Skoči na vsebino

Mazda 323 1.3 16V


mazda6RFD

Priporočeno sporočilo

hja saj bo treba tesnilo na glavi zamenjano ker opa?am tudi da je motor od glave dol vse masten tko da verjetno ja je to ?e zdelano in pa obro?ki na batu da nima ve? taprave kompresije v prihodnje sem ji obljubil generalko da bo spet z 0km

 

jp, jp, ravno na obro?ke sm cilju :) kaj pa olja ?e kaj popije?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Mazda tre?a druga tre?a se je oprala in je ko nova :) ne morem se je nagledat :) ?e nove slike (se opravi?ujem za kvaliteto ker je slikano z telefonom):

 

Objavljena slika

 

 

Objavljena slika

 

je pa po 20 letih tudi ?el kon?no desni kon?nik nemorem verjet da je zdr?al celih 20 let in je ?e zamenjan...Avto se ?e vedno odli?no pelje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stari za 20 Let staro Mazdo je super :prstgor: lepo ohranjen in vzrdr?evan avto . lp ale? :D

 

ne poznam bol hvale?nega avta kot to vpra?anje ?e bo kater od zdaj?njih sploh do?ivel tako starost zaj pa ?e 10 let pa bo dobla nov status :) status starodobnika :) ne dam je iz rok ker to?no vem kaj imam taki letnik avta pa smo prvi lastniki je v dru?ini ?e od za?etka te?ko najde? ?e ki drugje. Verjetno se bo poleti delala ?e mala generalka ji bomo te privo??li neke nove ojni?ne pa obro?ke,dihtunge...Ja za avto skrbim kolko le morem ne dolgo nazaj je bila narejena kleparija in li?arija ker sta bla blatnika spredna ?e fajn rjava sem dal ?ist nova gor,pragi na novo narejeni pod na novo pobru?en in brez rje ter na novo izoliran...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne poznam bol hvale?nega avta kot to vpra?anje ?e bo kater od zdaj?njih sploh do?ivel tako starost zaj pa ?e 10 let pa bo dobla nov status :) status starodobnika :) ne dam je iz rok ker to?no vem kaj imam taki letnik avta pa smo prvi lastniki je v dru?ini ?e od za?etka te?ko najde? ?e ki drugje. Verjetno se bo poleti delala ?e mala generalka ji bomo te privo??li neke nove ojni?ne pa obro?ke,dihtunge...Ja za avto skrbim kolko le morem ne dolgo nazaj je bila narejena kleparija in li?arija ker sta bla blatnika spredna ?e fajn rjava sem dal ?ist nova gor,pragi na novo narejeni pod na novo pobru?en in brez rje ter na novo izoliran...

 

stari pohvale :D Super kar tako naprej :prstgor: lp ale? B)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.