D

 

Evo tuki ste znalci o tem, kaj bi mi kej priporo?al za 195/50, 55/15 ?

 

Hvala vam za nasvete bi a rabil gumo ki bo pa? sposobna prenesti tudi kaj ?portnej?e vo?nje, ne rabim pa visokega hitrostnega razreda, ker sm ?ou do zdej samo enkrat 200 pa mislm da ?e dolgo ne bom ve? ?el itk bl k ne vozim po omejitvah, gre se za to da rad kdaj pa kdaj stisnem kak ovinek, in pa vozim po BTC za tiste ki poznate ta fenomenalna kro?i??a :D

 

p.s. sej vem da kro?i? v BTC-ju ni? ne spelje ?e na hitro obrne? volan :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo tuki ste znalci o tem, kaj bi mi kej priporo?al za 195/50, 55/15 ?

 

Hvala vam za nasvete bi a rabil gumo ki bo pa? sposobna prenesti tudi kaj ?portnej?e vo?nje, ne rabim pa visokega hitrostnega razreda, ker sm ?ou do zdej samo enkrat 200 pa mislm da ?e dolgo ne bom ve? ?el itk bl k ne vozim po omejitvah, gre se za to da rad kdaj pa kdaj stisnem kak ovinek, in pa vozim po BTC za tiste ki poznate ta fenomenalna kro?i??a :D

 

 

 

p.s. sej vem da kro?i? v BTC-ju ni? ne spelje ?e na hitro obrne? volan :P

 

jaz mam uniroyal rainsport 2 (ista dimenzija kot ti) pa lahk ti povem, da po btcju se ne dajejo (se pravi ne morem powerslajdat) :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mam uniroyal rainsport 2 (ista dimenzija kot ti) pa lahk ti povem, da po btcju se ne dajejo (se pravi ne morem powerslajdat) :D

 

Iskreno bi to rad videl :D ker un rondo pred Cityparkom je drse? pa ?etudi je sonce.

kok so pa kej glasne, si druga?e zadovoln z njimi, obraba itd?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za glasnost ne morem nc rec, ker so na cabriotu (tko da tud ce dam najbolj glasne gume se ne bojo slisale, ker veter premaga vse)

obraba naj bi bla bolj kriticna, ampak ne vem se, ker jih mam od novembra

 

drugace pa so cist ok

nove letne: uniroyal rainsport 2

Objavljena slika

 

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Helou... Mene pa zanima ?e en podatek. Po koliko sezonah je priporo?ljivo menjat letne gume? Ker sem ugotovil, da bojo letos finance dost slabe, tko da si ne bom mogu novih privo??it.

 

Letos bo ?etrta sezona, ko bom preobul svojega modrega dirka?a v Bridgestone Potenzo RE050A. Profila imajo ?e dovolj, ampak se mi zdi, da so postale malo trde. Dejansko moram ?e DOT oznako pogledat, ampak mislim da so stare ?tiri leta.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnje dni, odkar vozim Bridgestone Turanza, lahko le pohvalim oz. jih preimenujem RAZTURANZA! :danzoman::ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je ok

sploh pa re050A imajo prednost, ker tudi ko imajo manj profila se se vedno zelo dobro drzijo

trde pa so sam na zacetku dokler jih ne segrejes v delovno temp :)

 

 

Pelko me je v?eraj kregu, s kak?nimi gumami se to okol vozim :D Dot oznaka je 4806, kar je ?e kr mal huda :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.