Skoči na vsebino

Nakup mazda 6


stimo

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

Sem nov na forumu in kupujem avto, izbiral pa sem med mazdo 6 in pa ford mondeotom oba letnik 2004 ali 2005. Zagledal pa sem tole mazdo, in ker se na njih ne spoznam, bi bil hvale?en vsakega mnenja, kako je s temi avti, glede ma?ine, vzdr?evanja, stro?kov itd, pa ?e mogo?e kdo pozna ta avto ali je vreden nakupa

 

hvala in lp

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5755572&show=1

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri teh avtih je vse odvisno od zgodovine vzdr?evanja, saj so imeli nekateri velike probleme s turbino in podlo?kami injektorjev. Prav tako je va?na uporaba pravega olja

Pri teh kilometrih (sem kupil M6 to?no pri teh km) je zelo dobor treba pogledati:

 

- diske spredaj in zadaj

- gume

- amortizerje

- stanje (zvok) injektorjev

- pitje olja (to ?al ve? po nakupu) - povezano s podlo?kami injektorjev

- rja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 predvem za blatniki in koloteki

- ?i??enje karterja olja in njegovega cedila (spet vpra?anje zgodovine servisiranja)

 

Mogo?e lahko ?e kdo kaj doda. ?Al je nedolgo nazaj uporabnik poleg nakupa dal ?e nekaj 100? za generalko, ravno zaradi podlo?k....

 

Dobra stran je da nima DPFja - ni mi pa jasno kaj ma to za ene feltne?

 

 

?e te slu?ajno zanima moja, ki jo prodajam - veliko mlaj?a opreme u lala, vse zgornje porihtano za ne prav ve? denarja kot je tale me kontaktiraj na ZS

 

http://www.mazda-si.net/index.php?s=&s...st&p=246844

 

Avto ima vse novo in ?e ve? + 143konjska ma?ina je - nadgradnja te ki jo gleda? zamenjano in vzdr?evano je pa vse.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?uvaj se teh mazd! kot je omenil jure?, vse je v vzdr?evanju. jaz sem lani kupil enako kot jo ima? na linku, pa mi je po 6 mesecih za?ela ?ret ful olja, nato pa megla za za mano... sem mislil ok turbina je fu? bomo re?li... na ?alost ni bla turbina ampak po?en prvi bat in napokan drugi... stro?ki? blizu 2 jurja ?!!!

 

?e bi ?el zdaj kupovat bi raje kupil novej?o verzijo motorja, so bolj zanesljive, po mo?nosti od koga poznanega...

 

ta od jure?a ne zgleda slabo... ne vem, ?e ima vse to po?lihtano kot pi?e na avto.net ti jo bolj priporo?am kot pa ono ki si jo gledal... zdaj je spet kot vedno samo denar v igri...

 

izbira pa je itak tvoja

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jure na vzdr?evanju ni lih ?krtaril, to je dejstvo, priporo?am vsaj ogled, pa se potem odlo?i?, da ne izpade da karkoli forsiramo. :P

 

Mondeo je grd ko svinja, tle ni primerjave s preteklo 6-ko, halo! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?uvaj se teh mazd! kot je omenil jure?, vse je v vzdr?evanju. jaz sem lani kupil enako kot jo ima? na linku, pa mi je po 6 mesecih za?ela ?ret ful olja, nato pa megla za za mano... sem mislil ok turbina je fu? bomo re?li... na ?alost ni bla turbina ampak po?en prvi bat in napokan drugi... stro?ki? blizu 2 jurja ?!!!

 

?e bi ?el zdaj kupovat bi raje kupil novej?o verzijo motorja, so bolj zanesljive, po mo?nosti od koga poznanega...

 

ta od jure?a ne zgleda slabo... ne vem, ?e ima vse to po?lihtano kot pi?e na avto.net ti jo bolj priporo?am kot pa ono ki si jo gledal... zdaj je spet kot vedno samo denar v igri...

 

izbira pa je itak tvoja

lp

 

o prov vse je po?timano :) zadnji diski so pa ?e doma. ne da bi ru?ili ampak bolje dati 50? za njih in mir kot pa da bo pol kdo letel kam....ali jaz.

 

samo dodatek - ?e mogo?e gleda? ford / Mazdo v smislu saj je enaka ma?ina, naj ti povem da tudi slu?ajno ni tako.

 

Jaz drugi teden prevzamem novo 6ko in bo ta ?la podcenjena na ?alost

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vam za odgovore, sj to je jasno kolikor denarja tolk muske :)

 

Jure ta tvoj je lep in ?e je tok kot si reku potem je kul, sam js na ?alost ne gledam karavana.

 

Pa ?e tega sm gledou, glede na to da nism nek hud maher za avte, se mi je ta zdela tud ok, mal ima malo km

pa vem da je ?e lep ?as na netu

A mogo?e kdo pozna ta avto

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5727712&show=1

 

hvala in lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima res tolko malo km-jev, niti ni draga, jaz bi jo ?el na tvojem mestu pogledat in probat peljat! :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vam za odgovore, sj to je jasno kolikor denarja tolk muske :)

 

Jure ta tvoj je lep in ?e je tok kot si reku potem je kul, sam js na ?alost ne gledam karavana.

 

Pa ?e tega sm gledou, glede na to da nism nek hud maher za avte, se mi je ta zdela tud ok, mal ima malo km

pa vem da je ?e lep ?as na netu

A mogo?e kdo pozna ta avto

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5727712&show=1

 

hvala in lp

 

 

ta avto ima "smrdljivo" premalo km za ta letnik, pa tipec z porabo tudi natolcuje... ?e mu je kdaj pila 5 l, naj mi k...c po?rni....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas smo imeli tudi to mazdo M6 CD120 TE 2002, kupljena je bila nova, sicer pa je bila sedan.

Serijske te?ave letnikov od 2002-2005 so pa ?e vsem znane: motor?ki za uravnavanje snopa lu?i, menjan je bil zadnji amortizer, te?ave z klimo, lu?ke v armaturni,... Raje poglej za kak?ne facelift modele 2006 ipd. :)

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.