Skoči na vsebino

Mazda 6 ?uden zvok motorja


Priporočeno sporočilo

Mazda ima ?uden zvok kakor da bi cvilil jermen.

Isti zvok je tudi ko je avto delal z novim zobatim jermenom, brez pasastega-mikro jermena. Zamnejana je tudi vodna ?rpalka

 

je imel kdo ?e tak zvok?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda ima ?uden zvok kakor da bi cvilil jermen.

Isti zvok je tudi ko je avto delal z novim zobatim jermenom, brez pasastega-mikro jermena. Zamnejana je tudi vodna ?rpalka

 

je imel kdo ?e tak zvok?

 

?ivjo!

 

jaz imam podoben problem na Mazdi 6 CD!

vendar se ne sli?i v prostem teku, ampak takoj ko malo stopi? na plin! pa ni turbina!

mislim, da bi lahko bile podlo?ke injektorjev! tak?en sikajo?i zvok se sli?i pa motor je postal za kak?en procent bl len!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno niso podlo?ke, ker je avto to delal z strimi podlo?kami kakor tudi ko sem jih zamenjal z novimi. :ne vem:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno niso podlo?ke, ker je avto to delal z strimi podlo?kami kakor tudi ko sem jih zamenjal z novimi. :ne vem:

 

Aja?

ej jst ne morem ugotovit tega sikanja pri dodajanju plina, vendar nekaj se dogaja ker motor ni ve? tko agresiven kot je bil prej. se pozna, da mu neki mnjka. kolk si mel dela , da si menjal podlo?ke? a gre lepo vse razstavt?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja?

ej jst ne morem ugotovit tega sikanja pri dodajanju plina, vendar nekaj se dogaja ker motor ni ve? tko agresiven kot je bil prej. se pozna, da mu neki mnjka. kolk si mel dela , da si menjal podlo?ke? a gre lepo vse razstavt?

 

ni bilo ni? zape?eno pa je ?lo vse lepo hitro narazen. Koliko je bilo to ?asa pa ne vem 2 uri, mogo?e ker sem ?e druge stvari delal (zobati jermen, vodna ?rpalka,, olje, filtri,.. pa je bila na koncu ura ?e zelo pozno.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni bilo ni? zape?eno pa je ?lo vse lepo hitro narazen. Koliko je bilo to ?asa pa ne vem 2 uri, mogo?e ker sem ?e druge stvari delal (zobati jermen, vodna ?rpalka,, olje, filtri,.. pa je bila na koncu ura ?e zelo pozno.

 

jaz podlo?ke imam, vendar mal cvikam sam mejat, ker ?e je k?na ?oba zape?ena potli...??
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.