Skoči na vsebino

Mazda Mazda6 Sport CD140 LUXURY


djem

Priporočeno sporočilo

Itak, ?e malo navodila prebere? in kupi? dizla, ker ga rabi? ne zaradi cenej?ega benza, je vse OK

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi meni ne... je pa res, da avto se uporablja na relacijah v trgovino za vogalom pa grem pe?. :hudicek:

 

 

Ma ne? Pa pre?ivi??

 

Mislim, poznam ljudi, ki bi se ?e na strani??e peljali z avtom, ?e bi le vrata bila dovolj ?iroka... In ti isti ljudje jamrajo, kako ne marajo trgovskih centrov, ker prepe?a?i? vsaj kilometer od tam, kjer parkira?, preden kupi? eno stvar in pride? nazaj do svojega avtomobila... In sem mislil, da sem edini in o?itno mona, da kdaj naredim kak korak pe? ali pa z mestnim avtobusom (v Solkanu, Novi Gorici in ?empetru je javni avtobusni promet zastonj. In parkiri??e pri obra?ali??u tudi). No, o?itno sva v Sloveniji dve moni...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dokler sem imel bencinarje sem bil kar lenuh glede tega in je blo treba 500m do ?tacune z avtom. Diesel me je pa nau?il, da je treba tud pe? hodit in sem mu zelo hvale?en - hehe :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dokler sem imel bencinarje sem bil kar lenuh glede tega in je blo treba 500m do ?tacune z avtom. Diesel me je pa nau?il, da je treba tud pe? hodit in sem mu zelo hvale?en - hehe :hudicek:

 

Verjetno Picasso, ki ne v?ge :hohoho::hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno Picasso, ki ne v?ge :hohoho::hohoho:

 

Picasso je na bencin :blush: Ga pa moje preve?krat na kratke relacije vozi tako, da samo ?akam, da bo auspuh zgnil, ker se niti ne pregreje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Picasso je na bencin :blush: Ga pa moje preve?krat na kratke relacije vozi tako, da samo ?akam, da bo auspuh zgnil, ker se niti ne pregreje.

 

Sem ti rekel, da je sestri zadnji? v rondoju medvode odpadel in sploh avto ni ropotal....:), smo ga na?li drug dan Po 12 letih so se kon?no odlo?ili za C5 - dobavni rok 4 mesece????

 

Imata isto formulo kot ti, novega pol pa do konca (dobesedno) izrabiti avto....Xsara bo samo ?e za pre?o

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, mal sm OTjal, brez zamere za?etniku teme. Tut jst bi ne vem kaj dal, da bi mel mestni promet al pa da bi ?el lahko pe? kam! Pa ne gre :-( a si najdu ?e kako interesantno mazdico? Je kr ?voh ponudba na avtonetu :-(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.