Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

mors si narest vsaj eno strehco :)

 

druga? mam gara?o, ampak ho?e father met svojga F-a not :rolleyes: + to, je pol ?e za hodit mim full mal placa pa bi bil jok in stok... <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Ker ne smem dat slik za temo meseca bom pa tle :D (naredu sm neki ?ez 100 slik v 15 minutah).

(aja, ta steber je od novega daljnovoda Kr?ko - Beri?evo ki gre mim na?e bajte! - dobre sto metrov stran)

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Malo naprej od Dravograda, v Avstriji, Stausee Soboth. Zelo lepo okolje in tura, pomoje se bi jo dalo zaokro?iti in iti naprej na Nockalm ali pa ?ez Jezersko nazaj. Samo namig za Miatarje.

Objavljena slika

In medtem ko sem bil parkiran sem videl MB 300SL Roadsteer, 911 turbo iz konca 80ih, po?irjen, obnovljen v nulo, in ?e par zanimivih oldtimerjev. Je res cesta za izlete. :notworth:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo naprej od Dravograda, v Avstriji, Stausee Soboth. Zelo lepo okolje in tura, pomoje se bi jo dalo zaokro?iti in iti naprej na Nockalm ali pa ?ez Jezersko nazaj. Samo namig za Miatarje.

Objavljena slika

In medtem ko sem bil parkiran sem videl MB 300SL Roadsteer, 911 turbo iz konca 80ih, po?irjen, obnovljen v nulo, in ?e par zanimivih oldtimerjev. Je res cesta za izlete. :notworth:

 

Obvezno smer vrsic - predel - nassfeld - grossglockner - nockhalm - tale lokacija - jezersko !

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.