Skoči na vsebino

Menjava zarnic na stikalu za gretje sedezev MX-5 NB FL


Priporočeno sporočilo

1. ni treba vzet ven celo sredinsko konzolo, ampak samo tisti okvircek okoli gumbov in gumba za regulacijo visine snopa (ki pa ni osvetljen btw)

Objavljena slika

 

2. Zadnji konektor se da ven, in se dobi samo tale modul ven

Objavljena slika

 

3. Najtezji del je odstraniti zgornjo plastiko ampak na koncu gre ven

Objavljena slika

 

4. Ta velike zarnice so namenjenu kontaktu (se pravi, ko je stikalo (gretje) prizgano se prizge lucka), ta majhne pa so za to, da se svet ponoci....in to je meni crknilo

Bo treba najdt nekje te zarnice...

Objavljena slika

 

 

 

Vprasanje ostaja: a je osvetljen (v kakrsnikoli obliki) gumb za vse stiri zmigavce? (se pravi da je trikotnic ponoci rdec, ali pa da utripa ko so prizgane utripalke?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Bo treba najdt nekje te zarnice...

 

 

Jaz sem jih za mojo f-ko v starih ?asih kupil v lokalni trgovini z elektronskimi deli, so steklene z nitkami, ki jih potem okoli navije? kot so bile stare in po??ipa? vstran kaj ?trli.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V conradu jih ima? - brez le?i??a, samo ?arnico ven in novo not, je pa rahlo o?ja, ampak ko da? gor kondom ravno sede. Pazi ko daje? ola gumo dol da se ne strga - to ja obvlada?... :aaaaa:

 

Za trikotnik, se pa ne spomnim, naj viper pove

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no pa sem zrihtal...vcasih podcenjujem pristino..v priv trgovini najdu zarnico (1 eur/kom)

 

Pol sem sel se pa po injekcijo, ker je mx5 dobila vijak v gumo...

 

vulkanizer: 2.5 eur

pranje zunaj notr: 3 eur

zarnica: 1 eur

 

5. ni tezko menjat zarnice

Objavljena slika

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

napram vulkanizerju je ?arnica draga ko ?afran!

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ampak Labi kaj se pa s tabo dogaja? Pred ?asom si razlagal kako te moti mno?ica raznoraznih lu?k v avtu na armaturki in drugod. Zdaj je pa glih kontra - zdej te pa moti, da kej ne gori :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak Labi kaj se pa s tabo dogaja? Pred ?asom si razlagal kako te moti mno?ica raznoraznih lu?k v avtu na armaturki in drugod. Zdaj je pa glih kontra - zdej te pa moti, da kej ne gori :hudicek:

 

ne, sam nc me ne moti bolj kot nedelujoce stvari

drugace gretje dela (vsaj mislim da dela, pri 35+ nocem testirat :) )

 

poleg tega, mx5 ni mazda 6, da ima bozicno jelko (sploh na volanu)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem si namesto zarnic v stikala namontiral ledice, treba je samo dodat predupor nekam in potem te "?arnice" ni treba ve? menjat.

 

No ja ledice zelo zelo rade za?nejo utripat.....niso ve?ne

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.