Skoči na vsebino

Nakupovanje v TU?-ih


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Pozdavljeni Mazda?i, ponudba je naslednja;

 

kdor kej nakupuje v trgovinah Tu?? Imam kolega, ki je zaposlen v Tu?-u in ima na svoji kartici dobropisa cca. 400?, ker ne ka?e da bo ta denar v kratkem porabil, ponuja varjanto, da nekdo nakupi blaga za 100 ?, pa ga bo to stalo samo 80? (toliko jih pla?a mojemu kolegu), se pravi imate kar lepo 20%, ?e vam je okej? Mislim da je ponudba ve? kot ugodna! :cheers:

 

Itak se vse dogaja z ra?unom (ga jasno dobite vi), samo pa? njemu se gre, da dobi denar ven, ker da bo testenin in jogurtov nakupil za 400? je malo huda a ne. :aaaaa:

 

?e je kdo zainteresiran, naj mi napi?e, pa mu po?ljem cifro mojega kolega (iz 03 regije je). Je pa smiselno, da se nakupi za 100? ali ve?, da se ne bo reve? samo vozil sem ter tja in bo ve? dal za benz kot bo dobil pla?ila za tole uslugo, ki jo naredi morebitnemu kupcu!

 

Mejte se fajn, izkoristite nedeljo! :jupiii:

 

LP!

 

B.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa nalepke pa to?ke,jih dobi?? :hohoho: heheheheheheh

 

ne, dobi? pa smrkce... :P aja ne to je v me?katorju.... ma v glavnem neki dobi? pa ?etud je brezveze. :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nakup je nakup, bi reku da dobi? vse kot ob sicer?njem nakupu!

 

Skratka, ?e je kdo interesent, naj sporo?i! :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.